Beyoncé

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adriana, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2019. február 3.

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Megjelenés éve: 2012

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: szilva, csillaggyümölcs, sárkánygyümölcs

Szívjegyek: orchidea, bazsarózsa, tulipán, éjjel nyíló cereus

Alapjegyek: színtálfa, pacsuli, ámbra

Ár: 1500ft + posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 30/15 ml, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

zsonody

2015. január 25.

Ez az új kedvenceim egyike, pedig általában nem kedvelem a sztárok által "kidobott" parfümöket. Édes-pikáns illat, nekem így a téli időszakban a tartósságával sincs gondom, meglátjuk, hogy melegebb időben hogyan teljesít majd, de egyelőre ötös. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Dius24

2015. január 16.

Neke a legkedvencebb parfümöm olyan dögös igazi csajos illat nekem elég tartós!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

varga.stella

2014. december 13.

Édes púderes illat, nekem talán túl édes, mégis valamiért szeretem. Kuckózós téli vagy forró nyári estékhez szerintem passzol. Lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 13.

kicsigesztenye24

2014. október 24.

Imádom az illatát, de hiába a parfümöt vettem nem tartós egyáltalán :( Szerencsére féláron vettem glamour napokon, de csalódtam és nem venném újra mert hamar elillan az illat...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Rosary Blue

2014. október 14.

Ajándékba kaptam a páromtól :) Nekem nagyon furcsa volt pár napig, szokatlan, de mivel neki akartam tetszeni használtam, és a végén beleszerettem. Nekem elég tartós, eddig egyetlen lányon éreztem még csak, szóval azért nem egy tucat illat, az üvege is nagyon szép. 4 csillag mert azért azt nem mondom, hogy nincs ennél jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

senskin

2014. augusztus 4.

Nem jó..
...Még akciósan sem vettem meg, mert valamiért nem éreztem magaménak.Borzalmas illata van...
Ahogy a Beyonce zenéjét sem szeretem, ezzel sem tudok azonosulni. Ahogy a lemezeit sem, úgy a parfümjeit sem veszem meg. Ennyi az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Nem jó..

Szonja0328

2014. július 22.

Már kétszer kaptam meg karácsonyra, és imádom ezt a parfümöt + a spray változata is megvan. Persze ízlések és pofonok, de nem mondanám ezt büdösnek. Pont azért tetszik, mert egyedi illata van, egyéniséggé válhatsz tőle, nem mint a többi tucat édeskés, vattacukros illattól. Nagyon nőies, mellesleg a pasik imádják. A párom is szereti :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

beautifullife

2014. március 29.

Drogériában próbáltam - nem mintha nagyon drogériás parfümöt akarnék- , mert eddig még nem találkoztam jó Beyoncé parfümmel. És most se. Midnight heat? Hát egy jól sikerült buliban valóban ilyen szagok uralkodnak már éjfél körül. Irtózatosan rossz és eddig az összes "illatával" úgy voltam, hogy minél hamarabb helyezzem már méltó helyére, különben meghalok.
Méltó hely: kuka, süllyesztő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Méltó hely: kuka, süllyesztő.

angeltear

2014. február 7.

Ez egy nagyon bevállalós illat szerintem. Amikor az üzletben szagoltam rögtön beleszerettem, de amikor hazaértem és magamra fújtam valahogy már túl erősnek tűnt. Így alig mertem magamra fújni, de egy buli alkalmával kipróbáltam. Az este után rájöttem, hogy ez lesz a "bulizós parfümöm", erre tökéletes, tényleg erőteljes, határozott illatról van szó. Még másnap is érezni szoktam az illatát, annyira tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

szanaci

2014. január 30.

Nagyon finom illata van, ahogy meg szagoltam bele szerettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Nagyon finom illata van, ahogy meg szagoltam bele szerettem

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.