Beyoncé

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adriana, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2019. február 3.

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Megjelenés éve: 2012

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: szilva, csillaggyümölcs, sárkánygyümölcs

Szívjegyek: orchidea, bazsarózsa, tulipán, éjjel nyíló cereus

Alapjegyek: színtálfa, pacsuli, ámbra

Ár: 1500ft + posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 30/15 ml, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Lerisza

2013. január 29.

IMÁDOM <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

IMÁDOM <3

carissima

2013. január 28.

Az eddigi legjobb "sztárparfümöm". Elképesztően sokáig megmarad rajtam az illata, ami nagyon különleges. Sokan megdicsérték, és ami a legjobb, hogy a többi parfümmel ellentétben ezt még én is érzem magamon órák múlva is, nem szokik hozzá az orrom. Ami pedig szintén mellette szól, hogy kemény kb 3000 ft-os áron jutottam hozzá Angliából egy nagykerből egy ismerősöm által. Nálam 100%-os tuti újra rendelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

kockaorchidea

2013. január 20.

A sima Heat sokkal jobb. Ez a MH hamar elillan, egyáltalán nem érzem 1 óra múlva már. Alig várom, hogy elfogyjon :) Csak munkában használom, a páromat nem teszem ki ilyen traumának :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

terke29

2013. január 7.

Férjemmel közösen választottuk,mindkettőnk megelégedésére.Finom,tartós,édes illat.Nem is volt drága,úgyhogy örülök neki.Nem gondoltam,hogy egy ennyire kommersz,celeb-illat valamikor is kedvencem lehet,de ugye van az a mondás,miszerint soha ne mondd,hogy soha.Kellemes csalódás,és végre valami,amit a párom is kedvel,nem csak úgy elvisel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 7.

lipstick

2013. január 1.

Isteni illata van és tartós is. Édes illat, úgyhogy télre tökéletes nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 1.

Isteni illata van és tartós is. Édes illat, úgyhogy télre tökéletes nekem.

Mariposa

2013. január 1.

Tegnap szagoltam a Müllerben elsőre bele szerettem számomra a legjobban a kókusz érződött benne ez nagyon csábító volt kb 30 percig gondolkodtam ,hogy megvegyem,de aztán nem vettem meg nem azért,mert nem tetszett hanem azért,mert túl drágának találtam a neten sokkal olcsóbb,de mindegy a parfüm elsőre tartósnak tűnik bár nem fújtam magamra csak a papírra viszont megérdemli az 5 csillagot akár tartós akár nem hiszen nem csak a parfümön múlik a tartóssága hanem a bőr típuson is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

juctus

2012. december 25.

Múltkor a Müllerben fújtam a csuklómra. Beleszerettem ebbe az illatba
Így elsőre elég tartósnak is tűnt ,mivel reggel fújtam és este még mindig éreztem
Azt hiszem megvan a tökéletes karácsonyi ajándék :))))

Update: Meg is kaptam a tesómtól karácsonyra :) Hihetetlenül örülök neki! Az illata mesés ,pont olyan amire emlékeztem és elég tartós is :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 25.

Múltkor a Müllerben fújtam a csuklómra. Beleszerettem ebbe az illatba
Azt hiszem megvan a tökéletes karácsonyi ajándék :))))

zdoreebaba

2012. december 23.

Apummal szagoltam meg előző héten a DM-ben. Első szaglásra elég émelyítő ,de amikor feloldódik valamivel jobb. Apukámnak nagyon nem tetszett, szabályszerűen megfájdult tőle a feje. Úgyhogy, aki érzékeny ilyenekre szerintem mellőzze ezt az illatot. Ezért csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

buttercup

2012. november 25.

Szerintem a Pulse-hoz hasonlít,de annál kicsit édesebb és füstösebb. Ebben az illatban tényleg van valami,ami titokzatossá teszi a viselőjét, kicsit olyan keleties első szippantásra. Nekem a tartósságával sem volt semmi gondom, az ára szerintem tükrözi a teljesítményét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

fioretta

2012. november 23.

Ez a tökéletes illat :) Nagyon finom és különleges. Sok olyan - drága - parfüm van, aminek átlagos az illata, tömegcikkek...de ez teljesen más! Nekem a tartósságával sincs baj, ebből a szempontból olyan, mint a legtöbb parfüm (eddig nem nagyon találkoztam olyan parfümmel amit elég volt reggel használni, és egész napig kitartott)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.