Beyoncé

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adriana, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2019. február 3.

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Megjelenés éve: 2012

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: szilva, csillaggyümölcs, sárkánygyümölcs

Szívjegyek: orchidea, bazsarózsa, tulipán, éjjel nyíló cereus

Alapjegyek: színtálfa, pacsuli, ámbra

Ár: 1500ft + posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 30/15 ml, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Dike01

2015. november 24.

Az általam birtokolt Beyoncé neve alatt futó illatok közül ez az ami a leginkább tetszik , ami leginkább illik hozzám saját megítélésem alapján. Sajnos nem túl tartós legalábbis rajtam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Pampilla

2015. november 23.

Lassan kezdtem elveszíteni a celepparfümökbe vetett hitem,de a Midnight Heat,ha nem tudnám hogy Beyonce nevéhez fűződik,komolyan gondolkodnék rajta melyik nagy parfümház alkotása.
Nagyon finom,érett, nappal is viselhető illat,igaz a turpisság kiderül az idő múltával,ugyanis az illat órák múlva sem változik semmit,pont olyan mint a felfújás utáni 2-3 órában.
De nem baj,akkor sem tudok róla rosszat mondani (nem is akarok).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 23.

De nem baj,akkor sem tudok róla rosszat mondani (nem is akarok).

nikolett

2015. november 9.

Minden G-napokkor próbát teszek vele, hátha két legyet ütök egy csapásra (nem költöm el az összes pénzem parfümre, mégis megtalálom az igazit minden parfüm között). Nem, nem, ez minden kuponos ünnepen kiderül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

klau810614

2015. október 8.

Érdekes vagány kis illat és nagyon tartós! Sajnos nekem mégsem az igazi ezért fel is tettem eladásra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

anitakiara

2015. szeptember 9.

Régi vágyam volt ez a parfüm, örültem hogy leárazták végre a DM-ben :D Mivel én semelyik parfümöt nem fújhatom a bőrömre az allergia miatt, így a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, nekem ruhán tök jól el van, még este is érzem. Viszont az illata az nekem no.1. jelenleg. Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Ella

2015. június 24.

Tiszta, csodás őszies illata van, rajtam picit hasonlít az EL Sensuous Noir-ra, imádom! Ugyanakkor a tartóssága alig egy óra (inkább 40-50 perc), az ára pedig nem tükrözi a minőséget. Többet vártam volna. Az illata miatt hármas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Ferita

2015. június 7.

Hűvösebb időkben imádom az illatát.Rajtam ez a legtartósabb Beyonce illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 7.

Hűvösebb időkben imádom az illatát.Rajtam ez a legtartósabb Beyonce illat!

papucsallatka

2015. június 4.

csak azért vettem meg, mert 4 ezer forintért jutottam 30 ml-hez, egyébként jó az illata, már nem sok van az üvegben, de anynira nem különleges szerintem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Classic

2015. február 14.

Nos, nekem sem lett kedvencem ez a parfüm. Néhány nap használat után eladtam. Nekem túl édes, valahogy nem passzol az egyéniségemhez. Rajtam igen tartós volt, számomra ezért közepes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 14.

maow

2015. január 28.

Egész tartós, (én a nap végén is érzem a ruhámon), kellemesen édes, de nem émelyítő illat. Inkább estére ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.