Beyoncé

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adriana, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2019. február 3.

Ár:   3490 Ft, 4440 Ft és 5320 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Megjelenés éve: 2012

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: szilva, csillaggyümölcs, sárkánygyümölcs

Szívjegyek: orchidea, bazsarózsa, tulipán, éjjel nyíló cereus

Alapjegyek: színtálfa, pacsuli, ámbra

natasha

2012. november 23.

Pont ezt az illatkompozíciót keresem mindig,amikor megyek parfümöt vásárolni. Csábító esti illat,amit én szeretek hétköznap is viselni.
A Dm-ben teszt szempontjából befújtam magam, és egy két óra múlva szinte semmit nem éreztem,és ezt igazolni is tudja a barátom.:(
Ajjajjajj :s,pedig annyira szerettem volna egyszer hazavinni, de hát ilyen tartósság mellett... és hát az ára sem kismiska.
A szép üvegcse miatt 2pont szegénynek.

Az ára nálunk 4000 ft körül van,annyit nem ér meg,én nem értem, csak nálunk a Dm-ben minden olyan drága??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

A szép üvegcse miatt 2pont szegénynek.

bogi95

2012. november 22.

2930? az újságban 4600-ért láttam. De jó lennne ha annyiba kerülne, nagyon finom illatú..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

black_cico

2012. november 18.

le kell lombozzalak titeket :( nekem másfél hete van meg a 30 ml-es kiszerelés, Müllerbe majdnem 8000-ért sikerült megvennem.. merthogy itt olcsóbb, mint a DM-be, ahol kb 9000 fölött van ("tök jó", mert most ugyanezt a nagyobbikat a DM-be fél áron adják majd, na mind1). Lényeg, h a teszterek fújkálásakor nekem is szerelem volt első szaglásra, nem mondom most is jó az illata, viszont én nagyot csalódtam, becsapós volt a dolog, mert a teszterből kifújt papírfecnin még másnap is illatozott a lötty, míg valóságban egyáltalán nem tartós, többen is mondták a környezetembe, h kb 1-2 óra múlva már nem érezni semmit.. na emiatt többet fújok magamra, amitől úgy fogy, mint a dög, de így is elillan ugyanúgy. Nekem ez ár érték arányban gyenge, egy jó illat igaz, de mit sem ér ha fikarcnyit sem tartós, akkor adják 2-3000 ért, mint a Playboy-t, akkor azt mondom megéri. sicuka1, régebben volt Anyunak Heat Rush-ja, annak is nagyon szerettem az illatát, igaz kifejezetten nyárias, télre kicsit furcsa.. ja és nagyon mandarinos v narancsos illatú, de emlékeim szerint vhogy tartósabb volt, mint ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

bea0926

2012. október 24.

Először a csomagolás fogott meg. A lila a kedvenc színem. Aztán kipróbáltam és nagyon tetszett az illata is. Kicsit édeskés, kicsit titokzatos, nagyon jó. Tartós is, egész nap érzem az illatát. Müllerben most volt akció, féláron lehetett hozzájutni és még kozmetikai táskát is adtak hozzá ajándékba. Azonnal le is csaptam rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

missrenny

2012. október 20.

Ez az illat valami isteni!Ma szimatoltam a dm-ben,fújtam a csuklómra,nagyon sokáig éreztem utána is,tényleg érzéki és csábító csak hát az ára kicsit húzós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

Timibaba27

2012. október 5.

Én tegnap illatoltam meg a dm-ben, és nekem is nagyon bejön az illata. Bár nem tudom mennyire tartós de én is szeretnék beszerezni belőle egy darabot. Szerintem karácsony fele fogom megvásárolni, hátha lesz rá valami kedvezmény is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Bianka002

2012. október 5.

Csajok én ma pillantottam meg a rossmannban,és nagyon nagyon tetszik nem egy tucat illatnak mondanám,és az üvege is gyönyörű szép :) Biztosan befogok egyet szerezni belőle.

fenvik

2012. szeptember 29.

Jaj nagyon jó illata van. :) már most imádom. tuti meg kell vegyem! :D

már jó rég szagoltam meg a Lancome Midnight Rose parfümjét, de mikor ezt megszagoltam egyből az ugrott be, mintha pont olyan lenne az illata. de lehet, hogy csak rosszul emlékszem?? valaki aki jobban ismeri javítson ki légyszi, ha tévedek :) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Jaj nagyon jó illata van. :) már most imádom. tuti meg kell vegyem! :D

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.