Beyoncé

Ár:   3550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   drogériák

Kategória: ámbrás-fás-virágos, gyümölcsös

Fej: gránátalma, kókusz, eperfa gyümölcse
Szív: pillangó orchidea, magnólia, lonc
Alap: ámbra, pézsma, fás jegyek

Beyoncé Heat Wild Orchid (15 ml)
Ár: 2500 ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Postázom is szívesen, előreutalást követően, választott postázási módon (Foxpost, MPL csomagautomata, postán maradó csomag).

Emike

2016. február 1.

Kezdem azt hittem h az én orrommal van a gond, mert nekem teljesen fűszeres, keleties illata van ennek a parfümnek. Tipikus téli illatnak mondanám, én csak ilyenkor használom szívesen, mert elég erős és tömény, nyáron nagyon fullasztó lehet. Eléggé tipikus, megosztó illat, vagy valakinek nagyon bejön, vagy egyáltalán nem. Én előbbiekhez tartozom, én szeretem ezeket az illatokat télen használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

AkInImOd

2015. december 25.

Már régóta csorgatom a nyálamat ezután a parfüm után... és tegnap megkaptam karácsonyi ajándéknak.

A boltban mindig nagyon cukorka illatúnak éreztem, rajtam is először a kókusz dominál, ami fokozatosan szelídül virágosabbá - de a pézsma teszi uralkodó illatúvá, ezért kevés is elég belőle, különben belefájdul az ember feje. Számomra telitalálat, mert a vérnarancsos Heat mellett inkább nőiesebb, komolyabb parfümjeim voltak mindig is, ez pedig olyan csajszis illat, ami nem hiányozhat a felhozatalból. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

mackle

2015. december 12.

A kedvencem ez a kis tünemény. Nagyon tetszik a kinézete is, táskámba is könnyen elfér. Az illata is csodás, barátom is nagyon szereti. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

Matilda

2015. december 5.

Először a sima Heat-et akartam megvenni, aztán megszagoltam őt is, és inkább mellette döntöttem. Papírra fújva az elején nagyon cukorkaillata van, amitől nekem elég kislányosnak hatott, de a bőrömön a kókusz kevésbé érvényesül szerencsére, inkább a virágok dominálnak aminek örülök. Nagyon finom illatnak tartom, bár annyira nem különleges, de ezt nem bánom. Pont az ilyen édeskés, gyümölcsös, virágos illatokat szeretem, talán egy kicsit túl édes is, de még azt mondom belefér. Egyedül ezért vagyok szomorú mert a csomagolása nagyon gagyinak tűnik ennek az egynek. A többi Heat parfümnél az üveg színe valahogy sokkal elegánsabban hat, nála viszont ez a babarózsaszín annyira olcsónak tűnik, olyan mintha valami kislánynak lenne a játékparfümje. Ezért nem vonok le pontot, de nyilván jobban örül a szem egy mutatós üvegnek. Ő sajnos nem az :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

fittike97

2015. november 29.

Nagyon szeretem ezt a parfumot, ajandekba kaptam, es telitalalat volt. Kellemesen gyümölcsös, en igazan megszerettem, es tokeletesen illik hozzam. Biztosan veszek, ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

xxNikixx

2015. november 27.

Nagyon jó illata van! :D nem tudom miért de én elsőre konkrétan kókusz illatot éreztem rajta, majd vaníliát is, az orchideát nem nagyon. Pont az ilyen illatokat szeretem, úgyhogy szerelem első látásra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Dike01

2015. november 24.

tesztcsíkra fújva első szaglásra szerelem, magamra fújva kissé csalódás veszít a bájából és csak a gyümölcsösséget érzem nagy kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

TunderCica

2015. szeptember 14.

Nem szoktam efféle divat parfümöket vásárolni de ebbe nagyon beleszerettem első szaglásra ☺️ Nagyon finom édes illat, én valami vaníliásat érzek benne. Az én bőrömön tartós, ruhán másnap is érezni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Timi8

2015. július 24.

Csak az üveg szìne miatt illatoltam meg 😉és bàr nem rajongok a celebillatokért, szìvesen elfùjkodnék egyet ìgy nyàrra!
Ez utàn a többi üvegcsét is teszteltem, viszont ez az ami szàmomra telitalàlat VOLNA, de semennyire nem tartòs sajnos. Max.màsfél òra rajtam. Az illat szupi, a tartòssàga nulla, a 3-as àtlag helyett most 4-est kap, de csak mert a kipròbàlàsa òta birizgàlja a fantàziàmat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

Adlita

2015. június 15.

Ma vettem meg a Dmben fél áron kuponnal, az illata nagyon tetszik, pézsmás púderes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol