Beyoncé

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adriana, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2019. február 3.

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Megjelenés éve: 2012

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: szilva, csillaggyümölcs, sárkánygyümölcs

Szívjegyek: orchidea, bazsarózsa, tulipán, éjjel nyíló cereus

Alapjegyek: színtálfa, pacsuli, ámbra

Ár: 1500ft + posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 30/15 ml, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

babyface

2013. június 11.

botrányos. nagyon rajta vagyok a beyoncé parfümökön, mert 50% kuponom van hozzájuk, de eddig a pulse-on kívül egyik se fogott meg igazán... tegnap ő volt az áldozat, engem nyomokban emlékeztet egy olcsó angel utánzatra, de lehet csak az én orromnak. pozitív, hogy elég tartós, mert alig vártam, hogy lemossam magamról otthon...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

hajasbaba

2013. június 10.

Kaptam ajándékba egy ilyet csak a deó változatában. Hát én nagyon megszerettem :) a deónak nincs olyan tömény erős illata, nagyon finom, kellemes így nyáron is simán tudom hordani. Egyébként egy-egy fújás reggel a két hónaljamra és még este is lehet érezni, mintha parfümmel lennék befújva :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Katica3

2013. június 2.

Szeretem,édeskés de nem túlzottan,eléggé tartós.Inkább télre szeretem használni.Nyárra valmilyen könyebb illatot választanék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Andy B

2013. május 5.

Ez az az illat, amivel nem tudok, mit kezdeni. Karácsonyi ajándékként került hozzám és azonnal továbbadtam az anyumnak, túlságosan édesnek és fűszeresnek találtam, mivel nekem alapvetően a virágos, púderes illatok jönnek be. A múltkor (pont egy ilyen izzadós, késő tavaszi napon) azonban magamra fújtam, mivel más nem akadt a kezem ügyébe és magam is meglepődtem, hogy milyen kellemes illatfelhő keletkezett körülöttem, még tetszett is! Fülledt nyári estékhez megfelelő illat, amúgy nem nagyon tudnám hordani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

didus

2013. április 21.

Van benne valami különleges, jobban bejön mint pulse vagy a heat rush. Nálam majdnem olyan mint a sima heat. Egynek elmegy de azért nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

ernestina

2013. április 1.

Ma meglocsoltak vele... A lila üveg láttán egy mélyen fullasztó illatot gyanítottam. Kifújáskor még elviselhetőnek tartottam de egyre idegenebbé és súlyosabbá vált. Sikerült lelesnem az üvegcse feliratát, nem szép dolog, de már akkor kifundáltam hogy leírom a tapasztalatomat a kéretlen tesztelés után. Ha úgy vesszük rendes voltam, mert azonnal mehettem volna lemosni de kapott egy esélyt hogy mégis kibontakozzon rajtam. Nos, nem bontakozott, úgy éreztem ellepett, fülledt burokba zárt. Nekem kicsit sem tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

lidérc.

2013. április 1.

Vakon rendeltem meg még télen.(buta voltam na :D) Nem igazán néztem utána, és hát én a kókusz illatát nem szeretem.. Nekem ez túlságosan is fullasztó, édes illat. Pluszban a bőrömön kicsit olyan gagyi hatású lesz.. Tartóssága pedig 1-2 óra. Majd max szobába elfújkálom, magamra nem igazán fogom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

barbarittaa22

2013. március 14.

Karácsonykor kaptam ajándékba, viszonylag tartós volt, de a többi Beyonce parfüm illata jobban tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

memyselfandi

2013. március 6.

Nem gondoltam volna, hogy nekem valaha egy celebparfüm annyira fog tetszeni, hogy képes leszek megvenni. Ezekkel nekem valahogy nincs jó tapasztalatom, eléggé egykaptafának érzem őket vagy semmi különösnek.
Ebben viszont van valami kókuszosan édes hűvösség, amit elég nehéz elképzelni, de ennek a parfümnek sikerült prezentálnia.
Úgyhogy jött ma velem haza - karácsonyi ajándéknak tőlem, nekem :P

Levonok mégis egy csillagot, nagyon-nagyon édes rajtam, a papíron érzett hűvössége sehol sincs sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

Úgyhogy jött ma velem haza - karácsonyi ajándéknak tőlem, nekem :P

csekeregina

2013. február 18.

megtaláltam az illatom:))) <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

megtaláltam az illatom:))) <3

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.