Beyoncé

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adriana, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2019. február 3.

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Megjelenés éve: 2012

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: szilva, csillaggyümölcs, sárkánygyümölcs

Szívjegyek: orchidea, bazsarózsa, tulipán, éjjel nyíló cereus

Alapjegyek: színtálfa, pacsuli, ámbra

csodaorszag.inwonderland

2013. december 25.

Tetszik az illata , nem kell benne megfürdeni , elég intenzív . Sajnos úgy érzem ezek celeb illatok egymás után potyoknak le ugyan arról a gyártó sorról..Kicsit sárgadinnyés beütése van számomra, elvagyunk de , használom ,tetszik de nem az a hűha hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Pearl

2013. november 11.

Ez a Beyonce parfüm sem nyerte el a tetszésemet. Ez fejfájdítóan büdös. Alig vártam, hogy lemossam magamról :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

Evelyyn

2013. november 9.

Jó illata van, viszont hányingerem lett tőle és megfájult a fejem :( Nem tudom miért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

korok23

2013. szeptember 25.

Vegyünk ajándékba parfümöt. Mert parfümöt adni jó, kapni meg biztos még jobb. Na én ezzel úgy jártam, mintha kiskutyát kaptam volna, jó, jó ..de otthonra nem kéne..Ha Beyonce legbelül egy serdülő fehér kiscsaj, aki ki akar törni, akkor jó, megértem ezt az illatot, a tömény édességét, bohóságát.De hogy Midnight Heat? Délutáni Matiné..esetleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

rb09

2013. augusztus 28.

hihetetlenül tartós, esti zuhanyzás és hajmosás után ma délelőtt még mindig érzem az illatát, még ott van a nyakamon :) inkább hűvös időre való, és elég egy fújás is. Nekem tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Gladys

2013. augusztus 13.

Nagyon jó illata van, különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Nagyon jó illata van, különleges.

Kiscsillag5

2013. augusztus 2.

Sajnos ez pont egy olyan illattípus, ami engem valamiért nagyon irritál. Nem tudom melyik összetevő lehet az. Szinte rosszul vagyok ha megérzem, elkezd fájni még a fejem is. Egyet fújtam a drogériában a csuklómra, de nagyon erősen érezni. Kegyelemkettes, de csak a tartósság miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Niika07

2013. július 30.

Ma próbáltam ki először ezt a parfümöt egy drogériában. Ez volt délután 3 óra körül, és még most, fél 8 után is érzem, a csuklómon, pedig egy "spricc-et" fújtam csak magamra. Igazából egyre inkább tetszik, még így is érzem, hogy közben gépelek. :) Azt hiszem, megtaláltam a parfümömet őszre, mert szerintem ez nyárra eléggé tömény, most a narancssárga társát használom. Mint ahogy a leírásban is láttam, valóban éjszakára, vagy hidegebb időre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Tiara MCmill

2013. július 26.

Elmegy..... nem a legjobb,de azért tartós :))) elvagyok vele bulizni tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 26.

Elmegy..... nem a legjobb,de azért tartós :))) elvagyok vele bulizni tökéletes

tittus

2013. június 22.

Hát ez nekem tisztára J.Lo-Miami Glow illat! Kísértetiesen hasonlít szerintem. Mivel azt nagyon imádom, nem kérdés, hogy ezt is :D. Nekem ez a tipikus nyári illat, érdekes, hogy másoknak meg pont tömény, de hát parfümök tekintetében elég erősen jellemző a szubjektivitás :). DM-es kuponnal még jobban megéri megvenni, július végéig még érvényes. Erős, intenzív illat, én olyan kókuszos-mangós-fűszeresnek érzem, elég nehéz és tömény, az igaz. A tartósságával is meg vagyok elégedve, a ruhámra és a hajamra fújom és egész nap érzem, sőt, a hajamban még másnap is. Nekem nagyon tetszik, de persze a parfüm téma elég nehéz dolog, mivel mindenkinek más jön be, nekem ez viszont egy hatalmas ÖTÖS :) !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.