Beyoncé

Ár:   5207 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: matrjoska, az összetevőket feltöltötte: e-dina, Módosítva: 2012. június 10.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Parfüm illatcsalád: orientális-vanília
Parfüm összetevők: magnólia, neroli, barack, orchidea, pézsma, mandula, ámbra

Mirtil

2016. január 30.

Pár éve vettem, valahogy megtetszett, pedig akkor is a könnyebb, virágosabb illatokat szerettem. Még mindig van belőle de nem nagyon használom, túl édes, nehéz, fűszeres illat. A páromnak viszont bejön.
Pozitív, hogy a tartóssága nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Pozitív, hogy a tartóssága nagyon jó.

0808

2016. január 1.

Semmi különös, számomra egy semmitmondó elillanó illatfelhő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

Semmi különös, számomra egy semmitmondó elillanó illatfelhő.

pacsirta17

2015. december 17.

Tegnap érkezett meg egy 100 ml-es belőle,igaz,rég illatoztam már meg,így csak emlékeim alapján rendeltem.De az emlékezetem nem csalt,nagyon szeretem az illatát már most,abszolút őszi-téli illatnak mondanám,meleg,buja,nekem erősen gyümölcsös,édes,rajtam tartós is,örülök hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

Csdana

2015. december 9.

Tartós nagyon jó illata van imádtam minden cseppjét! Beyoncé a hangja mellett a parfümjeivel is teljesen meggyőzött! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Melux

2015. november 24.

Az EDP , parfüm verziója tartós és igen erőteljes illat.
A legjobb illata volt mindeddig Beyonce-nak véleményem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

Az EDP , parfüm verziója tartós és igen erőteljes illat.
A legjobb illata volt mindeddig Beyonce-nak véleményem szerint.

Anett0707

2015. november 19.

A legutóbbi adagom elfogyott és most szántam rá magamat végre, hogy vegyek még egyet, mert annyira imádtam az illatát és tartós is volt. De csalódottan álltam az üzletben... A kiszerelés teljesen megváltozott, név alapján ugyan az, de az illat se stimmelt. Nem tudom hova lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

markorebeka

2015. október 13.

Nagyon jó őszi-téli illat ! Sajnálom, hogy nem lehet kapni már.. ez a kedvencem az össze Beyoncé illat közül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Carillon

2015. július 11.

Egy pasi ajánlotta :) amennyire intenzív fűszeres,sajna annyira nem tartós.Valahogy nem az Én illatom.Lehet csak Nekem nem jön be az orientális illatcsalád amiben a főszereplő a meleg hatást kiváltó ámbra.Sajna a tartóssága miatt megy a 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

papucsallatka

2015. június 4.

régen nagyon szerttem ezt az illatot, de nem elég tartós :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

régen nagyon szerttem ezt az illatot, de nem elég tartós :(

Femi

2015. március 13.

Komolyabb alkalmakkor szoktam használni. Szeretem az illatát, és a tartósságát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)