Benton

Ár:   $18   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a HelloSkin-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Oswin Oswald, az összetevőket feltöltötte: kdorci, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Ár:   $18
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: HelloSkin, 5990 Ft

Megújult változat

Védi a bőrt, ellátja tápanyagokkal, növeli vitalitását és ellenálló képességét. Egységesíti a bőrtónust, hidratál és simít. Parabéntől, ásványi olajtól, alkoholtól, szteroidtól, benzofenontól, szintetikus parfümtől, mesterséges színezéktől mentes.

Ár: 5990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lillllllla

2021. június 4.

Hát ez a termék magasan felülmúlta az elvárásaimat. Csak azért rendeltem meg, mert megfogott az incije és nagyon jó áron volt iHerben + ha hozzácsaptam a kosárhoz már ingyenessé is vált a szállítás. Na de milyen jól tettem... Nagyon száraz a bőröm, szóval azt gondoltam, hogy max majd a nagy melegben nyáron amikor nehezebben viselem a testes krémeket talán elég lesz. Na hát mekkorát tévedtem. Annak ellenére hogy lotion valóban HIGH CONTENT!! Először kinyomtam 4 pumpát de még így is a fele volt annak amit amúgy krémekből kenni szoktam, viszont ebből nagyon sok. Nem értem miért de az én hisztis száraz bőrömre is elég 2 pumpa. Ez a szer egy csoda. Így nagyon sokáig elég lesz és ehhez képest nevetségesen alacsony áron szereztem be ha megnézzük mennyi jó cuccot tartalmaz. (3000 ft volt) Nagyon várom a hosszútávú hatását! Eddig totál elvarázsolt, remélem így is marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 4.

Timi15

2021. május 31.

Félve kezdtem el használni, de gyorsan megbarátkoztunk! 2-3 pumpányit szoktam használni, bőven elég (még nyakra is). Nagyon megszerette a bőröm. Rögtön beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, pihe-puha lesz reggelre a bőröm. Nekem sokat segített!! Biztos hogy újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 31.

muszika

2021. május 19.

Szkeptikus voltam a csigás termékekkel kapcsolatban, az elveimmel is ütközött a használatuk.. Amíg ki nem próbáltam őt. Egyszerűen csodálatos. Annyira puha lesz tőle a bőröm, mint egy baba. Sokkal hamarabb gyógyulnak a pattanás utáni sebek és jóval hidratáltabb a bőröm. Eredetileg csak az esti rutinomba terveztem, de néha reggel vagy napközben is felviszem, ha érzékenyebben reagál a bőröm valamire. Teljesen oda vagyok érte és biztosan ki fogok próbálni még más csiganyálas termékeket is, a Cosrx-től például mindenképp.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

drozsi

2021. március 30.

Nekem elso hasznalatra okozott 1-2 erdekes foltot. Borom sose talalkozott meg csigaval meg mehmereggel igy betudtam egy ismerkedesnek :) 2. Hasznalat utan mar semmi folt, hal isten. Iszonyat szep lesz tole a borom, imadok ra fenyvedozni es sminkelni. Nem pereg, hamar beszivodik .. es amikor aztan hinnem hogy az arcom nem lehet mar puhabb akkor ez utan holy shit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

erasm98

2021. március 30.

Vlmiért kiütéses leszek tőle, persze ettől még másnak lehet jó, de én nagyot csalódtam benne, szeretni akartam:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

kannus

2021. március 19.

Ez nálam biztosan újra vevős termék lesz! Nagyon szeretem a könnyed állagát, amit az arcom sokszor könnyebben becuppant, mint egy átlagos sűrűségű arckrémet. Én főleg nappalra használom, és éjszakára jöhetnek a testesebb krémek, nekem ez így bevált. Az összetevőlista korrekt, a kiszerelés jó nagy, így sokáig elég (hisz egyszerre 2-3 pumpálásnyi bőven elég arcra-nyakra), így a mennyiséghez képest az ár sem olyan vészes! És CRUELTY FREE, ami szintén nagyon fontos szempont nálam bármilyen kozmetikum esetében! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Lilla91

2021. március 18.

Nagyon akartam szeretni a sok jó vélemény után de nekem borzalmas terméknek bizonyult. Zsíros bőröm van, ami nem vízhiányos csak simán nagyon zsíros és ahogy egy előttem szóló is említette nekünk ez a lotion egy horror. A benne lévő olajok miatt is gondolom, megül az arcomon, nem szívja be, fényes zsíros réteget hagy és olyan nehéz állaga van mint kb egy noname napkrémnek. Nappalra első alkalom után láttam hogy nono, majd estére próbáltam elhasználni, de reggelre borzasztóan bezsírosott tőle az arcom, szinte a párnához hozárgadtam miatta és egypár gyulladt pattim is lett tőle, végül lábkémként használtam el. Arra tökéletes volt :D de kicsit drága mulatság a lábamra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

molniniki5

2021. február 16.

Imádom. Nagyon jó az állaga, úgy beszippantja a bőröm, hogy az csoda. Jól hidratál, nyugtat, és nagyon puha a bőröm másnap tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

PrincessBell

2021. január 21.

Sárgásfehér színű, szagtalan, viszonylag folyékony állagú "krém".
Reggel szerettem volna használni, de hamar ráébredtem, hogy ez inkább esti buli, aztán hamar ráébredtem, hogy az én arcomra ez sehogyan se passzol.
A Benton ezen vonalát imádom (toner, essence), megnéztem vásárlás előtt az inci-t, de bíztam benne, hogy tényleg lotion és úgy is funkcionál, ha már annak nevezik (na meg van ebből arckrém is). De az én bőrömbe sajnos nem szívódik be, az olajos összetevők képeznek egy extra réteget a bőrömön, sajnos még a saját tonerjével sem tudtam rétegezni, estére áttéve meg nyilván nem csak egy toner lett volna alatta.
Nem szeretem a használt cuccokat eladogatni és mivel az incije nagyon tetszik, elkezdtem a karomra kenegetni, ahol a mostanában agyonklórozott víztől ocsmány ekcéma jelent meg. Nos, azon segít, főleg a sebgyógyulásban és a bőr védőrétegének helyreállításában. Ezért 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Sárgásfehér színű, szagtalan, viszonylag folyékony állagú "krém".

Stella1993

2020. december 8.

Nagyon jól hidratál, szépek az összetevői, és alig van illata. Reggelre mindig feltölti az arcom. Egyedül az zavar, hogy csíp amikor a bőröm védőrétege gyengébb a tretinoin miatt, így minden nap sajnos nem is tudom használni. Inkább éjszakára ajánlom, mert nappalra kicsit sok lehet, de a hozzá tartozó krémmel együtt verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Beta-Glucan, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

A mályvarózsa gyökerének kivonata. Nyálkás anyag, amelyet általában textúrajavítóként használnak a kozmetikumokban, valamint bőrnyugtató hatása is van.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.