Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   $24
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Drámaian hosszító, dúsító és göndörítő szempillaspirál.

Ár: 3000 ft +posta , Eladó: oaxaca
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után posta
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan - 3 gr, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
DorothyHK

2018. szeptember 4.

A pozitívumok közé sorolnám, hogy nem pereg le, gyönyörű sötét fedése van és elég jól dúsít. Negatívumként említeném azonban hogy az alsószempilláim alá folyon leragad (mondanám, hogy azért van ez mert nem vízálló, de nem, mivel mégcsak egy könnycsepp se éri). Hosszabbításban BADgal Bang jobban teljesít. Az első pár alkalmazásnál túl sok festéket vesz fel egyszerre és emiatt könnyen összeragasztja/csomósítja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

AlexandraJ

2018. július 24.

Egy mini verziót kaptam ilyen csomagban, és valami eszméletlen pillákat csinál, nem pereg, és bár nem vízálló kibírt egy sírást is. Abszolút megéri👆🏻

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

titikutyus

2018. július 20.

Néha elgondolkodok azon, hogy vajon ahogy Harry Potter világában a pálca választja a varázslót, a Krémmániások világában a spirál választja-e a viselőjét? Rengeteg másik spirált próbáltam, érzékeny szemre valókat is, egyik sem volt az igazi, vagy begyulladt a szemem tőle (többek közt ennek a They are real spirálnak a kék színű változatától is), vagy meg sem látszott a szempilláimom, vagy hamar ráolvadt az arcomra, stb. Ennek a spirálnak a fekete változata viszont tökéletes pillákat varázsol az amúgy átlagos pilláimból, tartós, könnyen felkenhető, nem irritál. Miért pont a Benefit They're real? Foglamam sincs, ő választott engem. Abszolút favoritom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

pillacskak

2018. június 21.

Eddig egyszer használtam és borzalmas volt. Iszonyat szúrós a keféje, mert nem szilikon. Megszúrta a vízbonalamat, ráadásul összeragasztja a pillákat. Adok később neki még egy esélyt, mert ennyi pénzért többet vár az ember. Majd jelentkezem!:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Buttercupcosplay

2018. június 12.

Habár úgy gondolom, a Maybelline Lash Sensationalt semmi nem veri, ez már majdnem vetekszik vele. Nagyon szép, hosszú pillákat csinál, az egyetlen baj, hogy a nap végére a szemem alatt picit megfogja, hiába púderezek ész nélkül. Újravenni nem fogom, mert elég drága, egy benefites ajándékcsomagban volt, a Hoola bronzer miat vettem meg, de ez is nagyon szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

picibeus

2018. május 8.

Az áràhoz képest picit én is többet vártam tőle. A színe és a keféje nagyon jó viszont én nem tudom rétegezni mert felvitelkor csomósodik, összeragadnak a pilláim és nem lesz szép a végeredmény.
Göndörítővel elég jó amúgy.
Még gondolkodom hogy újra venném-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Göndörítővel elég jó amúgy.
Még gondolkodom hogy újra venném-e.

Lillaaa90

2018. február 24.

Fú na ez..ez tényleg A szempillaspirál! :) Mindenkinek nagyon ajánlom, minden pénzt megér! Hihetetlen hosszú szempillákat csinál, nem kenődik el napközben, nekem az eltávolítással sem volt problémám. Miután már 1000 terméket kipróbáltam, most úgy érzem, végre "révbe értem" :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

eve57

2018. január 27.

Annyira, de annyira, de annyira gyönyörű szempillákat csinál. DE! Egy szempillatörő szörnyeteg. Nagyon nehezen lehet lemosni. Pár alkalom után, egyszer mikor mostam le észrevettem, hogy a szempilláimból apró részek törtek le. Nekem vörös szempilláim vannak, alig látszódnak alapból. De mikor még fele hosszuk le is tört... nagyon nagyot csalódtam ebben a termékben. Mivel tökéletesen csodálatos szempillákat csinál, de közben ez történt én nem tudok neki három csillagtól többet adni. Ezt is nagyon jóindulatúan adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Ppet

2018. január 10.

Tényleg HATALMAS szempillákat csinál. Do the Hoola összeállításban volt egy Mini változata de szerelmes voltam bele egész nap néztem az eredményét. Majd este lemostam. Vagyis próbáltam. Hihetetlenül nehezen jon le. De számomra ez az egyetlen negatívum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Mundow

2017. november 29.

Hosszabbítja a szempillákat és nagyon tetszik a kialakítás a kefe végén, mert minden szempilla könnyen elérhető vele.
Összetapasztja a szempillákat, elkenődik és lepereg. Összességében nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.