Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: thesmell, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Ár:   $24
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Szemöldökdósító gél

• vízálló
  • hosszantartó
  • természetes hatást biztosít

Ár: 5500 , Eladó: Dlm
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalást követően küldöm a terméket Foxpost-al! Szállítási költség 1100 Ft

emcuscicus666

2016. április 27.

Kozel 3 honapja csak ezt hasznalom, annyira megkedveltem. Sokkal konnyebb es gyorsabb a hasznalata, mint a szemoldok ceruzake vagy poroke. Az eredmeny nagyon preciz, megsem mesterkelt. Valoban vizallo, egesz napokat, hosszu ejszakakat kibir kopas, kenodes nelkul. Mar ujra is vasaroltam, bar meg el sem fogyott az elso darabom. Elrakom bontatlanul, hogy biztosan legyen utanpotlas. Szamomra nagyon megerte, imadom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Isabelle

2016. április 22.

minden illik rá: vízálló, hosszan tartó, természetes hatást biztosít, főleg miután sikerül mindig jól összepúdereznem a szemöldökömet nagyon szeretem, és rendszeresen használom. Nem kell pepecselni ,pár másodperc az egész és kész a szép ívelt, természetes szemöldök . Nem kenődik el, ami nálam nagyon fontos ,így 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 22.

LaNara

2016. február 18.

Cuki kicsi keféje van, könnyű vele precízen dolgozni emellett nagyon szép és természetes eredményt lehet elérni. Isteni mézes illata van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

mariib

2015. október 17.

Korábban a Krémmánián is népszerű L'Oréal Brow Artist-ot használtam, már arra is maximális pontot adtam, és nem gondoltam, hogy lehet ezt még fokozni, és létezik nála jobb. Pedig igen!

Nagyon-nagyon jó a keféje, fele akkora, mint a L'Oréalé, így sokkal pontosabban, precízebben lehet vele dolgozni, garantáltan nem kell a javítgatással vagy a felesleges festék eltávolításával pepecselni. Nekem a L'Oréal önmagában kevés volt, mindig használtam előtte porokat, pomádét stb, de ezzel már önmagában is szép látványos eredményt lehet elérni, gyönyörűen ráncba szedi a szemöldököt, és a hatás is nagyon természetes. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 17.

adri1021

2015. szeptember 12.

Szépen fixál és színt is ad a szemöldöknek! Ha túl sokat viszünk fel elég mű hatást kelthet de egyébként nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.