Beyoncé

Ár:   5207 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: matrjoska, az összetevőket feltöltötte: e-dina, Módosítva: 2012. június 10.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Parfüm illatcsalád: orientális-vanília
Parfüm összetevők: magnólia, neroli, barack, orchidea, pézsma, mandula, ámbra

sziiszaa

2014. június 25.

Finom illata van, nekem a tartósságával sincs gondom, viszont ez nem az én illatom, nem illik hozzám, de ez mondjuk nem a parfüm hibája... Árban viszont sokallom, így négy csillag jár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 25.

Aviva

2014. február 4.

Nagyon örültem neki mikor megkaptam mint karácsonyi ajándék. Az illata valami csoda,nagyon szeretem viselni mivel olyan megbabonázó, kellemes és friss fiatalos! Legjobb választás volt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

csilluu95

2014. február 3.

A legkülönlegesebb, legegyedibb, legtökéletesebb illat számomra. Ez a legkedvencebb parfümöm. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

pzita96

2014. január 18.

Nem csak a zenéjét szeretem Beyoncénak,hanem a parfümjeit is!;)
Én nappalra is hasznaltam,de lehet sokaknak inkább esti illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Nem csak a zenéjét szeretem Beyoncénak,hanem a parfümjeit is!;)
Én nappalra is hasznaltam,de lehet sokaknak inkább esti illat.

Vivianka

2013. december 3.

Nekem ez is tetszik. Nem vagyok válogatós, de legalább nem egy tipikus tucatillat, amik manapság vannak a polcokon. Nagyon tartós, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

Alice22

2013. november 28.

Annyira tüzes, forró illat! Mindennapokra szerintem túlzás, túl csábos, de egy buliba szerintem tökéletes. Édesanyám kapott ilyet, de én is simán használnám ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

szendibetty

2013. augusztus 16.

Imádom!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Imádom!!! :)

Missglamorazzi

2013. május 16.

Ma sikerült megtalálnom, az utolsót vittem el. Valamiért mindenhol csak a Heat Rush van, ami szintén egy jó kis illat, de az én bőrömmel nem viselkedik jól, túl keserű. Ez viszont egy kellemes, friss illat, szerintem nyári mindennapokra ideális. Beyonce illatai közül nekem ez a kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

didus

2013. április 21.

Az első kimérős parfümöm ennek volt az utánzata. Akkoriban nagyon tetszett, de már nem kedvelem annyira, viszont sokkal jobbnak ítélem a heat rushnál és a pulsenál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Odil

2013. április 3.

Ilyen lenne a barackos Haribo maci, mínusz az alig észrevehető pézsmás-ámbrás alap és valami jellegtelen virág. Starttól a finish-ig szinte nulla változás, azt a picit is inkább a kémiámnak tudom be. Nem mondom egydimenziósnak, mert van ez másfél is, olyan, mint egy jobban sikerült, drogériákban kb. 800 HUFért vesztegetett, színes üvegű kis no name edt, ugyanolyan tízes skálán kettes sugárral, csak talán valamivel tartósabban (ez 5-6 órán át húzta rajtam, ami korrekt).
Elhiszem, hogy nyárra sokaknak megteszi, komolyan nincs vele baj, csak az én orromnak olcsó - igaz, magát a virágos-gyümölcsös illatkategóriát amolyan fasiszta módon általában annak érzem, ám futottam már bele igazán szimpatikus kivételekbe, hozzátenném, nem is feltétlenül magasabb árkategóriában...
Na a 3D-t azok sem érték el, de úgy sejtem, nem is az a feladatuk, például J. Lo, Britney vagy Shakira nem egy illatánál ügyesebb volt, javaslom, hogy ez ügyben inkább náluk nézzetek körül, esetleg, ha egy árnyalattal egyedibbre vágytok, Morgan vagy Victoria's Secret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)