Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   $24
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Drámaian hosszító, dúsító és göndörítő szempillaspirál.

Ár: 3000 ft +posta , Eladó: oaxaca
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után posta
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan - 3 gr, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
annodobo

2016. január 9.

Nem éri meg az árát. Nekem egyáltalán nem jött be. A baj ott kezdődött, hogy be se fogta a szempillámát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

borapanda

2015. december 31.

imádom, tökéletes, hosszú, göndör, dús szempillákat csinál, ilyet még semelyik másik spirálnál nem láttam! az ára húzós, de sephorában vannak utazó méretűek, én mindig azokat veszem, mert kisebb, olcsóbb. tényleg nehéz lemosni, de tudjátok miért? mert vízálló! úgyhogy emiatt ne nagyon nyav
alyogjatok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 31.

alyogjatok

VandaCsapo

2015. december 29.

az egyik legjobb spirál amit valaha próbáltam.
a Benefit Frisky Six csomagjában volt
Mivel több mint 2 évig épített szempillám volt nem gondoltam hogy lesz olyan spirál amit szeretni tudnék de ez meggyőzött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

az egyik legjobb spirál amit valaha próbáltam.
a Benefit Frisky Six csomagjában volt

pennydreadful

2015. október 30.

Egyáltalán nem pereg le nap közben, szép "drámai" hatást lehet vele elérni. Az én csökött rövid szempilláimból is óriáspillákat csinál. Az ára húzós, de egyrészt sokáig tart, másrészt mindig megbánom, amikor olcsóbb spirált veszek spórolás végett, és alig várom, hogy újra legyen rá budget :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

BlueBunny

2015. október 22.

Tényleg nagyon jó 5/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 22.

Tényleg nagyon jó 5/10

Anna-

2015. október 18.

nem lett a kedvencem. semmi különleges. a sok yt-os dicsérés után sokkal jobbra számítottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

mariib

2015. október 2.

Jól vettem az akadályokat az új munkahelyemen, ennek örömére leptem meg magam vele, de nem mertem egyből a nagyot venni, így csak a travel size landolt a kosaramban, és a vegyes vélemények miatt kissé tartottam is tőle, hogy beválik-e majd. Igazából nem is tudom, miért őt választottam, mert alapvetően nem vagyok szilikonpárti, DE... ez a spirál fantasztikusan jól működik a pilláimon, új kedvenccé lépett elő a Lancome Doll Eyes és a Sephora Lash Plumper mellett! Gyönyörűen ível és szétválaszt MINDEN egyes pillát, imádom! Nem kérdés, hogy ha elfogy, KELL a nagy méretű is! Pár hónap múlva utazni fogok, rákerült a duty free-s kívánságlistámra. :)
Nálam nem okoz különösebb gondot a lemosása sem, sima Garnier micellás vízzel szedem le. Igaz, kell hozzá egy kis türelem, és nem kell spórolni a sminklemosóval. Én úgy szoktam csinálni, hogy a micellás vízzel átitatott vattapamacsot néhány másodpercig a szememen tartom, így szépen feloldja a sminket, és dörzsölgetni sem kell (ami persze amúgy sem ajánlott), csak néhány laza mozdulattal áttörlöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 2.

Forster

2015. szeptember 6.

Megvettem, mert elhittem, hogy ez tényleg szuper, de nagyot csalódtam. Sokkal többet tud a kevesebb, mint fele ennyibe kerülő Maybelline Lash Sensational spirálom. Ez a spirál semmit nem tud sok pénzért.Soha többet nem veszek ilyet és már értem, miért írta mindenki, hogy nagyon nehéz lemosni. Tényleg az! Én nem ajánlom senkinek az biztos.Most megvettem a legújabb Mac spirált és fényévekkel jobb, ez a sz@r pedig mehet a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

GlamourAndStyle

2015. augusztus 21.

UPDATE:

Lassan fél éve csak ezt a spirált használom, a kicsi minta után megvettem nagyban is és most is ezt fogom újravenni. Letaszította a trónról a kedvenc YSL spiráljaimat és a Lancome Hypnose Doll Eyes-t is. Rendszeresen megkérdezik, hogy milyen műszempilla van rajtam, én pedig büszkén rebegtetem a pilláimat, hogy ez bizony a sajátom (they're real ugyebár ;) ). Nálam most ez a spirálok spirálja, rendszeresen újravevős darab lett belőle, egyszerűen tökéletes.

2014. június 24.

A push up liner mellé kaptam egy mini kiszerelést, amennyire a tus nem vált be, a spirál annyira kárpótolt érte, teljes mértékben meggyőzött, így miután azt elhasználtam megvettem teljes méretben is. Én nagy szilikonkefe-párti vagyok, aki viszont nem, az szerintem ki se próbálja, mert csalódni fog. Nekem gyönyörűen szétválasztott, hosszú és dús szempillákat eredményezett, egyáltalán nem csomósított, nem álltak össze tőle a pilláim. Amit imádok benne, hogy a - push up linerhez hasonlóan - nagyon durván mélyfekete (értsd: brutál fekete) színe van, nem pereg, sőt szinte lerobbanthatatlan. Micellás vízzel lemosni kár próbálkozni, meg sem fog moccanni, de még a "mezei" sminklemosóknak is meggyűlik vele a baja, viszont a Bourjois kétfázisú olajos szemfestéklemosójával maradéktalanul eltávolítható, így - szerintem - felesleges megvenni a kifejezetten ehhez kifejlesztett lemosót (további súlyos eurokért). Nálam nagyon bevált, pedig ha nem veszem meg a (kicsit sem jó) push up linert, akkor egyáltalán nem biztos, hogy valaha is kipróbálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

UPDATE:

2014. június 24.

j.sule

2015. július 1.

Háromhónapos használat után írok véleményt: nem rossz ez a spirál, de azért messze nem teljesíti az ígéreteit. Szép pillákat csinál, de nem vettem észre a drámai hosszabbítást, és nekem nem jön be a végé az a kis tüskés gömb, nem tudom ügyesebben kifesteni a belső szempillákat. A hagyományos spirálokkal jobban boldogulok. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.