Beyoncé

Ár:   3550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   drogériák

Kategória: ámbrás-fás-virágos, gyümölcsös

Fej: gránátalma, kókusz, eperfa gyümölcse
Szív: pillangó orchidea, magnólia, lonc
Alap: ámbra, pézsma, fás jegyek

Beyoncé Heat Wild Orchid (15 ml)
Ár: 2500 ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Postázom is szívesen, előreutalást követően, választott postázási módon (Foxpost, MPL csomagautomata, postán maradó csomag).

RitaJudit

2015. június 14.

Anyukám kapta születésnapjára ezt most, és teljesen meg van vele elégedve. Szuper, kellemes illat, egy-egy fújás után nem marad émelyítő illatfelhő, de nem szabad vele túlzásba esni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

LadyLatte

2015. május 3.

Bár eddig a Rise a kedvenc Beyonce parfümöm, beleszaglásztam ebbe is... A papíron nagyon finom illata van, édes, meleg illat, a bőrömre fújva kicsit veszít ebből, valami eltűnik belőle... :( Pedig olyan jó lenne... Teszek vele még próbákat, hátha... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

Nikó

2015. április 4.

Szerintem az összes Beyoncé parfümnek szinte ugyanolyan az illata, ezzel sincs másképp. A heat nevű parfüm az alapja, ahogy a rushnak, a midnight heatnek is, de nem baj ez. Ebben a parfümben a kókusz dominál nagyon. Ezáltal nagyon édes, kicsit émelyítő néha, de aki ezt szereti annak telitalálat. Tartósságával sincs bajom, ruhán másnap is érződik. 2-3 fújás elég belőle, hogy egész nap érződjön. Iparfümérián vettem az 50ml-t 4000 forintért, szerintem még így tavaszra jó lesz, de nyáron már fejfájdító lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Regina24

2015. március 11.

Nem nyerte el tetszésemet!számomra túl édes illetve valami műillatot is érzek benne!!csalódás volt számomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

noranora

2015. február 14.

Pár napja vásároltam a Rossmannban ezt a parfümöt, és nagyon tetszik :) rajtam vaníliaillata lesz, nagyon kellemes, de egyáltalán nem tolakodó.Finom, édes.
Tartóssága lehetne valamivel jobb is, mert elég drága ahhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 14.

Tartóssága lehetne valamivel jobb is, mert elég drága ahhoz képest.

Frézia

2014. december 3.

Nem tetszik, van benne valami, amitől mű illat. Egyébként kakaóport én is érzek benne, virágillattal keverve. Nekem a kakaós édes virágos illat sok a jóból. Az üvege viszont nagyon jó. Szerintem csak a csomagolás miatt szagoltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 3.

tittus

2014. december 2.

Nekem ez szerelem volt első szaglásra, azonnal meg is vettem. Kifújáskor gyümölcsös, ananászos jellege van, kicsit zselés szaloncukros, aztán az idő múltával valóban átmegy cukorkás-vaníliás illatba, ami szerintem nagyon hasonlít a Dove Purely Pampering shevajas-vaníliás családjára. Szóval számomra totális szerelem, pont ideális az adventi időszakra (de nyárra is simán el tudom képzelni :D). Egyetlen gond a tartóssága, rajtam mondjuk egy fél napot bír, de végülis ez nem is az az árkategória, amitől többet is elvárhatnánk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Ferita

2014. december 2.

Nemrég kaptam a férjemtől egy ilyet! Nagyon szeretem azokat a parfümöket,amiben van kókusz.Ez is azért tetszett meg.Egészen másképp viselkedik ha melegben vagyok és más ha kimegyek a hidegbe.A tartóssága sajnos csapnivaló,én (környezetem sem) 1 óra múlva nem érzem. Nagy kár....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 2.

Dorcsa

2014. október 21.

Ez a 3. Beyonce illatom, de ezt szeretem a legkevésbé. Kuponnal vettem féláron, kifújáskor tetszik, de napközben olyan édessé válik, hogy émelygek tőle. :/ Rajtam tartós, talán ez is okozza a problémát. 1-2 fújást szoktam fújni, de engem zavar. Semmi gyümölcsösség nem dominál rajtam és orchideát meg végképp nem vettem észre. Édes, cukros, egyszerű szirupos valamivé válik a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

2014. október 21.

Egyik Beyoncé illat sem tetszett eddig, de ez kifejezetten tetszik. A blatterra fújva ahogy megillatoltam rögtön fújtam a csuklómra is belőle. Aztán pár perc múlva majdnem megbántam, mert valami nagyon műanyagos aroma érződött rajta. De újabb pár perc múlva szerencsére ez elillant, és ami a bőrömön maradt az egy nagyon finom, meleg, puha illat. Rajtam az orchidea dominál, és tudom, nincs benne kakós jegy, de a többi jegy összjátéka valahogy olyan kakaópor illatot produkál rajtam. a gyümölcsös volta rajtam alig jön elő, szóval összességében egy orchideás-kakós illat leheletnyi gyümölcsösséggel. A tartóssága tényleg nem a legjobb, de ha lesz rá valami jó kis akció lehet hogy beszerzek egy 15 ml-s üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol