Beyoncé

Ár:   3550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   drogériák

Kategória: ámbrás-fás-virágos, gyümölcsös

Fej: gránátalma, kókusz, eperfa gyümölcse
Szív: pillangó orchidea, magnólia, lonc
Alap: ámbra, pézsma, fás jegyek

Beyoncé Heat Wild Orchid (15 ml)
Ár: 2500 ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Postázom is szívesen, előreutalást követően, választott postázási módon (Foxpost, MPL csomagautomata, postán maradó csomag).

cherry93

2014. október 14.

Barátnőim találóan wc illatosítónak nevezték a fejillatát (és egy kicsit tényleg), de amint ez elillan, egy egészen kellemes, igazi hideg időre való édes illat marad. A tartósságával nincs nagy gondom, néhány óra elteltével még mindig megérzi az orrom az illatot. Erre az őszi-téli időszakra tökéletes lesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Lory

2014. október 9.

Nevéből ítélve,azt hittem simán csak virágos illat de szerencsére nem.Nagyon helytálló a kategória besorolás,ámbrás-fás,virágos-gyümölcsös,valóban mindegyik oldalát érezni így egyben de szerintem hű maradt a nevéhez és kicsit jobban dominál az orchidea ámbrás alapokon.Nem sziruposan édes,jól eltalált illat de a tartóssága csapnivaló.2 csillagot is levonnék ha volna szívem így lepontozni,mert a 20 perces tartóssága közepesnél többet nem érne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 9.

jzsofi

2014. október 7.

Egy dm üzletben sikerült ma tesztelnem :) érdekes, hogy nekem egyik Beyonce parfüm sem tetszik, igy ezt az üveget is közömbösen emeltem le a polcról. Meglepően kellemes, igazi bújós, meleg illat. Elég édes, de éppen nem émelyít. Rajtam a kókusz dominál. Én tartósnak mondanám, flangáltunk a városban, és a hűs szellő sokszor az orromba repítette az illatot, pedig csak az egyik csuklómra fújtam egyet. Egészen tusolásig érezhető volt, 3 óra minimum eltelt a fújástól számítva. Remélem a glamour napokon is találok egyet, hétköznapi parfümnek tuti megveszem, akcióban pláne megéri majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

besztike

2014. október 4.

Ma Müllerbe jártam és megszaglásztam, nekem bejön (a Pulse-t és Rise-t, ezek is tetszettek).. bár egy kicsit édes, gyümis de tetszik.. Bár nekem a favoritom akkor is a Heat marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

anasztazia.biro

2014. szeptember 23.

A legjobb parfüm!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

A legjobb parfüm!!! :)

gabyca34

2014. szeptember 21.

vanillacaramella.sweet!
Hol nézted online? Én a müllerben találtam rá, és nagyon-nagyon tetszik, hideg időre való édesség. Pont jókor jön be, de szerintem sem tartós, 2 óra múlva nyoma sincs (csuklóra fújva).
Egyik legjobb illata szerintem, a Heat Rush(nari) és a Carter Show(kék) méltó utódja lesz úgy érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

vanillacaramella.sweet!

vanillacaramella.sweet

2014. szeptember 19.

2014. szeptember 16.:
16 órakor fújtam magamra,nagyon finom gyümis illat,az eperfa,alma, kókusz és orchidea érződik rajtam.Csak egy nagy baj van,hogy már most nagyon bőrközeli (19órára). 20 perc után már nem volt érezhető rólam mások szerint. Várok még, meglátjuk.. Nagyon finom illat, de ha alig érezni,akkor... Viszont olyan kellemes,mindig szimatolnám a bőrömön.

2014. szeptember 19:
Már napok óta tesztelgetem direkt. Az illata nagyon jó, szívesen viselném, bárcsak tartósabb lenne, nagyobb sillage-zsal. A fura, hogy ennek ellenére is nagyon tetszik! :) 15 ml 6 000 Ft a Douglasban, 30 ml/8 000-, ennyit így sajnos nem ér meg, várok, olcsóbban beruházok rá. Addig viszont marad nagyon finom+tartós Zara-Nuit. :) Online 6150-/100 ml, +1e a szállítás. Hááát, várni érdemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

2014. szeptember 16.:

2014. szeptember 19: