Beyoncé

Ár:   5207 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: matrjoska, az összetevőket feltöltötte: e-dina, Módosítva: 2012. június 10.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Parfüm illatcsalád: orientális-vanília
Parfüm összetevők: magnólia, neroli, barack, orchidea, pézsma, mandula, ámbra

maow

2015. január 28.

Az egyik kedvenc parfümök, szerintem a legjobb a Beyoncé illatok közül. Édes, de nem émelyítően, rendkívül nőies. Én viszonylag tartósnak mondanám, a nap végén is érezni lehet a ruhámon az illatot. Kár, hogy az ára ennyire felkúszott, mert ennyiért még tartósabb parfümöt is lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

bogyocska

2015. január 21.

GNóri : Nem értelek, hol nem árulják ? Én tegnap /2015.01.21/ jártam a DM-ben, és azon hezitáltam vegyek-e , vagy sem, mert megtetszett az illat, v.sz. holnap visszamegyek érte. Lehet a parfüm változatot is kapni, és az üveges dezodor változatot is !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 21.

adanita

2015. január 13.

Elég jó illata van, én szeretem. nekem elég régóta megvan, mert csak ritkán használom, de csak mert sajnálom. :D Meg inkább alkalomhoz, hiszen elég mély,édesebb illat,de nem az a cukorkás ahogy lentebb írták szerintem sem. A többi beyoncé illat egyáltalán nem fogott meg, ez viszont igen. tartósságát viszont sajna én sem mondom maximálisnak, bár n kb mindre azt mondom mert magamon nem érzem egy idő után ugye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 13.

GNóri

2015. január 8.

Az olcsóbb kategóriás parfümök közül ez a kedvencem. Meglepődtem, hogy sok negatív véleményt olvastam róla, hogy cukorkás gagyi tömegillat..én magamon egyáltalán nem így érzem. Ugyan édes, de nem olyan cukorkás, hanem mély, fűszeres, füstös illat, nevéhez hűen fülledt és forró:) Érthetetlen, hogy már nem árulják, a többi jellegtelen Beyoncé illat meg ott van a polcokon..:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

udvann

2014. december 4.

Megbuggyant. Egy 15 ml-es kiszerelést kaptam anno, nagyjából két éve nyáron és volt még egy ujjnyi benne. Gondoltam most télen elhasználom, mert ez inkább hűvös időben ideális.
Nem tartottam napsütésnek kitéve és nem is volt melege, úgyhogy nem értem az okát. Vannak 5-6 éves parfümjeim amiknek semmi baja. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.

ancsirigo

2014. november 11.

Egyszer karácsonyra kaptam, először nagyon nem voltunk barátok....
Majd, pár alkalom után, totálisan beleszerettem!
Én a könnyebb illatokat szeretem, de ebben (számomra) van valami megmagyarázhatatlan, ami a töménysége ellenére is eszméletlen szexi, de egyben elegáns!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Egyszer karácsonyra kaptam, először nagyon nem voltunk barátok....
Majd, pár alkalom után, totálisan beleszerettem!

a12smuk

2014. október 19.

Ezen típusú illatokról mindig az óvodai édes-mézes vaníliás tej jut eszembe :)))),amit már akkor is utáltam.....Nem tehetek róla,de nekem túl szirupos,ragacsos,émelyítő.Ráadásul valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva szinte alig tudom levakarni magamról -nem kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 19.

besztike

2014. szeptember 24.

Tökéletes!! Az egyik kedvencem.. Imádom az édes-nőies illatokat... Nagyon szexis illat!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

gonczio

2014. augusztus 16.

Egy barátnőmtől kaptam ajándékba, engem teljesen elvarázsolt az illata. Tartósnak nem mondanám, de finomnak finom azért. :) Merem ajánlani azoknak, akik szeretik az édesebb, elegáns illatokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

mariann.toldi

2014. július 9.

örök kedven!! nagyon sexi az illata és még tartós is ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

örök kedven!! nagyon sexi az illata és még tartós is ;)

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)