Benefit

Ár:   €33   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Ár:   €33
Kiszerelés:   12,5 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A Benetint egy díjnyertes, legendás, univerzális sztártermék, és a világ egyik legnagyobb kedvence. A sminkesek és a hírességek körében is igen elterjedt termék. Az árnyalata leginkább a rózsáéhoz hasonlítható, ráadásul enyhe rózsa illata is van. Elsősorban az ajkak és az orcák színezésére használható, de mellbimbóra és körömre is kenhető. Nagyon tartós, csókálló, folyékony állagú. Nem csillog, mivel beszívódik az ajkakba, a bőrbe.

bagaela

2016. március 16.

A 'tintek' között ezt találtam a legkönnyebben eldolgozhatónak spés tartósabbnak. Vigyázni kell vele,mert gyorsan szárad, de ha az ember gyakorlottá válik a felvitelében, akkor nagyon jól kihasznalható! Nagyon halovány bőrüeknek mondjuk nem ajánlanám, ahhoz nagyon ügyesnek kell lenni, hogy ne adagolják túl! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

BlueBunny

2015. október 22.

Nagyon jó, finom rózsa illata van. Természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 22.

Nagyon jó, finom rózsa illata van. Természetes hatást lehet vele elérni.

vtina85

2015. március 31.

Mini kiszerelésben van meg egy beauty kit-ből. Szerintem elég jó termék, nekem nem szárítja a számat és az arcnak is nagyon egészséges színt kölcsönöz. Viszont nem tartom nélkülözhetetlennek, így valószínűleg a teljes kiszerelést nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

LuciaNora

2014. augusztus 16.

Egy csomagban kaptam egy mini verziot, de nem igazan tudom kihasznalni, az illatat imadom, de a szamat kiszaritja, arca pedig csak neha hasznalom. Nekem nem egy MUST

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

bjútigörl

2014. április 22.

Nekem sajnos nincs mert nem szeretek az internetről rendelni de a barátnőmnek van! Jópárszor kiprobáltam a suliban és amint reggel felkentem a számra ebéd után is a helyén van! Ugyanugy az almácskákon! Luxus termek es ha tehetnem 6 csillagot adnek! Egyedul az a bajom hogy nekem nincs
:P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 22.

:P

skincare

2013. február 17.

Már jó ideje meg van, használom...
Először mikor megláttam az üvegében, megörültem, olyan szép sötét -rózsás színe van, de féltem, hogy nem lesz-e bohóc hatása...hát nem!!
Az én light-med. bőrömön vagy 2x is rá kell menjek,hogy valami színe legyen, de ha sikerül eltalálni, akkor nagyon kellemes kis színt ad, de semmi extra! Inkább egészséges színt ad, mint pirosító hatást. Talán világosabb bőrön!
Az ajkaknak szép színt ad, semmi rúzs, vagy szájfény hatás, de nem túl tartós és szárít. Én az Elizabeth A. 8 hour krém fölé teszem, úgy viszont tökéletes! :)
Nem rossz, de nem venném meg újra.
Az viszont vicces, hogy az ujjamon jobban, vagy intenzívebben megmarad, mint az arcomon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Már jó ideje meg van, használom...
Nem rossz, de nem venném meg újra.

javgke

2012. november 5.

A repülőtéren vettem egy magazinhoz csomagolva, mini-kiadásban. Szerintem nem rossz termék, szép színe van. Nem szárad túl gyorsan, van idő eldolgozni az arcon, szóval a bohóc-hatást másoknál nem értem :) Alapvetően jobban szeretem a folyékony/zselés pirosítókat, mert tovább tartanak és nem dörzsölöm le az arcomról - ez is ilyen. Az ajkakon sem mutat rosszul, csak ad egy kicsit erőteljesebb színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

Réti_D_smink

2012. szeptember 27.

6 hónap után elvesztette a színét és az üvegcsében egy halovány barna színű szó szerint büdös lötty maradt. Valószínűleg sikerült levadásznom egy hamis terméket. Ebből kifolyólag nincs optimális véleményem a termékről, de mivel az első néhány hónapban működött, így a véleményem a köv.: szárított, viszont szép színt adott az ajkaimnak. Az arcomon ügyesen bedolgozva szintén használható, nyilván nem direktbe oda kell ecsetelni.

Szerintem a tuti jó az a STILA tintúra. A Benefit termékeitől annyira nem vagyok elájulva, kivéve 1-2 dolog (pl. primer stb.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

sofia

2011. november 6.

Szájon nagyon szárít, pirosítóként meg nagyon gyorsan kell vele dolgozni, különben bohóc hatást kelt a végeredmény. Tartósnak elég tartós, nekem a sminklemosóm se szedi le teljesen. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

noavedon

2011. november 1.

Nagyon erős színe van, se szájra, se pirosítónak nem ajánlott, hacsak nem farsangra. Szájon még ráadásul szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.