Bentley

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2016. október 3.

Ár:   12 000 Ft

Fej: bors, babérlevél, bergamott

Szív: rum, gólyaorr, zsálya, fahéj, fa

Alap: benzoin, pacsuli, bőr, cédrus, tömjén

Bentley For Men Intense EDP fújósok
Ár: 650 Ft, 1000 Ft, 1600 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Fújós Bentley For Men Intense EDP 5/ 10ml
Ár: 700/ 1200 , Eladó: abelhorvath91
Állapot: új, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Készpénz/ előreutalás

Musil

2017. november 18.

Ideje, hogy én is áradozzak róla egy kört, mert valami eszement jó illat! Rendkívüli minőségű, niche kategóriás parfüm, brutálisan tartós, és nevetségesen olcsó ahhoz képest, amit tud! Nagyon sajnálom, hogy nem jön szembe az utcán, pedig méltán lehetne népszerű, így azonban kénytelen leszek beszerezni egyet magamnak, férfi illat ide vagy oda. Nem kell a melléduma, egyszerűen imádom, és kész!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

karakumsivatag

2017. július 19.

Nem bírtam ki és egész üveggel rendeltem, szerencsére akciós volt. Régóta keresem az Oriflame M Marcel parfüm utódját. Hát ez pont olyan. Édes-bőrös-mély, tartós. Viselhetik a pasik is:)), de szerintem ez egy nagyon elegáns nőies illat.

Update: elfelejtettem írni, hogy az érdeklődőknek fújosban tudok adni belőle.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 19.

Update: elfelejtettem írni, hogy az érdeklődőknek fújosban tudok adni belőle.:)

Masnuci

2017. május 21.

Ez a parfüm egyszerűen zseniális! Simán magamra fújom, cseppet sem zavar, hogy valójában férfi illat. Imádom a tömjén és a fahéj egzotikus illatát. Ebben a finomságban összekeverve a rummal, megspékelve a fűszerekkel és mindezt egy bőrős alapra helyezve Hmmmm! Nagy kár, hogy az én szívem csücske nem rajong a parfümökért, olyan kíváncsi lennék rajta hogyan mutatna. Na de sebaj, magamon is nagyon szeretem!

Életem párja még mindig nem parfümrajongó, de a fiam titokban elkobozta a mintámat, így kénytelen voltam venni egy üveggel. Miután már egy hímnemű lényen is megillatolhattam ( a macskámra azért mégsem fújhattam fel :o) ) belátom, hogy mégiscsak nekik készült ez az illat. Eszméletlen finom lesz rajta, sokkal jobb mint az én bőrömön. Erőteljesebb, bőrösebb, fűszeresebb és bár velem ellentétben ő nem annyira rajong a tömjén illatáért de ebben a kompozícióban olyan finoman össze van hangolva a többi összetevővel -amik ugye külön-külön sem kispályások- hogy cseppet sem zavarja. Az üveg meg külön megérne egy fejezetet. Igényes, stílusos, kis túlzással súlyzózhatnék is vele. Vastag üveg, nehéz fém kupakkal, láthatóan adtak a külsőre. De ez így is van rendben, igényes illatnak igényes csomagolás dukál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 21.

Málni

2017. január 4.

Az illatról: én nem találom annyira ffiasnak (szerencsére), hogy ne tudjam hordani:) Persze ez egyéni ízlés dolga, nekem ez még az unisex kategóriába tartozik, nyilván sok nőnek talán már nem férne bele...
Első szaglásra nem volt ismeretlen az illata, mintha már éreztem volna régebben is. Bevallom nekem a kezdés tetszik a legjobban, amikor kifújom alkoholos-piás-rumos, hasonló a Pure Malt-hoz, de túl hamar lecseng, 15 perc múlva sötétebb, "olajos/balzsamos", YSL M7 absolu-ra emlékeztető, de nem annyira tömény és pikáns, narancs/mandarin se érezhető benne, ezért az YSL jóval frissebbnek tűnik, a Bentleyben nagyon kiérzem a zsályát (amire rájöttem időközben, h nem a kedvencem, zavar az Armani lui és Eau de cedreben is). Még megemlíteném a Dolce&Gabbana the one parfümjét is, picit az is visszaköszön, csak a Bentley nem annyira édes, inkább fűszeres, orientális. Aramis Calligraphy Rose is eszembejutott még.
Igazából egyik jegy sem emelkedik ki erőteljesen, zsályát kivéve, mások csak a rumot érzik, az én bőrömön nem dominál...

Rajtam a Bentley intense inkább bőrközeli, az YSL és az Aramis sokkal erőteljesebb, igaz most fújkáltam a nyakamra-kézfejemre belőle a 24 fokban, lehet hűvösebb vagy esősebb időben fog igazán domborítani:) Egyelőre még ismerkedünk, habár nem lett szerelem első szaglásra, de nem is zárkózom el tőle, hogy még jobban megkedveljem. Tartósságról még nem tudok nyilatkozni.

Mindenképpen különlegesnek mondanám, igényes csomagolásban, luxusérzetű üveg és "lötty", viszont az a plusz, amitől megveszek egy parfümért, na az hiányzik nekem. Érdemes kipróbálni mindazoknak (nemtől fgetlenül), akik vmi másra vágynak, szeretik a "keleties", fűszeres illatokat.

update: érdekes mennyire változik/változhat az érzékelésünk/véleményünk, évszaktól függően is, mert mostanában már erősnek találom, sőt inkább zavaró mint kellemes, egész nap érezni zárt térben kicsit sok, utcára-partyra-bulihoz-randira talán alkalmasabb, de próbálgatni kell, ki-mennyire bírja magán, nem olyan egyszerű eset mint kezdetben:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Laci

2016. január 13.

Itt volt már az ideje beszerezni, sok jót olvastam róla, kiváncsi voltam, mennyi igaz belőle. Kiárusítás keretében jutottam hozzá egy kupakos, eredeti dobozos teszterhez, csodás áron netes parfümériában. Gyönyörű üveg, Bentley-hez illő minőség jellemzi. Semmi kupaklötyögés, műanyag, ez bizony fém és üveg. A spray is kifogástalan, határozott, pont elegendő mennyiséget adagol. Az illatról: tényleg Yves Saint Laurent M7, némi édeskés rumos fűszerességgel. Jellege hasonlít Montale oudos illataihoz, csak ez nem az az erőteljes, orrszőrhasogató oud, inkább balzsamos, meleg, simulékony. Oud nem is szerepel az illatjegyek között, de valahogy a többi összetevő hasonlóan különleges illatharmóniát eredményez. Mivel EDP töménységű, igen tartós, ragaszkodó, de diszkréten adagolva nem fojtogató. Persze 3 fújással már lehet, hogy kiborítunk pár embert, mert nem mindenki nyitott az effajta illatkultúrára, ez egy feltűnő, különc, de szerintem szenzációs alkotás. Aki szereti az egyedi, fűszeres, édes, keleties illatokat, melyekben van modern csavar, mindenképp tegyen próbát. Akinek hiányzik az M7, más alternatívát keres, tegyen próbát, hátha beleszeret. Én szerelmes vagyok, az év vétele volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színező anyag. (Piros)