Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   $24
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Drámaian hosszító, dúsító és göndörítő szempillaspirál.

Ár: 3000 ft +posta , Eladó: oaxaca
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Utalás után posta
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlan - 3 gr, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
drzoerose

2015. május 17.

gyönyörű pilláim lettek tőle
kár,hogy ennyire nehéz lemosni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

gyönyörű pilláim lettek tőle
kár,hogy ennyire nehéz lemosni

rockroka

2015. április 18.

annyira nem jó spirál, mint amennyire túl hype-olt. Travel size-ben vettem meg, csak hogy kipróbálhassam. Tényleg szép, hosszú pillákat varázsol, viszont szörnyen nehéz a lemosása. Szerintem nem éri meg az árát, olcsóbb spirálokkal is nagyon szép pilláim vannak (Max factor false lash effect), és sokkal egyszerűbb a lemosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

OAdrienn

2015. április 5.

Számomra ez egy teljesen átlagos spirál. Nem csinál se nagyon nagy, se dús, se ívelt pillákat. Cserébe viszont drága és beton keménységűek lesznek a pillák. Lemosni is szinte lehetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

kBettina

2014. október 12.

Nekem a mini változat van meg, de ha legközelebb külföldön járok, szerintem elhozom a nagyot belőle. Imádom!! Nekem jobban bejött, mint a Lancome spirálom (Hypnose Drama) Nagyon szép ívelt és dús, fekete pillákat csinál, a végén lévő kis sörtékkel tényleg minden zugot el lehet érni és rettentően tartós. Nagyon nehéz lemosni, de a Bioderma micellás vizem simán megbirkózik vele, szóval engem ez sem zavar benne. Egyetlen hátránya, hogy itthon nem kapható, de szerintem jár neki az 5 csillag ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

annanoszvai

2014. szeptember 20.

Nekem sajnos nem jött be, alig lehet lemosni de elkenődik napközben. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Nekem sajnos nem jött be, alig lehet lemosni de elkenődik napközben. :(

Harmony29

2014. szeptember 15.

Egy külföldi utazás során szereztem be, már régóta fájt rá a fogam. Az óriási hype miatt,ami övezi egy kicsit irreális elvárásaim voltak vele kapcsolatban, így eleinte nem voltam vele elégedett, de miután az irreális elvárásaimat sikerült félretennem rájöttem,hogy egy nagyon szuper spirálról van szó. Göndöríteni tényleg nem göndörít, de az én szögegyenes pilláimon semmi nem segít, szóval ez nálam már nem is elvárás. Ellenben gyönyörűen hosszít és dúsít és a kis bogyóval a végén szépen el lehet érni a szemzugban lévő apró pillácskákat is. Kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

steffy

2014. szeptember 13.

Nagyon tartós, nem maszatolódik, de iszonyat nehéz lemosni. Ettől függetlenül eddig ez csinálta a legszebb pillákat, bár nekem alapból hosszúak, azt csak kiemelni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Jade

2014. július 31.

Nekem deluxe mini méretben van meg, a The Bronze of Champions kit-ben volt benne. Én nagyon szeretem, szerintem nagyon szép pillákat csinálni, és még tartós is. Nem kenődött el Volt fesztiválon az egész napos izzadás, ugrálás, napon aszalódás után, valamint egy esküvőn se bőgtem le a szememről (pedig sírtam ám nagyon). Az pedig tényleg nem szokott jellemző lenni, hogy bárki a szempillámat dicsérje, de a múltkor a barátnőmék megtették, mikor ez volt rajtam. :) Szóval ő a tökéletes a számomra,nem ragadnak a össze a pilláim, dúsak, hosszúak. Szerintem valamikor majd újravásárlom, csak kár, hogy ilyen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

claudia.nyilas

2014. július 9.

Nagyon sokáig elég a termék. Szépen hosszít és dúsít is, szóval nekem nagyon jól bevált, és még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Zsanna84

2014. június 30.

Annyit hallottam már róla, hogy egy hónapja megvettem a mini változatát 10 euróért a Sephorában (a rendes azt hiszem 28 euro). Nagyon szép, látványos a hatása, a szempillák hosszúak, dúsak, nem valami göndörek, de mindenképpen látványosak. Tart rendesen egész nap, ami nekem fontos, mert a munkám miatt nem mindig van időm sminket igazítani napközben. Nem tudom megveszem-e a rendes kiszerelésűt, mert nagyon szeretem az ívelt pillákat, ez viszont nem adja meg azt a hatást. De még kipróbálom szempillagöndörítővel is :) 4 csillag a göndörítő hatás hiánya miatt, de ismétlem, abszolút megéri és kiváló minőségű szempillaspirál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.