Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   $24
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Drámaian hosszító, dúsító és göndörítő szempillaspirál.

Ár: 3000 ft +posta , Eladó: oaxaca
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után posta
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan - 3 gr, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
Ppet

2018. január 10.

Tényleg HATALMAS szempillákat csinál. Do the Hoola összeállításban volt egy Mini változata de szerelmes voltam bele egész nap néztem az eredményét. Majd este lemostam. Vagyis próbáltam. Hihetetlenül nehezen jon le. De számomra ez az egyetlen negatívum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Mundow

2017. november 29.

Hosszabbítja a szempillákat és nagyon tetszik a kialakítás a kefe végén, mert minden szempilla könnyen elérhető vele.
Összetapasztja a szempillákat, elkenődik és lepereg. Összességében nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

moonwalker

2017. november 8.

Az eddigi legjobb szempillaspirál amit valaha használtam! Gyönyörű, hosszú pillákat csinál, szépen szétválasztja őket, egyáltalán nem ragadnak össze. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

szns

2017. november 1.

Egyszerűen szerelmes vagyok ebbe a szempillaspirálba, alapjáraton is hosszú szempilláim vannak, de ezzel WOW hatást érek el. Nem maszatolódik, nem csinál csomókat a pilláim végére, nem állítja tömbökbe őket:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Bubu96

2017. október 12.

Nekem nem sikerült megszeretnem. Elnehezíti és összeragasztja a szempilláimat. Az árából kiindulva nem ezt vártam. (Bár hosszítani valóban hosszít rajtuk)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

vickileekx

2017. augusztus 24.

Imádom, legjobb spirál amit valaha használtam. Gyönyörű hosszú és dús természetes pillákat csinál (én 2 réteget szoktam felrakni, annál többnél már csomósodik). Ár-érték arányban nem vagyok biztos, de nem találtam még olcsóbbat ami van ilyen jó, így szerintem megéri. Egyetlen problémám hogy tényleg nehéz lemosni, L'Oreal kétfázisúval a nagyja lejön, illetve a kókuszolaj leviszi teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

tillisilli

2017. augusztus 13.

2017aug: kipróbálás nélkül vettem utazó kiszerelésben a reptéren. Pont az ilyen szilikon kefés cuccokat szeretem... de ez eddig nem vált be.
A festék túl folyós és sok, hiába szedem le papírral, még így is összeragasztja a szempilláimat, amikből amúgy sincs olyan sok, így még kevesebbnek tűnik. A tartóssága kiváló (mintha egy vízálló spirál lenne) és valóban jól fest és szép fekete...
Most várok, hogy kicsit beszáradjon, és ne legyen ennyire folyós, akkor vsz kevésbé fogja összeragasztani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

BettyBabu

2017. június 21.

Örülök, hogy kiprobaltam tenyleg egy kis szempillasprial de nem egy nagy szam.
Kicsit tul nagy rozsaszin felhö van köre krealva, meg egyszer szeretnem hangsulyozni jo szempillasprial ne dogy tenyleg egyenesaranyossag van e a termek es az ara között na arraol nem vagyok meggyözödve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Örülök, hogy kiprobaltam tenyleg egy kis szempillasprial de nem egy nagy szam.

greta333

2017. január 4.

Régen nagyon sokat használtam, de őszintén szólva egyáltalán nem nagy kedvenc. Szerettem a végeredményt, amit adott. Dúsít, hosszabbít, viszont kicsit elnehezíti a szempilláimat, nehezen lehet lemosni, a kefe nekem borzalmasan szúrós...Nekem a roller lash szempillaspirál ezerszer jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

arze

2016. december 19.

Nekem nagy szerelem, több szempillaspirált is kipróbáltam már, de mindig ehhez tértem vissza. Sokkal nagyobbnak tűnnek tőle a szempilláim, közben pedig természetes hatásúak maradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.