Benecos

Ár:   2540 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   Müller

Folyékony alapozó bio jojobaolajjal és bio sheavajjal.

Vegán termék.

Kiszerelés: 30 ml

(Az utolsó négy összetevő árnyalatfüggő.)

Laurka

2015. május 4.

Én nagyon szeretem! Jó érzés, hogy már az alapozóm is természetes anyagokból készült.:) Szépen fed, bár kicsit gyorsan szárad, ezért viszonylag gyorsan kell vele dolgozni. Az egyetlen dolog amiért levonok 1 csillagot, az, hogy szárít. Egyébként szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 4.

judit89

2015. április 12.

Én nagyon elégedett vagyok vele. Szép egyenletesen fed, nem szárít, még ápolja is a bőrt. Nem leszek tőle pattanásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Mammamia

2015. február 26.

Több natúr alapozót próbáltam, mert nálam csak ez jön szóba, és eddig ez viszi el a pálmát, mert nagyon kellemes viselni, nem olyan maszkszerű, mint sokan, mégis tartós. Nem szárítja az én szárazságra hajlamos bőrömet sem. Lehet, hogy nem csúcsszuper, de ez natúrból nehéz is elérni. Én elégedett vagyok vele. A Cosmionál szerzem be, mert ott kedvezményt kapok rá, egyébként a Müllerben is kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 26.

a.muse.d

2014. november 16.

sokáig nem találtam megfelelő alapozót, vagy azért, mert átfénylett, vagy bebarnult a nap folyamán, vagy eleve nem árultak kellőképpen világos árnyalatot.. egy darabig próbálkoztam bb krémekkel, de az sem volt az igazi. kipróbáltam ezt, és nagyon pozitív élmény volt, árulnak szép világos árnyalatot is, aránylag jók az összetevői, nagyon szépen fed, és összességében nagyon kellemes viselet. :) nem a legolcsóbb, de ár-érték arányban szerintem nagyon rendben van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Skye

2014. január 23.

Szeretem ezt az alapozót. Kicsit sűrűbb állaga van és tényleg sietni kell az eldolgozásnál, de könnyű, egyenletessé teszi a bőrt. Tényleg tartós és alkalmazkodik a bőr színéhez. Az egyik legjobb dolog pedig az, hogy ennyi jó tulajdonsága mellett nincs agyonnyomva mindenféle durva vegyi anyaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

OAdrienn

2013. december 24.

A fedése meglepően jó, de felvitelekor kicsit meglepődtem, mert elég nehéz krém. Gyorsan kell eldolgozni, mert gyorsan szárad, viszont szép matt bőrt eredményez, de a száraz részeket kiemeli. Viszont a bőrhibákat eltünteti, tehát jó a fedése és tartós is. Annak ellenére, hogy nehéz állagú, mégsem kelt vakolathatást és egyáltalán nem érezni hogy az arcunkon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

kiscsibe

2013. szeptember 20.

Mi a nude árnyalatot próbáltuk és vettük.Nagyon jól fed, mégis könnyű, krémes, nem vakolatszerű,könnyű eloszlatni, nem kukacosodik. Felvitel után hamar alkalmazkodik a bőrhöz. Zsíros, pattanásos, fénylő, érzékeny bőrön tesztelve, jól mattít. Ja és utána finom, selymes a bőr. Mi még használjuk rá a kompakt púdert is, lehelet vékonyan. Tartós, nagyon jó minőség, elérhető áron. Örülök, hogy behozták hozzánk is. Köszönjük, Müller.:-)De, most komolyan.Nekünk az A. nem vált be, sem fedésben, sem tartósságban, stb.ettől még másnak lehet jó. Sztem ez fényévekkel jobb és úgy, hogy natúr. Szuperlatívusz hegyek. Szeressük és sok csillag neki. Újravevős.:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.