Benton

Ár:   $18   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a HelloSkin-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Oswin Oswald, az összetevőket feltöltötte: kdorci, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Ár:   $18
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: HelloSkin, 5990 Ft

Megújult változat

Védi a bőrt, ellátja tápanyagokkal, növeli vitalitását és ellenálló képességét. Egységesíti a bőrtónust, hidratál és simít. Parabéntől, ásványi olajtól, alkoholtól, szteroidtól, benzofenontól, szintetikus parfümtől, mesterséges színezéktől mentes.

Ár: 5990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5000 , Eladó: annamasni
Állapot: Egyszer használt , Helyszín: Budapest , fizetés: --

Ancsussz

2020. október 19.

Tavasszal vásároltam, napi szinten használom és mégis alig fogyott el belőle valami :D
Kellemes, vizes állagú termék, ami nem okoz irritációt.
Egyidőben kezdtem el kollagént inni, nem tudom hogy annak vagy ennek a terméknek vagy a kettő együttes hatásának köszönhetően, de sosem volt még ilyen szép, problémamentes az arcbőröm. Nyáron nem mindig, de hidratálókrémet használok utána. Ár-érték arányban NAGYON MEGÉRI !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Kellemes, vizes állagú termék, ami nem okoz irritációt.

jdtntl

2020. október 18.

Az első koreai termékeim között volt, de valószínűleg újra fogom venni, ha valaha elfogy (120 ml, hatalmas). Estére használom, a rutinom utolsó lépéseként. Reggelre szép bőrkép az eredmény, viszont ha szárazabb időszaka van a bőrömnek, akkor nekem kicsit kevés a hidratáló hatása (ekkor jöhet a steam cream változata). Nem okoz pattanásokat, sőt, javít a pattanás utáni nyomokon. Örömteli, hogy most már az egyik nagy drogérialáncnál is elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

balazskrisztii

2020. október 2.

Amit biztosan állíthatok: jól beszívódik, semmilyen irritációt nem okoz, szépen lehet alá/rá rétegezni, nagyon jó az adagolója
A sok lépéses rutinom egyik eleme, külön, csak az ő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert hál' Istennek, évek óta jó a helyzet :)

Szép, rugalmas, hidratált a bőröm, szívesen nyúlok érte, de tényleg kb 20+ terméket használok szimultán, csak a negatív hatást tudom megítélni-cserébe azt nagyon hamar

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

tara95

2020. szeptember 18.

Eleinte tetszett, aztán a vízhiányom ellenére elkezdett fuldokolni alatta a bőröm. Lágy állaga van, de ha ránézünk az incire, lehet látni, hogy csupa olaj, amik egy ideig csak ülnek a bőr felszínén. Hidratál ugyan, de még rétegezés felett sem kellemes, hiszen semmi nincs benne (pl szilikon) ami bent is tartaná a nedvességet. Önmagában a normál/száraz bőrt leszámítva szerintem értékelhetetlen, pont azért vettem meg, hogy lotion mivoltából olajos bőrre is jó legyen, de nem, nem az. Nagy csalódás, mert mostanában a benton termékek csomagolása egy nagy 0, sérülten kaptam meg több dolgot is, amik csak 1-2 használat után jöttek elő, nem mozgatva, papírdobozban tárolva...sajnálom, de nagyot koppantam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

martissima

2020. szeptember 15.

Fura, hogy még nem írtam róla véleményt. Kb. 5 éve használom, a régi változatát is szerettem és az újat is (bár nem tudom, mennyire lehet újnak nevezni azt, ami már több éve kapható...) Az én kombinált bőrömre egész évben elég, nap közben nyáron még sok is, ezért éjszakára szoktam haszálni 1,5-2 pumpálásnyit. Az a fajta hidratáló, ami csendben teszi a dolgát, viszont ha kimarad, akkor nagyon is feltűnik a hiánya. Gyulladásra hajlamos, hisztis, kombinált bőrre tökéletes, olyan kis vidám, rugalmas lesz tőle a bőr 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

ziadrienn

2020. szeptember 10.

Sokkal jobb mint a Cosrx ,annyira selymes tőle bőr ,hidratál ,nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Sokkal jobb mint a Cosrx ,annyira selymes tőle bőr ,hidratál ,nagyon szeretem

Nikcsy91

2020. augusztus 26.

Koreai bőrápolásom első terméke volt, még a régi kiadásban. Imádta a bőröm és sokat is javult tőle. Hatalmas szívfájdalmam, hogy "felvizezték" és változtattak az összetételen, de még így is, a mai napig helyett kap a rutinomban "egész éves krémként". A bőröm nagyon érzékeny, így ő gyakorlatilag alap darab nálam, mert mindenmentes, jòl hidratál, hònapokra elég. Télen, szeles időben ki kell pròbálnom a tesòját, a steam krémet is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

nagyorsolya78

2020. július 24.

Évek óta használom, csodálatos. Kiadós, egy flakon 3-4 hónapig elég, könnyed. Szép tőle a bőröm, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

nanorci

2020. június 30.

Nagyon-nagyon megszerettem ezt a lotiont, én estére használom, mert bár kellemes, könnyű állagú, de így nyáron mégis kicsit sok nappalra. Meg valahogy annyira feltölt este, hogy napi kettő adag már sok. Még csak alig több mint egy hónapja vettem, úgyhogy télen majd meglátom, hogy alakul, de már így is nagy a szerelem. Isteni finom puha, hidratált, egységesebb bőrt ad reggelre,kicsit nyugtat is. Jól viseli a rétegzest is, de nekem gyakorlatilag kiváltotta a hyaluron meg a niacinamid szérumot is. Drágának tűnik, de hatalmas kiszerelés, kevés kell belőle, és praktikus a pumpája, szóval szerintem megéri. Dekoltázsra meg egy csodaszer, oda nappalra is kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Juckos

2020. június 24.

Picit testesebb krém, ezért estére használom, mert fénylik is tőle a bőröm meg be is izzad alatta könnyedén, viszont jól hidratál és nyugtat. Szép lesz tőle az összkép idővel ezért megadom neki az 5*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Beta-Glucan, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

A mályvarózsa gyökerének kivonata. Nyálkás anyag, amelyet általában textúrajavítóként használnak a kozmetikumokban, valamint bőrnyugtató hatása is van.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.