Benefit

Ár:   €33   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Ár:   €33
Kiszerelés:   12,5 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A Benetint egy díjnyertes, legendás, univerzális sztártermék, és a világ egyik legnagyobb kedvence. A sminkesek és a hírességek körében is igen elterjedt termék. Az árnyalata leginkább a rózsáéhoz hasonlítható, ráadásul enyhe rózsa illata is van. Elsősorban az ajkak és az orcák színezésére használható, de mellbimbóra és körömre is kenhető. Nagyon tartós, csókálló, folyékony állagú. Nem csillog, mivel beszívódik az ajkakba, a bőrbe.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bubu96

2017. október 11.

Én csak az ajkakon használom, és oda nagyon szeretem.Nagyon tartós. Az illata finom. Mintha kicsit tényleg szárítana, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

jadegirl

2017. augusztus 19.

Borzaszto erzes az ajkakon, egybol elkezd szaritani. Az illata is kulonoseg kellemetlen, meg nem mondtam volna,hogy rozsa sot alkoholosnak ereztem. Pirositonak sem az igazi mert olyan gyorsan megszarad,hogy nem lehet szepen eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Paannii

2017. július 25.

Én csak szájon próbáltam, de iszonyúan szárított. Sajnos nekem nem jött át ez a termék, én annyira nem érzem át a lényegét, szerintem ez a tint a teljes pénzkidobás, legalábbis nekem biztosan. :(
Arcon nem próbáltam, arról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Arcon nem próbáltam, arról nem tudok nyilatkozni.

Orshe

2016. július 10.

Nem tagadom, valóban szárít, viszont ez a probléma könnyen orvosolható egy színtelen ajakbalzsammal fölé. Én így szoktam használni. Nagyon tartós, viszont arcra még nem próbáltam de szerintem nem is fogom, így erről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

bagaela

2016. március 16.

A 'tintek' között ezt találtam a legkönnyebben eldolgozhatónak spés tartósabbnak. Vigyázni kell vele,mert gyorsan szárad, de ha az ember gyakorlottá válik a felvitelében, akkor nagyon jól kihasznalható! Nagyon halovány bőrüeknek mondjuk nem ajánlanám, ahhoz nagyon ügyesnek kell lenni, hogy ne adagolják túl! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 16.

BlueBunny

2015. október 22.

Nagyon jó, finom rózsa illata van. Természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 22.

Nagyon jó, finom rózsa illata van. Természetes hatást lehet vele elérni.

vtina85

2015. március 31.

Mini kiszerelésben van meg egy beauty kit-ből. Szerintem elég jó termék, nekem nem szárítja a számat és az arcnak is nagyon egészséges színt kölcsönöz. Viszont nem tartom nélkülözhetetlennek, így valószínűleg a teljes kiszerelést nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

LuciaNora

2014. augusztus 16.

Egy csomagban kaptam egy mini verziot, de nem igazan tudom kihasznalni, az illatat imadom, de a szamat kiszaritja, arca pedig csak neha hasznalom. Nekem nem egy MUST

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

bjútigörl

2014. április 22.

Nekem sajnos nincs mert nem szeretek az internetről rendelni de a barátnőmnek van! Jópárszor kiprobáltam a suliban és amint reggel felkentem a számra ebéd után is a helyén van! Ugyanugy az almácskákon! Luxus termek es ha tehetnem 6 csillagot adnek! Egyedul az a bajom hogy nekem nincs
:P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 22.

:P

skincare

2013. február 17.

Már jó ideje meg van, használom...
Először mikor megláttam az üvegében, megörültem, olyan szép sötét -rózsás színe van, de féltem, hogy nem lesz-e bohóc hatása...hát nem!!
Az én light-med. bőrömön vagy 2x is rá kell menjek,hogy valami színe legyen, de ha sikerül eltalálni, akkor nagyon kellemes kis színt ad, de semmi extra! Inkább egészséges színt ad, mint pirosító hatást. Talán világosabb bőrön!
Az ajkaknak szép színt ad, semmi rúzs, vagy szájfény hatás, de nem túl tartós és szárít. Én az Elizabeth A. 8 hour krém fölé teszem, úgy viszont tökéletes! :)
Nem rossz, de nem venném meg újra.
Az viszont vicces, hogy az ujjamon jobban, vagy intenzívebben megmarad, mint az arcomon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Már jó ideje meg van, használom...
Nem rossz, de nem venném meg újra.