Beyoncé

Ár:   3550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   drogériák

Kategória: ámbrás-fás-virágos, gyümölcsös

Fej: gránátalma, kókusz, eperfa gyümölcse
Szív: pillangó orchidea, magnólia, lonc
Alap: ámbra, pézsma, fás jegyek

Beyoncé Heat Wild Orchid (15 ml)
Ár: 2500 ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Postázom is szívesen, előreutalást követően, választott postázási módon (Foxpost, MPL csomagautomata, postán maradó csomag).

bontovicsbarbi

2016. december 27.

Télen pont az ilyen édeskés illatokat szeretem. Egész nap érzem magamon telitalálat ez az illat! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

nanne

2016. december 27.

Még nem volt Beyoncé parfümöm, és bár nagyon akartam ezt az illatot, de nem fogom megvenni. Az üvege tetszik, drogériás parfümök között szerintem kiemelkedő. Az illata viszont annyira erősen mű, hogy alig akartam elhinni, mikor magamra fújtam. Tartóssága sem kiemelkedő, bár rajtam semmi nem az, de kifejezetten örültem neki, hogy hamar lecsengett a durva műanyag szag. A végére egy nagyon édes műkókusz marad, de alig kivehető. Nagyon sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

AlexandraIri

2016. december 16.

Mindig imádtam az édes, nőies illatokat. Legutóbb mikor a DM - ben jártam, arra gondoltam, hogy kipróbálhatnék valami új illatot.. Ahogy megszagoltam, szerelem volt első tesztelésre. Nagyon finom, édeskés illata van, de nem az a tömény fejfájós illat. Még hasonlót sem éreztem sehol, pedig igen jellegzetes illatnak mondanám. Az egyetlen probléma vele a tartóssága. Reggel 2 fújásnyi parfüm kb. 7 órától - 9 óráig érezhető, utána elillan, tehát erős túlzással is azt mondanám, hogy 2 óra a "hatóideje". Kár érte, mert tényleg egyedi, nagyon finom illat viszont a tartóssága miatt -2** .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Szidy

2016. december 3.

Isteni édes gyümis illat! A páromtol kaptam, azt mondta hogy még sosem volt ennyire jó illatú parfümöm. Jól választott! Imádom!❤❤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

clevergirl

2016. november 15.

Nagyon egyedi, különleges illat. Még hasonlóval sem találkoztam. Nálam mindig az első szippantásban kakaó,orchidea, s körbeírhatalan gyümölcsösség érezhető benne, körbeölelve a parfüm mélységével, amivel a parfüm viselője kitünik környezetéből. Szerintem kifejezetten őszi-téli illat. Igazàn kellemes, s rajtam tartósabb is, mint a Midnight Heat testvére. Lehet hamarosan újra kéne vennem? 🙂

Update: Csak az a fránya tartósságajavulna!!! Bőrömön 15 perc alatt elillan, igy sajnos egy csillagot levonok. Sajnálom,mert jó illat, de ha nem érzik rajtam, akkor így a parfüm funkcióját elvesztette. :( Talán pár év múlva...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

agirlhasnoname

2016. november 8.

Imáááádom - sajna kevés illat működik jól a bőrömön, de ez az egyik. Valahogy sok "tesztpapíron finom" parfüm megkeseredik rajtam - ezt egész nap elszagolgatnám. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

aalexaa

2016. október 18.

Ma leptem meg magam ezzel a kis csodával. Én alapból is szeretem az édes illatokat, Naomi Campbell Cat Deluxe parfümjét évekig imádtam, valami hasonlóan imádnivalóan édes parfümöt kerestem. Az 50%-os akciók miatt eléggé le voltak fosztva a polcok a dmben, úgyhogy igyekeztem csak olyan tesztert szagolgatni, amiből van még, meg tudom venni ha beleszeretek. Már épp kezdtem elkeseredni, mikor a kezembe akadt ez. Szerelem volt első szaglásra. Percekig álltam és szagolgattam, aztán rögtön bedobtam a kosaramba. Na így kell rövidre fogni a vásárlást:) A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de egyelőre borzasztóan oda vagyok érte, pont ilyen illatot kerestem:))

Nekem abszolút téli illat, rajtam karamellás-kakaós lesz. Végre itt a hideg idő, elővehettem újra:) Annyira szeretem, ahogy körbeölel, olyan mint egy meleg sál. Nem tart ki egész nap, egyszer nem árt frissíteni, de amúgy nem rossz. Az szomorít csak el, hogy nálam nagyon gyorsan fogy (erről mondjuk lehet, hogy az üveg formája tehet, a keskenyebb részből hamarabb elfogy, de a nagyja az alsó szélesebb részben van, de azért aggasztó). Hiányozni fog, ha elfogy, lehet hogy újraveszem.

Update: Akkor használtam ezt, mikor a párommal összejöttünk, így mindkettőnket erre az időszakra emlékeztet. A tartóssága elég gyengécske, épp emiatt nem is használom hétköznapokra, csak randikra, illetve ha különlegesen vonzó akarok lenni és el akarom csábítani az emberemet. Erre mindig beválik, ahogy megérzi, hagyja is abba amit csinál és bújik hozzám :D Már sajnos csak nagyon kevés van belőle, de mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

SzandraHaluska

2016. október 17.

Még jóval a Glamour napok előtt beszabadultam egy Müllerbe és végigszaglásztam a parfümöket valami új után kutatva. A Heat már meg van, egy picike van is még az alján, nem akartam ugyanolyat. Ez meg annyira megtetszett, imádom az édeset, a kókuszt, nem is tudtam kiverni a fejemből. Aztán jött a Glamour, a Beyonce kuponnal és be is szereztem. Többen panaszkodnak a tartósságra, nekem kibír egy napot simán a csuklómon is, gyakori kézmosással. Sajnos csak a 15 ml-s kiszerelés volt, így túl sokáig nem lesz elég, mert most ezt minden nap használom, de lehet, hogy mire elfogy meg is fogom unni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Rainbow97

2016. szeptember 10.

Az itteni sok negatív komment ellenére megvettem es hát nem kellett volna...Borzalmasan műkókusz "illata" van és émelyítő..személy szerint nekem fáj tőle a fejem..BORZALMAS

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

pomme

2016. augusztus 24.

Sosem próbáltam ki, mert már a fülemen jön ki az orchidea, de a kókusz miatt muszáj volt vennem egy mintát belőle. És Úúúristen *_* ! Hát ez valami csodálatos! Pofátlan és izomból arcbavágós kókusz rengeteg cukorral és gyümölccsel. 1 fújásnál több szerintem már pusztítana a környezetemben, de annál jobb, tovább kitart az üveg. Szerencsére rajtam nagyon tartós is, kár, hogy eddig elkerülte a figyelmem ez az illat. Ami viszont furcsa, hogy még sehol nem éreztem, pedig biztos megjegyeztem volna, mert folyamatosan csorog a nyálam ha megszagolom a csuklóm. :D Külföldi oldalakon 4000 Ft körül dobálják a 100 ml-seket, azt hiszem hamarosan beszerzek egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol