BIC

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. június 23.

Kiszerelés:   4 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szépítő eszközök

3 pengés borotva a hibátlanul sima bőrért. Gyönyörű formatervezett nyéllel, ami a borotválkozást kellemes élménnyé teszi.

PEG-115M Tocopherol a I v 2 2Polysorbate 20 ti I eu 0 0Lanolin eo I h BHT a I ta

balankaa01

2017. április 17.

A "kedves" anyósom mindig ilyet vesz, gondoltam, kipróbálom. Hát nem tudom, mit vártam. 😂
Mi az, hogy nem mozog a feje?!
A pengéi sem a legjobbak, már első használatkor is mintha csorba lett volna... A szappancsík meg nemhogy segítené a csúszást, hanem még gátolja is. Vagyis nálam így volt, én nem használok borotvahabot vagy ilyesmit, az én bőrömön akadt a borotva, de azért nem sikerült megvágnom magam szerencsére...
A dizájn nagyon esztétikus, csak nem tudom, mi értelme. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Mi az, hogy nem mozog a feje?!
A dizájn nagyon esztétikus, csak nem tudom, mi értelme. Soha többet!

reku0304

2017. január 8.

Tényleg nagyon rossz. :D
Én azért vettem meg, mert úgy láttam, hogy nem ilyen bóvli műanyag nyele van... Azt hittem van a felületén valami csúszásgátló, de nagyot tévedtem. Valamiért mindig megcsúszik a kezem rajta, megvágtam magam többször is, ami nem szokott előfordulni. Nem hiszem, hogy a legjobb a pengéje + a krémcsíkja sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Tényleg nagyon rossz. :D

nanne

2017. január 8.

A legrosszabb borotva amit eddig próbáltam. A nyele nagyon menő, de csúszik és balesetveszélyes. A pengék nem borotválnak, csak lehámozzák az ember bőrét. Egy másik fajtát is próbáltam már a márkától, de sajnos az is hasonló minőségű volt.

kamelia

2016. november 11.

Borzalom. Borotválás után vérzett a bőröm több helyen is, na meg az a "kellemes" égő érzés. Más márkával még nem tapasztaltam ilyet. Megy a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

educ

2016. október 15.

Senkinek nem ajánlom!!! Senkin ne vegye meg!! Pénzkidobás az egész, nem szoktam de ezzel több helyen is felsértettem a bőröm pedig nagyon vigyáztam...ááá hogy miért nem olvastam el a véleményeket itt mielőtt megvettem :@@ :((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Siskoo3

2016. október 3.

Nem igazán értem a sok rossz véleményt! Nekem eddig ez a borotva vált be a legjobban! Elég sokáig tudok egyet használni és szép simára lehet vele borotválni mindent! A leírtakból pedig semmi rosszat nem tapasztaltam, dehát ugye mindenkinek más a bőre!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Kattty93

2016. szeptember 16.

Valóban nagyon rossz, félve vettem meg, mert még sosem használtam, de a szép nyeléből arra következtettem, hogyha arra ekkora figyelmet fordítanak, akkor csak nem lehet rossz. Tévedtem: még a legegyszerűbb, legolcsóbb eldobható borotva is többet ér ennél, a nyelével pedig vigyázni kell, mert simán megcsúszik/kicsúszik a kézből. Már az első használat során azt éreztem, mintha nem lenne éle, tépi a szőrt, a használat után pedig ég tőle a bőröm, mintha azt vitte volna le, mivel a teljesen sima szőrtelenítést nem lehet vele elérni. Senkinek nem ajánlom, nemhogy nem venném újra, de ingyen sem kellene többet.

Későbbi észrevétel:
Egész nap égett a lábam a délelőtti borotvahasználatot követően, a szőrtüszők begyulladtak és a lábam tele van égő, apró kis pöttyökkel. Ilyet sosem tapasztaltam még, sem borotvától sem egyéb szőrtelenítőtől, ez a borotva maga a borzalom, megy a kukába pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Későbbi észrevétel:

Bebek

2016. augusztus 28.

Gondolkodtam a Balea. meg ez között, SOS kellett egy borotva. Na, szerencsétlenségemre ez mellett döntöttem. Ez mekkora egy #đ$ł@....!!!! Sikerült elvágnom vele magam 4 !!!! helyen! Ilyen kb 20 éve nem fordult elő. Pedig nem egyenetlen a bőröm, tükörsima...és mégis. :S :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Chloeandhercat

2016. július 26.

Borzasztó! Többször megvágtam magam vele, ég a használata után a bőröm. Többet nem veszem, az biztos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

dindori

2016. június 4.

Nekem nem vált be maradéktalanul, rövid ideig tudtam csak használni, hamar elkopott a pengék éle. Egynek jó volt, de többször nem veszek ilyet.

Update: minden használatkor megvágtam magam vele, nyúzza a bőrömet, pedig eddig ez még az olcsó eldobható borotvákkal sem történt meg. Szörnyűű :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Lanolin