Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   $24
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Drámaian hosszító, dúsító és göndörítő szempillaspirál.

Ár: 3000 ft +posta , Eladó: oaxaca
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után posta
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan - 3 gr, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
Adrius

2016. november 22.

Születésnapomra kaptam egy kis kiszerelésű változatát. Nagyon tetszett ugyanis a gömbölyű feje miatt a szem zúg közelében lévő kis pilláimat is precízen ki tudtam vele festeni, nem beszélve arról, hogy nagyon szép végeredményt tudtam vele elérni. Szépen dúsította és hosszította a pilláimat. Azt tapasztaltam, hogy nagyon tartós és nem potyogott a nap folyamán, ami nálam egy nagyon nagy plusz pont, ugyan is sok szempillaspirál itt hasal el. Könnyen lehet használni. Amint alkalmam lesz rá, mindenképp újra vásárolom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 22.

jns.melinda

2016. november 18.

Az biztos, hogy én is többet vártam tőle. Ami jó az a színe és a keféje, ami rossz az a festék maga. Nem lehet rétegezni, mert csomósodni fog és póklábas lesz és szempilla göndörítővel együtt nem szép eredményt ad.Mindig használok göndörítőt, de ezzel nem lehet, mert ha igen, összetapasztja a pillákat, jó néhány óra után 1-2 folt megjelenik a szem alatt is. Nem utálom, elhasználni el lehet, de eléggé meglepődtem, hogy az ára-ígérete-híre ellenére csak ennyit tud. Jobban járunk egy Rimmel legolcsóbb spirállal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

LBN

2016. november 14.

Gondoltam megveszem, annyi videóban láttam, plusz utazó kiszerelés, nagyon cuki, elfér mindenhol.
Én szeretem, mondjuk elég nagyok a pilláim, azonnal felkenem őket a homlokomig :)
Szépen elválaszt, bár nem vagyok béna, bevallom ezzel a kefével állandóan szemen bököm magam.
Amúgy teljesen meg vagyok vele elégedve, érdekes olvasni, hogy nem elég fekete, sosem tűnt volna fel.
Valószínűleg újravásárolnám, mert határozottan jobban néznek ki a pilláim tőle, mint a másik hat szempillaspirálomtól :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

hajniy

2016. október 19.

Hatalmas hype volt anno e termék körül, én is adtam hát neki egy esélyt. Ugyan nem a világ legjobb szempillaspirálja, ahogy azt sok helyen olvastam, de azért vannak jó tulajdonságai.

Maga a festék a termék gyengéje, nekem nem varázsolt óriási pillákat és nem elég sötét, többször is alkalmazni kellett, hogy rendesen látszódjon. Az ecset viszont kétségkívül 5 csillagos. Most a Clinique High Impact szempillaspirál festékét használom ezzel az ecsettel, és nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

dorsia

2016. október 16.

Nagyon szép pillákat csinál viszont szinte lehetetlen átlagos minőségű sminklemosóval megszabadulni tőle. Egy jó lemosó nélkül ki fog jönni pár szempilla mire megadja magát nap végén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Stella8

2016. október 10.

alig vartam,hogy az enyem legyen a kicsike. De nekem nem az igazi, 1x hasznalt mini utazo kiszerelesben van meg, ha erdekel irj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

monamour

2016. augusztus 31.

Szerelem! Számomra az egyetlen baj vele, hogy itthon nem kapható!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Szerelem! Számomra az egyetlen baj vele, hogy itthon nem kapható!!

zoeyshy

2016. augusztus 2.

Elmegy. Nem túl fekete, nehéz lemosni. Hát nem tudom...
Update: eltűnt a szeretett szempillaspirálom, pár napja ezt használom. Mégis tud ez, csak be kell járatni:))(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Elmegy. Nem túl fekete, nehéz lemosni. Hát nem tudom...

Orshe

2016. július 10.

Pozitívum: gyönyörű hosszú pillákat csinál, gyorsan szárad, nem kenődik sehova és nem is pereg le a nap folyamán.
Negatívum: nekem túl nagy a keféje, ezáltal megesik hogy összetapasztja a pilláimat. Nem árt vigyázni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Tvylvis

2016. június 13.

Ez volt az első Benefit termékem.
A pozitívumok:
- rendkívül jó a keféje (szilikonos), de nem tocsog a festékben, könnyen és jól el lehet érni vele a legkisebb pillákat is a szemzugban
- szép fekete színe van
- valóban elég tartós (bár a tíz órás munkanap végére azért picit lekerül a szem alá, de nem vészes módon)
- szép, hosszú, természetes pillákat varázsol, amik nem ragadnak össze
- több rétegben drámai hatás is elérhető
A negatívumok:
- igen sokszor kell áthúzni a pillákon, hogy igazán hatásos legyen (bár lehet előny is, mert a natúrabb hatástól eljuthatunk egy drámaibb irányba, így sokoldalúan használható)
- elég hamar fogy
- nem olcsó, és nehezen beszerezhető
- viszonylag nehezen mosható le (bár most láttam, van külön terméke a benefitnek a lemosásra... két legyet esete)
Összességében nálam négyes. Valószínűleg újra fogom venni, mert a tartóssága tényleg jó, de hatását tekintve a fele ennyibe kerülő spirálok is hozzák ezt. Mostanában sokszor ezt csak az alsó pillasorra használom, a felsőre egy harmadába kerülő KIKO megy.... A hype szerintem eltúlzott körülötte.

UD: Megkapja az ötöst. Továbbra sem tartom tökéletesnek, de valahogy újból és újból megveszem. Egyszerűen vannak napok, amikor csak ez kell, ezt akarom használni. A keféjét és a festék állagát, folyósságát nehéz überelni. Amit még rettentően szeretek, hogy sokkal lassabban szárad be, mint más high end festékek, ami azért hasonló árkategóriáknál nem elhanyagolható tényező.
UD 2: Megtaláltam a tökéletes lemosót hozzá. Kókuszolaj. Egy lencsényit eloszlatok az ujjaimmal, és csukott szemmel bemasszírozom vele a pillákat. Pár másodperc múlva gyönyörűen leoldja a festéket. Nagy az öröm :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Ez volt az első Benefit termékem.
A pozitívumok:
- nem olcsó, és nehezen beszerezhető

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.