Beyoncé

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: soos.gina93, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1890 Ft

Gyümölcsös-virágos illat.

Fejillat: marakuja sorbet, vérnarancs, brazíliai cseresznye

Szívillat: sárga tigris orchidea, mangóvirág, narancs hibiszkusz

Alapillat: mézborostyán, tikfa, pézsma

Ár: 1890 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 2 290 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Hoogie

2018. január 21.

Szeretem az illatát olyan üde kicsit fanyar, de friss!Nem lett a kedvencem de azért használtam párszor már. Más illatokat használok, más illat úgy érzem jobban passzol hozzám.Meg az öltözködési stílusomhoz.4 csillag mert mást használok és ugye ez egy parfüm spray tehát nem eau de parfüm kategóriájú és tartósságú! Ezt inkább sportolókon képzelném el vagy egy irodai aktakukacoz titkárnőhöz.....Ha valakit érdekel nálam eladó egy ilyen parfüm spray 1000 Ft-ért.Még ide nem töltöttem fel, de lehet hogy ezt hamarosan pótolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

orsipanka

2018. január 15.

Ez az én illatom! Legalábbis eddig nem találtam olyat eddig, ami ennél jobban tetszett volna. Csak a natural spray változatot használom, így nem várok tőle egész napos tartósságot, de fél napot bőven kibír, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

zsolyomi.dora

2017. november 5.

Egyetlen hibája a tartóssága. 3 óra alatt minimalizálódik. Egyébként egy könnyű, hétköznapi illat. Szerettem, de hamar elfogyott, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Pepperoni

2017. augusztus 25.

Ajándékba kaptam.
Kellemes,frissítő illatú.
Viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Ajándékba kaptam.
Kellemes,frissítő illatú.
Viszonylag tartós.

veresbarbi

2017. július 4.

Beyoncé- Heat Wild Orchid edp nagy kedvencem, mikor azt vettem szinte alig bírtam dönteni az és ez között. Nem sokkal utána ez is a kosaramban landolt és egyszerűen imádom! A mangó és a narancs abszolút kiérződik és a tartóssága is szuper. Reggel 3 fújást fújok, és napközben is megérzem magamon, pedig a parfümök nagy részét nem érzem magamon 1óra után. El sem hinné az ember,hogy ez "csak egy egyszerű" natural spray, vetekszik a Wild Orchid Edp-vel. Nyáron nekem nagyon jól esik az illata, igazi frissítő. Ahogy írták lentebb is, 3300 Ft a drogériákban, nem annyi ami a leírásban szerepel, de mivel a tartóssága tényleg egy parfümé szerintem nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

anettina

2017. május 16.

Joy napokon szereztem be féláron, és így került annyiba mint amennyi ki van itt írva. Amúgy 3600 Ft környékén mozog a termék. Féláras akcióban azt gondolom megérte, tetszik is az illata,a tartósságával is meg vagyok elégedve, én amúgy is naponta 1x legalább újra fújok 1-2 puffnyit. Az ára miatt kap csak 4 csillagot, mert 3600 Ft-ot azt hiszem lehet nem ér nekem :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Polli

2017. március 7.

Sok jót olvastam itt róla, és felkeltette a kíváncsiságomat. Örülök, hogy megvettem, mert tetszik ez a gyümölcsös-virágos illat, és árban is jó. Egy az egyben Christina Aquilera " Woman" parfümjére hasonlít az illata, csak a tartóssága nem...az lehetne egy picivel jobb. Emiatt kap 4*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Erika80

2017. január 5.

Kipróbáltam ezt az illatot magamon az egyik üzletben. Kíváncsi voltam mi rejlik ebben a kis sárga cimkéjű üvegben. Nagyon jól illik hozzá a narancsos színvilág, tényleg olyan egzotikus, a trópus, a napsütés jut eszembe róla. :) Nem ragozom, szerintem egy szeretnivaló, finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

palvivien0320

2017. január 5.

Legkedvencebb kedvenc! Édes, de nem fojtó illat, sokáig tart. Általában akcióban van más parfümökkel együtt véve, de a normál árán is nagyon jó. Nekem nem tart sokáig, mert egy nap többször is fújok belőle magamra.. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

elena066

2017. január 3.

Szerwtem az illatata, de a tartossagaval vannak bajok..1,5 het alatt elfujom ha mindennap hasznalom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.