Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   $24
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Drámaian hosszító, dúsító és göndörítő szempillaspirál.

Ár: 3000 ft +posta , Eladó: oaxaca
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után posta
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan - 3 gr, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
scisneros

2016. június 12.

Nem egyszer kérdezték meg, hogy műszempillám van-e, amikor ezt a terméket használtam. Nem ragad, csomósít, ellenben gyorsan szárad, nagyon tartós, brutálisan hosszít és göndörít. Kár, hogy csak rendelni lehet tőlük, nagyon jó kis márka a Benefit! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 12.

igarel

2016. június 6.

Szuper szempillaspirál, tényleg olyan mintha műszempilláim lennének ha ezzel sminkelek reggel. :) Barátom nővérétől kaptam egyet Londonból, az elfogyott és sokáig szomorkodtam, hogy hogyan juthatnék hozzá újra, úgyhogy nagyon boldog lettem amikor felfedeztem, hogy az iparfümériából lehet rendelni többféle Bemefit terméket is (sajnos például a Hoola-t nem lehet nagy kiszerelésben csak amolyan minta szettben, ami jobb mint a semmi, az igaz.. De van többféle pirosítójuk ami izgatja még a fantáziámat! ). Remélem eljön az ideje, hogy több terméket árulnak tőlük itthon, de addig beérem azzal, hogy legalább ezt a csodát lehet venni, ami igaz hogy nem olcsó, de szerintem megéri az árát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

paaulaaa

2016. június 5.

Szempillákban nem bővelkedem, semmilyen tekintetben sem, de mindíg igyekszem olyan terméket használni ami látványosan segít. Hosszítson, legyen igazán fekete, legyen tőle dús a hatása de ne legyen túl csomós és ne potyogjon le idővel.
EZ SZUPER, TAGADHATATLANUL!
Elsőre szokatlan volt a keféje(szilikonos) de ez a legjobb amit eddig próbáltam ! Könnyen és jól el lehet érni vele az összes szálat, csodálatos fekete az eredmény, valóban elég tartós: szép, hosszú, ívelt pillákat varázsol, amik nem ragadnak össze.
Sajnos viszont mikor felbontom, kell neki egy kis idő, hogy könnyen érjek el vele eredményt. Másnak akinek sok pillája van épp fordítva működik...de nekem az elején többször kell átfésülnöm a szempillákat ezzel. De ezzel még tudnék együtt élni, ami a gond, hogy nem éppen olcsó, és nehezen beszerezhető. A sokkal olcsóbb társainál valóban jobban teljesít, de ha mindent egybe vetek, lehet nem ez lesz az állandó termékem, emiatt csak adok csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

EZ SZUPER, TAGADHATATLANUL!

emcuscicus666

2016. április 27.

Lehet olcsobban hasonloan jo spiralokat vasarolni, am ugyanilyen tartosat nem! Szamomra csakis ez a fontos, emiatt fektetek nagyobb osszeget a szempillaspiralokba. Tartos, es nagyon szep eredmenyt lehet vele elerni. Dusit is, es hosszit is, a gondoritest annyira nem valtja be, de arra ott a gondorito. Gyonyoru melyfekete szine van. Az egyetlen bajom abbol ered, hogy 2-3 honap elteltevel elkezdett csomosodni a festek, es sajnos a pillaimon is latszik, igy jobban tapaszt.
De ez sem allit meg abban, hogy kesobb ujravasaroljam, mert fantasztikus darab! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

vasilissa

2016. április 26.

Ennek a spirálnak van a legjobb keféje. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Ennek a spirálnak van a legjobb keféje. Nagyon szeretem.

BXW

2016. február 11.

Azon szerencsések közé tartozom akiknek alapból hosszú és dús pilláik vannak, de az összes spirálom közül ezzel érem el a legszebb eredményt. Mikor ezt használtam meg is kérdezték, hogy hol csináltattam a műszempillám. :D Ennek ellenére csak ritkán nyúlok érte mert számomra macerás a lemosása, ill. az alsó pillasoron nem valami tartós, arra mindig mást hasznalok. Lassan elfogy és nem hiszem hogy újra fogom venni. Összességében egy nagyon jó kis spirál, de olcsóbbat is lehet találni ami van ilyen jó mint a Benefit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 11.

hajnalka39

2016. január 26.

Szintén annyira nem jön be mint a "better than sex" ,csomókban ragad,a pilláim összetapadnak...nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

gingerbloo

2016. január 15.

Jó, tatrtós, fekete, nem pereg le, dúsit, hosszít, kényelmes a használata. Abszolút jó. Ennek ellenére, ennyi pénzért nem venném meg újra, főleg nem Magyarországon, azért, mert ugyanilyen jó spirálokat lehet kapni drogériákban 2-3 ezer forintért, amit ott helyben ki tudsz próbálni, megnézni, ezt viszont nem. Jó, valóban nagyon jó, de nem jobb, mint pl a az astor seduction codes vagy loreal miss manga. Ha gyűjtögetned kéne rá, vagy ha csak simán nincs random 7-8 ezer forintod (vagy több) kidobni egy spirálra, vagy ha nem jársz épp külföldön vagy olyan helyen ahol alaposan meg tudod nézni és kipróbálni, hoy akarod-e, akkor ne érezd úgy, hogy kihagysz valami fenomenálisat. Ne gyötörd magad emiatt, állítom, hogy a drogériás kicsit felsőbb árkategóriás spirálok vannak olyan jók, ha nem jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 15.

candus

2016. január 10.

A legjobb spirál a világon! Pici mintám volt belőle, de úgy spóroltam vele, hogy csak na. Olyan dús, hosszú, műszempilla hatású pillákat csinál, hogy többen is megkérdezték, hol csináltattam meg. Imádom, letaszította a kedvenc Lancome spirálomat az első helyről. Kár, hogy olyan nehéz beszerezni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

neakardtudnihogyki

2016. január 10.

Tesomtol próbáltam ki, nekem nagyon tetszik a külseje a spirál benne pedig nagyon jó, gyönyörű szempillakat lehet vele készíteni.. 5 csillag mert az arat nem tudom pontosan de lehet jobb is:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.