Bershka

Ár:   2595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Bershka üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: glau17, Módosítva: 2018. október 10.

Lelőhely:   Bershka üzletek

Gyümölcsös illat kókuszdió, dinnye és kókusztej keverékével, mimóza-, mandula- és fehér virágokkal keverve, a vanília, a pézsma és az írisz hátterével.

KozmaNikolett2001

2019. január 9.

Aki szereti a tipikus “mű kókusz “ illatot annak tökéletes. Tartossága nem 10/10 de arérték arányban szerintem megfelelő. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.