BIC

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jibjab, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb

Aloe vera csíkkal ellátot 3 pengés eldobható női borotva.

Orchid

2013. július 12.

Én is a DM-ben vettem az 1+1 akcióban, mert így nagyon olcsónak számított, meg eleve 3 pengés borotvát kerestem. Hónaljon szuperül teljesített, nagyon elégedett voltam vele, de a lábamon már nem jött be, mert eléggé összekaristolta a bőrömet és hiába figyeltem oda nagyon, mégis begyulladt, pedig előtte langyos vízzel puhítottam a bőrt, borotvagélt használtam és éjszakára jól bekentem gyulladásgátló krémmel. Egyelőre adok neki 3 csillagot, aztán majd kiderül, hogy a továbbiakban mi lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

stenonis

2013. május 26.

Nagyon jó, ez a kedvenc eldobható borotvám. Jó éles, tartós, jól használható, és az ára is rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

szivoszal

2013. május 13.

dm-be vettem egyet fizet kettőt kap akcióban. nem bántam meg! éles, tetszik hogy három pengés és még krémező csík is van rajta! ez az új kedvenc :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

jibjab

2013. április 25.

Nagyon szeretem, mert eldobható borotvához képes sokáig bírja. 3 pengével simára borotvál. Az Aloe csík nekem nem oszt, nem szoroz, a tartóssága miatt viszont az 5. csomagot vettem meg, illetve még 3 csomagot bespájzoltam, mert most, a 4+2 kiszerelés 999Ft helyett (eleinte 799 volt, ha jól emlékszem) most 699. Naponta borotválom a lábam és a karom. Ilyen használat mellett egy borotva egy hét, azután nem árt kidobni, de még igazából akkor sem használhatatlan. Nekem jobban bevált, mint a Gillette eldobható borotvája, főlént, mert tartósabb, mintha tovább éles maradna, pedig korábban ahhoz voltam évekig hűséges. Egyszer kíváncsiságból és anyagi okokból döntöttem emellett és annyira megtetszett, hogy most ez a favorit nálam. Remek ár/érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.