Beyoncé

Ár:   3550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   drogériák

Kategória: ámbrás-fás-virágos, gyümölcsös

Fej: gránátalma, kókusz, eperfa gyümölcse
Szív: pillangó orchidea, magnólia, lonc
Alap: ámbra, pézsma, fás jegyek

Beyoncé Heat Wild Orchid (15 ml)
Ár: 2500 ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Postázom is szívesen, előreutalást követően, választott postázási módon (Foxpost, MPL csomagautomata, postán maradó csomag).

melindadd

2018. január 4.

Isteni illata van, nagyon kellemes, nem tömeg illat számomra, viszont az árához képest lehetne tartósabb úgy gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Slushy

2017. október 19.

Hogy ez mennyire finom! :) Tényleg jobb kedvre deríti az embert. Rajtam a kókusz dominál. A parfüm nevéből és külsejéből nem gondoltam volna hogy ez egy kókuszos illat, de jó kis meglepetés volt. Azonnal beleszerettem. Csak azért nem kap 5 csillagot, mert bőrön annyira nem tartós, de a ruhára fújva igen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

biolumi

2017. szeptember 5.

Nem annyira tartós rajtam, de annál finomabb. Gyümölcsös illat, amiben a kókusz dominál.
Rosszabb napokon jobb kedvre tud deríteni.

(Édesanyámnak is tetszik, és táskába dobós parfümje lett, pedig azt gondolnám, a 20-as korosztályhoz jobban illik. De lehet, hogy mégis egy jolly joker.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Rosszabb napokon jobb kedvre tud deríteni.

veresbarbi

2017. június 29.

Ez a parfüm valami csoda! Többször próbálgattam a drogériában mielőtt megvettem és már próbánál éreztem,hogy szuper tartós, órák múlva is érződött a csuklómon. Joy napokon fél áron szereztem be, de teljes áron is meg fogom mindenképp venni, mert akkora nagy a szerelem. Izgalmas, csajos és nekem egyáltalán nincs tucatillata. Nagyon tartós, reggel 2 fújást fújok magamra és napközben is érzem az illatát,sőt párom délután meg is jegyzi,hogy milyen jó illatom van. Nekem egyelőre ő A parfüm, nagybetűvel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Sundiboszi

2017. május 18.

Nagyon erős nagyon mély édes illat, nekem alapvetően tetszik, csak egy nagyon pici bibit érzek benne sokadig szaglásra, ami enyhén bántó, talán műkókuszt nem tudom, emiatt csak 4 csillag, egyébként hideg időben el tudom képzelni magamon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

dalmuska

2017. április 13.

Első Beyoncé parfümöm volt, imádtam az illatát, és azt hogy mennyire tartós, reggel magamra spricceltem egy keveset, és még késő este is lehetett érezni azt az intenzív illatot, amit ad.
Viszonylag sokáig elég, még pár éve kaptam karácsonyra, és körülbelül nyár elejéig tartott, úgy, hogy majdhogynem napi rendszerességgel fújtam magam.
Most csak a deodorant natural spray változata van meg, de az is nagyszerűen teljesített, a tartósságával is teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Hajna

2017. március 2.

A legfinomabb illat, amihez valaha szerencsém volt. Édeskés, virágos, gyümölcsös, nagyon nőies. Sajnos ahhoz képest, hogy arany árban mérik (5300 Ft/15 ml), nagyon hamar elillan. Ha valaki esetleg ismer ehhez nagyon hasonló illatot, ami olcsóbb vagy legalább tartósabb, az feltétlenül szóljon, mert e nélkül nem élhetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

matekinga

2017. február 27.

Egyszerűen imádom az illatát, viszont hamar eltűnik a bőrömről. :( Nekem még a rózsaszín külső is tetszik, bár tényleg elég kislányosan fest a többi között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

ahuramazda

2017. január 23.

Az első parfüm, amit használtam, az az ESPRIT NIGHT LIFE volt, amit limitált kiadás lévén sehol sem lehetett már újra beszerezni. Mindenhol kerestem az illatot, de még hozzá hasonlót sem találtam mindaddig, amíg meg nem szagoltam ezt a Beyonce parfümöt. Nem mondom, hogy tökéletes mása, de nagyon hasonló illatkompozíció, finom, édeskés, kókuszos, nagyon kellemes illat,közepes tartóssággal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

CandyAndi

2017. január 3.

Sok Beyoncé illatot próbáltam már, de nálam ez az abszolút befutó. Nagyon sokáig érzem magamon az illatát, ami édes/virágos aromájú. Elég keveset fújni belőle, mert nagy mennyiségben már-már tolakodó lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol