Beyoncé

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adriana, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2019. február 3.

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Megjelenés éve: 2012

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: szilva, csillaggyümölcs, sárkánygyümölcs

Szívjegyek: orchidea, bazsarózsa, tulipán, éjjel nyíló cereus

Alapjegyek: színtálfa, pacsuli, ámbra

szoszike125

2016. május 23.

Sosem rajongtam a celebek által piacra dobott illatokért. Ezt a parfümöt is hirtelen felindulásból vásároltam meg úgy egy éve.Szomorú voltam, bementem a DM-be ,hogy felvidítsam magam egy parfümmel, már megszagoltam előtte ezer másikat, valójában nem is éreztem már mit veszek. Ezt az illatot semmiképpen nem mondanám annak a tipikus édes tinis celeb illatnak. Egész jó illatjegyeket tartalmaz, mindenképpen egy különleges illat.Ennek ellenére egyáltalán nem éreztem egy pillanatig sem magaménak. Egészen biztos, hogy nem fogom megvásárolni sem ezt, sem a testvérkéit.Elhasználtam nagy nehezen, egész tartós is volt, egész különleges is, de mégsem passzoltunk egyetlen pillanatra sem. 4*-ot kap, mert aki megtalálja magát benne és tudja ezt a fajta különlegességet hordani egész hű kis társa lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

mplaura89

2016. április 16.

Szuper illat! Meg is lepődtem rajta, ugyanis nem szeretem a celeb illatokat, de ezen a héten kettő Beyonce illat is hozzám került, és meglepően finomak. Nincs bennük az az olcsó, szintetikus műgyümölcs szag. Ez egy szépen kidolgozott, gyümis-orientális illat. Nekem olyan keleties-tengerparti estén koktélozós feelinget hoz. A legjobban a szilva dominál rajtam egy kis kókuszos beütéssel, ami valószínűleg a pitahaya okoz. Leszáradásnál kezd púderesedni. Nagyon finom, kellemes illat, és elég nagy a hatósugara. Rajtam leginkább Marc Jacobs Dotjára hajaz jellegében, de attól gyümisebb, és szerintem finomabb is. Tartóssága közepes, ami egy celeb illathoz képest pozitívum. Összességében egy kellemes csalódás ez az illat, nekem 5 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

beszterka

2016. április 7.

Rengeteg jó emlék köt az illatához, én szeretem nagyon:) tartos, csak kicsit drága, de nekem megéri:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Elkofen

2016. március 17.

Nagyon kellemes őszi-téli illat Beyoncé-tól. Bár sokaknak ez már a túl édes kategória. Rajtam ez a legtartósabb illata és szerintem egyáltalán nem kislányos. Mivel meglehetősen fűszeres, füstös és nagyon édes kompozíció, így forró nyári napokon nem tudnám elképzelni. Túl nehéz illat lenne nyárra, viszont hideg időszakban nagyon finom és nőies. Pici fújás is elég belőle, így sokáig kitart. Az üvege csinos és elegáns. Glamour és Joy napokon rendszerint féláron adják, de amúgy is gyakran leakciózzák. Olyankor érdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 17.

apuskas

2016. február 28.

A Beyoncé-illatok közül számomra ez a kedvenc, ez illik hozzám a legjobban. Imádom. Könnyen megszokom magamon az illatot, de többen mondják a nap végén is, hogy érezni lehet még az illatát, szóval azért tartós, csak aki hordja az hamar megszokja. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Niki0214

2016. február 23.

Nekem az illata nem jött be annyira,bár DNS-ben is megvettem,úgy jobban tetszik magamon,a parfüm verziója nekem túl nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

clevergirl

2016. február 21.

Nagyon szeretem ezt az illatkompozíciót, de nem tartós. Ruhámon több óráig is érezni halványan, de az én bőrömön kb. fél óráig.
Nem újravevős. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Nem újravevős. :(

Kamavi2

2016. január 25.

Karacsonyra kaptam ezt a parfumot tevedesbol, en a narancsosat szerettem volna, azt az edeskes illatut. De hat ez van. Szerintem nagyon eros az illata, de nem a jo ertelemben. Nagyon termeszetellenes, hivalkodo, talan meg orrfacsaronak is neveznem. Egyaltalan nem jott be! (Kiveve az uvegcsejet, sz nagyon szep)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

tokfejessi

2016. január 21.

A barátnőm tévedésből ezt kapta karácsonyra a rózsaszín helyett, ezért nekem akarta ajándékozni. Délelőtt egy picit fújtam csak a csuklómra, hogy teszteljem az illatát, de még este is érezzem magamon, annyira erős. Tolakodóan erős.
Mikor a párom hazajött, már az ajtóban kérdezte, hogy "mi ez a trágya szag". Akkor még fogalmam sem volt róla, hogy mire gondol, de hamarosan kiderült, hogy a parfümre. Annyira irritálta az illata, hogy konkrétan nem bírt egy szobában megmaradni velem, lemosni meg nem olyan könnyű, a már említett erőssége miatt. Azzal mondjuk nem értek egyet, hogy trágya szaga lenne, de ő masszívan tartja a véleményét emellett.
Nem tudok hozzászokni ehhez az illathoz, és ha máson megérzem, kiráz a hideg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Nem tudok hozzászokni ehhez az illathoz, és ha máson megérzem, kiráz a hideg.

0808

2016. január 6.

Amikor ma betértem a Dm-be kicsit szemezgettem az akciós részlegen is, ott találtam meg őt is, vmiért késztetést éreztem, hogy belefújjak ebbe a parfümbe de tesztcsík hiányában nagy bátran.... egyenesen a csuklom közepére céloztam ...a fújás telitalálat lett ..az illat viszont nagyon nem, én pedig letaglóztam tőle. Tudtam amint eléri a zsigereim, menekülőre kell fognom mielőbb, mert sokáig nem tudom majd ezt elviselni magamon. Alig vártam, hogy az autómig elérjek, szerencsére a kézfertőtlenítőm megmentett, szétlocsoltam a kezemen, áááá felüdülés volt, még sosem esett ilyen jól egy fertőtlenítő illata és olyan jó volt megszabadulni végre Beyonce-tól. Számomra ez az illat az ami kikergetne a világból, bár nem volt ideje teljesen kibontakozni rajtam de ismerem a " fajtáját", tudom, de legalább is sejtem a végkifejletet....amitől most megmenekültem.... hála a kézfertőtlenítőmnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 6.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.