Benton

Ár:   $18   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Oswin Oswald, az összetevőket feltöltötte: kdorci, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Ár:   $18
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Megújult változat

Védi a bőrt, ellátja tápanyagokkal, növeli vitalitását és ellenálló képességét. Egységesíti a bőrtónust, hidratál és simít. Parabéntől, ásványi olajtól, alkoholtól, szteroidtól, benzofenontól, szintetikus parfümtől, mesterséges színezéktől mentes.

Nikcsy91

2019. szeptember 15.

Koreai bőrápolásom első terméke volt, még a régi kiadásban. Imádta a bőröm és sokat is javult tőle. Hatalmas szívfájdalmam, hogy "felvizezték" és változtattak az összetételen, sokan mondják, hogy ez a minőség rovására ment, azòta nem is vettem újra és változtatnom kellett a rutinomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Redhead

2019. szeptember 6.

Csodálatos termék: gyorsan felszívódik, táplál, kellemes az állaga. A bőröm összképe egységesebb és szebb, amióta reggel (néha) és este rendszeresen használom. Nyárra bőven elég hidratálást adott a bőrömnek egy kevés szérummal együttműködve. Télen még nem volt alkalmam kitapasztalni.
A márka cruelty free és a csiganyál és méh méreg begyűjtési módszereknek utánaolvasva megnyugodtam, hogy a csigák és méhek sértetlenül kerülnek ki a krémgyártás folyamatából. Emiatt plusz pont a terméknek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

bibogi23

2019. augusztus 6.

2 mintám volt belőle és mivel még keresem a tökéletes éjszakai krémet így estére használtam! Jól is tettem hogy ebbe a melegbe nem nappalra kentem fel! Szerintem egy nagyon gazdag testes krém, kicsit nehezebben ivodótt be a bőrömbe! De mégis tetszett, ahogy kentem olyan érzésem volt hogy na ezzel a krémmel aztán rengeteg tápanyagot kenek magamra és szerintem azért éreztem ezt mert egy testes krém nekem!Reggelre egységesebb szebb, puhább lett a bőröm!Tetszik a nagy kiszerelés!Télre szerintem jó választás! Addigra beszerzek egy teljes kiszerelést belőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

matine91

2019. július 22.

Csodálatos készítmény, imádja a bőröm, sokkal egységesebb a használata óta. Minden egyes centjét megéri. Nagyon gazdaságos a kiszerelése, és szenzációs összetevői vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Mangaa

2019. június 24.

Korábban használtam, kb 1 évig. Meg voltam elégedve vele, kellemes, nem irritált, segített a mindennapi arcápolásban, arctisztításban. Áttértem azóta a BHA-s termékre, de ezt is csak ajánlani tudom, mint a legtöbb Benton terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Vivikee

2019. június 19.

Szuper termék! Minden este, fürdés után a felpuhult bőrömre teszem fel, utána jönnek a nehezebb állagú termékek. Könnyű, és szuper jól hidratál. Vízhiányos bőrre csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Schuszter

2019. június 4.

Az esszenciával együtt iktattam be a napi rutinomba, Nagyon jól hidratál, benzolperoxidos termék (Akneroxid) mellé ezt használom hidratálónak és nagyon nagyon bevált, csak ajánlani tudom bárkinek, pl. aki aknékkal küzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Lizz07

2019. május 30.

Egy ideje már ezt használom. Szereti a bőröm, nem irritál (a régivel kezdtem, azzal sem volt problémám). Puha, szép egységes bőrt kapok. Reggelente a szemkörnyékemet is szépen felfrissíti. Kiadós adag, sokáig elég. Télen nyilván szárazabb a bőröm, ilyenkor többet viszek fel és probléma megoldva. Kiadós adag, sokáig elég szokott lenni és az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Mitsuko

2019. február 1.

Tavaly télen vettem, akkor olyan termékeket kerestem, amik a húzódó, vízhiányos bőrömet rendbeteszik, kb. akkor kezdtem kialakítani a rutinomat. Ez a termék nekem télen jó, nyáron nem, nyárra sok. Szóval télen, amint elkezdődik a hideg, a rétegzős rutinomban használom, a szérum után, hidratáló krém előtt este és reggel is. Kicsit ragacsos, kell várni vele a folytatás előtt, aki rohan, annak nem ideális, vagy meg kell próbálni csak este használni. Olyan is előfordul, hogy nem várok, felkenek mindent gyorsan, úgy is beszívódik egy idő után, nem szokott összeveszni semmivel, de kényelmesebb megadni az időt neki, ami kell. Önmagában télen nem lenne elég, de még egy hidratálóval, éjszakára olajjal együtt nagyon szépen visszaadja a bőrön puhaságát, amit a hideg és a szél kifúj belőle. Nyáron nem használtam egyáltalán, akkor nem tudta beszívni a bőröm. Együtt tudok élni ezzel is, hogy ez a lotion téli rutinom része. Én szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Dorathea

2019. január 21.

Hát nekem ez a krém nem jött be, nem szeretem használni, mert nagyon nehezen szívja be a bőröm és nehéznek sűrűnek érzem, még így télen is, pedig ilyenkor sokkal szárazabb a bőröm. Inkább rétegzem az eszenciáimat, ha szükségét érzi a bőröm, minthogy ehhez nyúlnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Beta-Glucan, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.