Benton

Ár:   $17   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Ár:   $17
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Megújult változat

Védi a bőrt, ellátja tápanyagokkal, növeli vitalitását és ellenálló képességét. Egységesíti a bőrtónust, hidratál és simít. Parabéntől, ásványi olajtól, alkoholtól, szteroidtól, benzofenontól, szintetikus parfümtől, mesterséges színezéktől mentes.

Ár: 3500Ft , Eladó: Szeszi009
Állapot: 55ml/60, Helyszín: Szeged, fizetés: posta, foxpost, személyesen - postázni csak előre utalással fogok !
Ár: 4300 Ft +posta , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyes átvétel, postán maradó, előre utalás
monett

2018. december 31.

Csodálatos az inci-je, tökéletesen beszívódik, hidratál és (reméljük) táplál. Az üvege elegáns, a pumpás adagoló remekül teszi a dolgát. Többet én nem is várok el egy esszenciától. Hm... kérdés, hogy szükségem van-e rá a rutinomban. Egyelőre még nem tudom a választ, de bőven van még az üvegcsében, kísérletezhetek vele. Addig is maximális pontszám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 31.

Orsika000

2018. december 28.

Csodálom hogy még nem véleményeztem ezt a terméket. Kb két éve folyamatosan használom normál/kombinált bőrömre,és imádom. Volt egy két hónapos kihagyásom, látszott is...sokkal szebb a bőröm, alapvetően sincs sok pattim, de azóta szinte semmi, egységesítette a bőröm, hidratálja, gyorsan beszívódik. Függő lettem tőle ✌

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Szisszka

2018. november 19.

Benton tonik és lotion mellé vettem, csak termékmintát, de biztosan megveszem nagy kiszerelésben is. Szeretem mert szinte azonnal hidratál és így a lotion sem tűnik kevésnek. Kb 4-5 hete használom ezt a 3 terméket együtt de csak este, nappal csak a lotion megy, és hihetetlenül szép lett a bőröm. A szem és orr környéki ráncaimat nagyon elhalványította, ahogy írják is, egységesíti a bőröm, régen volt ilyen szép az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

happy

2018. november 4.

Összességében jó kis termék.
Mikor felkenem kicsit mintha szárítana, azonban egy órával később érezhető a hidratáló hatás.
Ajándékba kaptam, viszont ennyi pénzért nem venném meg, mert olyan nagy változást nem éreztem mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Összességében jó kis termék.

Esztilla

2018. november 2.

Kellemes, könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, igazából nagy változást nem vettem észre, ad egy plusz hidratálást, szépen simítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

sorid88

2018. október 16.

Szeretem, kellemes, könnyed, gyorsan beszívódik, jól rétegezhető. Őszintén nem tudom, hogy csinál-e valamit, egyszerűen jó érzés a bőrőmnek. Ez az első essence amit használok, jó választás volt. Ambivalens módon pont ez a termék kérdőjelezteti meg velem az essence-ek használatának a létjogosultságát. A koreai tonikokkal akkora változást éreztem, mint még az életben soha, ezzel az essence-szel viszont nem, Lehet, hogy ez volt a baj, túl mgasra tettem a mércét. Ezért 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

fanniblue

2018. szeptember 6.

Mostanra sikerült elhasználnom az Áprilisban vásárolt Benton csiga-méh esszenciámat. (illetve 1-2 napnyi adag van még benne) Körülbelül 3 hónapig napi kétszer használtam, minden alkalommal 1 pumpálásnyit. A maradék hónapokban már csak napi 1x, így nagyon sokáig, majdnem fél évig elegendő volt egy flakon. :) Nagyon szerettem, igazán kellemes és hasznos termék. Jól hidratált, hamar beszívódott, szerintem egységesítette a bőrképem is és puhította a bőrt. Következőleg nem őt fogom megvenni hanem a CosrX hasonló termékét amire kíváncsi vagyok, de ha nem válik be, visszatérek hozzá, mert tényleg szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

rocketdog

2018. augusztus 23.

Sok helyen olvastam, hogy a régi összetevő lista mennyivel jobb volt és "töményebb", ez már kisebb koncentrációban tartalmazza a hatóanyagokat. Én a régivel nem tudom összehasonlítani, már csak ezzel az újjal találkoztam. Annyi biztos, hogy nagyon meg vagyok vele elégedve. Az első pár alkalommal mintha kicsit irritálta volna a bőrömet, pirosas lett utána. De néhány nap után ez is megszűnt. Nagyon szereti a bőröm, jól hidratál, nyáron is könnyed, hamar beszívódik. Használom minden reggel és este.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

poldibarb

2018. augusztus 15.

Nagyon jol hidatalja a bort. Olcso, jo INCI-vel. Szepen feltolti a bort es nem tomiti el a porusokat. Pattanasos borre is ajanlott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Betaine
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.