Benecos

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Müller

Vegán

Árnyalatok: brown, gentle brown

Dézi

2016. március 6.

A szőke árnyalatot vásároltam meg. Iszonyúan szeretem, nagyon örülök, hogy végre találtam olyan szemöldökceruzát, aminek nincs vöröses beütése. Nagyon szép hamvas szőke, természetesen a mennyiséggel lehet növelni az intenzitást. Kicsit sokat kell faragni, mert krémes, de annyi baja legyen. Tartós, egész nap a helyén marad, tetszik a kefe is a végén. Nagyon szeretem, biztos hogy újra fogom vásárolni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

tonic

2015. április 26.

Én ezt a márkát még nem találtam meg a Müllerben itt nálunk, ezt a darabot kaptam,meg vagyok vele elégedve,jó a színe is, tartós is,na és natúr termék,ami külön tetszik. ( azt néztem,hogy ennek a márkának milyen jó minősítései vannak úgy általában itt a krémmánián...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 26.

Vanity

2014. július 11.

Csillagos ötös! Nincs vöröses tónusa, pigmentált, tartós. Bővebben írtam róla a blogomon.

pipacsosmary: Miért, mit keres a szemeden a ceruza? Ez nem szemceruza, hanem szemöldökceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 11.

pipacsosmary

2014. április 1.

Nekem nagyon nem vált be. Annyira kemény, kinyomom a szememet, hogy látsszon valami vonal. Felejtős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

kiscsibe

2013. október 7.

Nekem a BA.AC.A árnyalat van meg. Ez nem tudom, melyik fent nevezettnek felel meg. Azt tudom, hogy az egyik kifejezetten barna, a másik meg szürkés. Nekem utóbbi van. Sötét, talán mondhatom, hogy fekete szemöldököm van ( nem barnás árnyalatú), de ritkás és a végét szoktam vele meghosszabbítani+egy picit a formáját. Nekem így szép és természetes. Nem szeretem a feketéket, mert nagyon keményíti a vonásaimat és természetellenesnek hat, akármilyet próbáltam. Még az AD.-é is. Tartós, egész nap nem kenődik el, ráadásul natúrtermék. Újravevős. Azt hiszem 750 Ft, a Müllerben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate