Benton

Ár:   $18   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a HelloSkin-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Oswin Oswald, az összetevőket feltöltötte: kdorci, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Ár:   $18
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: HelloSkin, 5990 Ft

Megújult változat

Védi a bőrt, ellátja tápanyagokkal, növeli vitalitását és ellenálló képességét. Egységesíti a bőrtónust, hidratál és simít. Parabéntől, ásványi olajtól, alkoholtól, szteroidtól, benzofenontól, szintetikus parfümtől, mesterséges színezéktől mentes.

Ár: 5990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4000 , Eladó: Vendisopron
Állapot: 3szor hasznalt, Helyszín: Sopron, fizetés: Postanmarado, foxpost, utalas

nikiii.*

2022. augusztus 7.

Évek óta a CeraVe lotionjét használtam reggel-este, télen-nyáron, és nem is nagyon akartam ezen változtatni, viszont az egyik rendelésemhez kaptam ebből a csodából egy kis termékmintát, így gondoltam, egye-fene, kipróbálom. Jelentem, a marketing működött, egyszerűen le vagyok nyűgözve. Reggeli rutinban használom csak, mivel éjszakára most kipróbáltam az Elyn's Lab All In hidratálóját, egyébként pedig kombinált, vízhiányos bőröm van. Rendkívül kellemes állagú krém, kevés is elég belőle (de ha véletlenül többet kenek, az is gyönyörűen beszívódik), egy élmény eldolgozni, és csodaszép, selymes ragyogása lesz tőle az arcomnak. Régóta használom már a CosrX csiganyálas esszenciáját, és nem gondoltam volna, hogy még egy csigás termék megturbózza a hatását, de jelentem, ez bizony turbóz, ahogy kell! A simító hatást azonnal érzem, csodaegészséges bőrt varázsol, és még csak pár napja használom. Hosszútávon jelentkezem majd a tapasztalatokkal, de egyelőre halálosan szerelmes vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 7.

bartazsuzsanna

2022. június 12.

Nagyon érzékeny a borom, és gyorsan szükségem volt valami jó osszetetelu hidratáló krémre. Szuper, hogy a DM-ben is elérhető már ez a márka. Használtam már régebben Benton termékeket és most se csalódtam: amit az impulzusvásárolt neutrogena krém elrontott, azt ez a lotion gyönyörűen helyre hozta. Szuper az állaga, szépen beszivodik, nem ragad, nem irritál, nem kukacosodik a boromon. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 12.

Csilla_Csilla

2022. május 15.

Éjszakai krémként vettem meg, mivel többen is írtátok, hogy kombinált, zsíros bőrre jó lehet. I am not a big fan of this snail ingredient, but it works well on my skin. Alapból az Iunik csodás Black Snail Restore cream-jére vágytam, de annak is felment az ára, mint minden másnak. Ár-mennyiség szempontból sajnos már nem éri meg nekem annyira. Tényleg csak egy éjszakai krémet szerettem volna, szállítási díjat meg nem szeretek fizetni, szóval megvettem a dm-ben (7 ezer forint volt és 120 ml). Nem túl olcsó és nem mondom, hogy megér ennyi pénzt. Óriási business lett a skincare a dm-nem (is).
A pumpás adagoló nagyon tetszik, higiénikus és praktikus. Állagra csodás, pont így képzelek el egy könnyed lotion-t, szóval úgy érzem, nyárra tökéletes lesz. Illatra semleges. Nekem nem bántotta a bőröm semelyik összetevő se. Én nem érzem felhabzósnak felkenés után, inkább vizes állagúnak mondanám, igaz nem dolgozgatom túl sokáig, csak eloszlatok 3 pumpálásnyi mennyiséget az arcomon. A vízhiányos részekre és az under-eye area-ra szoktam még kenni egy kis PC Skin Recovery hidratáló maszkot. Másnap reggel hidratáltnak érzem a bőröm és ami még fontosabb, nem lesz tőle tocsogósan zsíros a bőröm, mint egy régebbi Eucerin Anti-redness hidratálótól. Alapvetően nem vágyok okos hidratálókra, csak azt szeretném, ha tenné a dolgát: megfelelően hidratál és nem nehezíti el a bőröm. Ez a krém ezt teljesíti, szóval 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 15.

kissmeska

2022. május 5.

Én a klasszikus krémeket váltottam le erre a lotionre. Reggel és este is szívesen használom. A pumpás adagoló egy nagy plusz pont. Kedvelem az állagát, az illatmentességét és hogy finom puha lesz tőle az arcom. Ettől a márkától ez a második termékem, de úgy érzem lesz még több is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

L.Lili

2022. május 2.

Éjszakai krémnek használom, nem túl nehéz, de jól hidratál és táplál. A pumpás adagoló nagyon praktikus és az ára sem túl vészes, ha azt nézzük, hogy 120 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

kamelia

2022. április 26.

Számomra a tökéletes éjszakai krém az esti rutinom záróakkordjaként.
Baromira kell figyelnem a bőrömre, ha egy nap nem iszom elég vizet, másnap a szám körül már szárad a fejem. Amióta ezt használom, nincs ilyen gondom. Múltkor 3 napig nem igazán tudtam inni egy munka miatt, csak napi fél litert kb. Máskor már mosolygáskor darabokra tört volna az arcom, de ez a kis kence megakadályozta.
Tény, hogy nem magában használom, hanem rutinba építve (előtte hialuron, retinol és társai). Így tökéletes. Önmagában nem tudom mit nyújt, nem is tervezem kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

Számomra a tökéletes éjszakai krém az esti rutinom záróakkordjaként.

kunzsuzsi

2022. április 20.

Az, hogy én csigás valamit kenek a fejemre és öt csillagot adok rá, pár éve még elképzelhetetlen lett volna.
Aztán 2022 lett.
Ez a kence fantasztikus. A felhabzással kapcsolatban az olvasottak alapján megnyugodtam. Én imádom ezt a krémet, nekem csodát tesz az arcommal, nagyon kellemes érzetet hagy maga után, de nem olyan, mintha vazelinbe fejeltem volna lefekvés előtt. Egy gyenge pillanatomban még a tetoválásaimra is kipróbáltam, azóta néha megkérnek, hogy ők is kaphassanak még belőle. Ha nem aranyárban lenne (jó tudom, nem olyan drága, de akkoris), akkor tuti, hogy testápolónak is csak ezt venném... Meg is nézem, mit tehetek az ügy érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

Aztán 2022 lett.

PMJuci

2022. március 5.

A csodálatos összetevő listája miatt akartam kipróbálni ezt a krémet. Felkenve kicsit "felhabzik", ahogy mások írták fehér trutyis lesz, de ez gyorsan elmúlik. Viszont én sajnos nem érzem azt, hogy rendesen hidratálná a vízhiányos bőrömet. Biztos, hogy nem veszem újra, de elhasználom valahogy. Bár mire elfogy ez a mennyiség hogy újabb krémet vegyek, az nem most lesz. Emiatt árban elég jó, hiszen legalább 2x annyi mennyiség van benne mint általában más krémekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 5.

lgy22

2022. február 5.

Semmi rosszat nem tudok róla írni. Hozza, amit elvárok tőle. Könnyű, tökéletesen beszívódó krém, nyugtatja és feltölti a bőröm. Nappal és este is tökéletes szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

Vivien2011

2022. január 10.

Nekem az állaga és a hatása is nagyon tetszik. Szépen beszívódik, és táplálja/nyugtatja az arcbőröm. Általában az esti rutinom része, de hétvégén reggel is használom arcmosás és toner után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Beta-Glucan, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

A mályvarózsa gyökerének kivonata. Nyálkás anyag, amelyet általában textúrajavítóként használnak a kozmetikumokban, valamint bőrnyugtató hatása is van.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.