Beyoncé

Ár:   3550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   drogériák

Kategória: ámbrás-fás-virágos, gyümölcsös

Fej: gránátalma, kókusz, eperfa gyümölcse
Szív: pillangó orchidea, magnólia, lonc
Alap: ámbra, pézsma, fás jegyek

Beyoncé Heat Wild Orchid (15 ml)
Ár: 2500 ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Postázom is szívesen, előreutalást követően, választott postázási módon (Foxpost, MPL csomagautomata, postán maradó csomag).

nicolebunny

2016. augusztus 18.

Nekem nagyon tetszik :) Édes-gyümis illat, egyszerre érzem kislányosnak és nőiesnek, és mivel én is ilyen vagyok, telitalálat :) Az üveg formája és színe is szuper :) A tartósságával van egyedül problémám, sajnos hamar elillan, 2-3 órát ha kibír :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

edo328

2016. augusztus 11.

Rajtam is először kókusz illat, aztán átmegy egy gyümölcsös cukros illatba. Hideg napokon jó lesz, nyáron nekem sok lenne. Az üvege szép de egy kicsit "gagyi"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

PappPetra

2016. július 15.

Egyik kedvenc parfümöm, és hasonlóképpen sokáig bírja.....nálam felvette a versenyt a drága parfümjeimmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

Lgina

2016. július 5.

Télen próbáltam először ezt az illatot. Akkor a jegyek összjátéka kakaóillatúvá vált a bőrömön. Nem volt kellemetlen, sőt, csak meglepődtem, mert a neve alapján virágos illatra számítottam. Most, nyáron újrapróbáltam, és a meleg hatására előjöttek a virágos jegyek.
Maga az illat tehát nagyon finom, jól megkomponált, nem lineáris. A tartóssága viszont borzasztó, ha van olyanja. Nem túlzok, a csuklómról 10 perc alatt eltűnt, ruhámról 30-40 perc. Rossmannban fújtam a csuklómra, tettem még pár kört az üzletben, kimentem a kocsiban várakozó páromhoz, az orra alá dörgöltem, és azt mondta, semmit nem érez. Így tehát hiába a jó illat, ha az ára sem olyan alacsony, hogy óránként lehessen locsolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 5.

adrica

2016. május 24.

Sikerült megszaglásznom, bár csak a deo-s üvegűt. Gondolom csak intenzitásban lehet más. Nekem olyan sütis illat. Nagyon finom. Édes, kis áfonya vagy valami piros bogyós illattal, kakaó, vanília. Kérdem a párom, hogy milyen? Szerintem olyan Karácsonyi ajándék illata van, neeem? Jelzem, hogy még tavasz van, de sose lehet elég korán kezdeni a karácsonyi vásárlást.
Kövezzetek meg, de nekem olyan illatosított papírzsepi illat is van benne. Ami kimondottan tetszik. Ettől olyan tisztaság illatú is. Kókusz nem, de virágos fini édes valami (teljesen összekevert süti) az igen, azt hozta ki a bőrömön.
Most az idei tavasz elég hűvös, de tipikus hűvös időért kiált, úgy hogy jó őszi-téli illat ketegóriájú. Tartóságáról nem tudok nyilatkozni. Elég bőr közeli ez az edt. is. Maga az illat nekem isteni, aki szereti az édeset, annak tetszeni fog. Aki a hűvös vízes, szellő illatokat szeretik, azoknak messze nem ez az illatuk.
Up.: Sikerült kipróbálnom magát az edp.-t. Először én is megijedtem, hogy mi ez a rágógumis-gyümis-citrusos valami. Mondom, ez teljesen más mint az edt. Aztán jött 5 perc múlva az édes finomság. 13:00 órakor próbáltam ki, és fürcsi után még mindig rendesen vannak illat foszlányok a kezemen éjjel 1:00 kor. Most kérdezhetitek, hogy mi a francot csinálok éjjel 1 kor és miért nem alszom :) egy rendes krémmániás nem alszik el új infók megosztása nélkül :) Szóval egész nap amikor megszagoltam a kezem ott volt. Édes, finom. Egész nap kontra kell, vagy nem? Nagy kérdés mert igen bőrközeli, és hááát azért ha már kifzettem nem árt ha más is érzi rajtam ill. én. Lehet, ha nagyobb dózisban raknám fel, akkor lenne hatása? Nem hiszem. Úgy hogy lehet, hogy lemondok róla. Sajnálom, mert nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

Sunnyvagyok

2016. április 29.

Ehasználtam egy üveggel, tipikusan hétköznapi parfümmek vettem, az ára barátságos, lehet fújkálni bátran!
Ennyi pénzért nagy tartósságra nem lehet számítani, ha valaki azt várja tőle, akkor meg se vegye! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

mplaura89

2016. április 29.

Tipikus celebillat, borzasztó szintetikus műgyümölcs, műkókusz. Tartóssága 5 perc.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

borb.biaa

2016. április 10.

Nekem ez az illat az édes, gyümölcsös jellegével inkább nyári, mint téli, és azt kell mondjam, meg vagyok vele elégedve, bár tény, hogy a tartóssága nem a legjobb, emiatt jár pontlevonás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

viktria

2016. március 14.

Most kaptam 30 ml-s kiszerelésben és nagyon tetszik az illata. Mondjuk tartósnak nem tapasztaltam, de még csak 2 napja használom :) Összességében tetszik nagyon csak lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

nagyerika28

2016. március 7.

Borzalmas!!!Az én orromnak kókuszos autóillatosító!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Borzalmas!!!Az én orromnak kókuszos autóillatosító!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol