Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2017. március 24.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

EcoCert álatl minősített natúrkozmetikum.

Judiit

2011. július 17.

Mintából próbáltam csak. Nagyon gyorsan száradó, kellemes illatú, jól fedő alapozó. Alapozás előtt mindenképpen ajánlott a hidratáló, mert kicsit szárít különben .
Sajnos én nem találok megfelelő árnyalatot :( Pedig annyira szeretném használni. Mind túl sárga..... NC20-as vagyok nyáron MAC-es színskálán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 17.

bogarka

2011. július 15.

Annak biztosan jó akinek nem túl problémás a bőre, az enyém kipirosodós, érzékeny, hámlós, mitesszeres, nehezen gyógyuló pattanásos, kitüremkedően hegesedős=katasztrófa :( Eddig maybelline affinitone-t használtam, minden szempontból elégedett voltam vele,de tele van káros anyagokkal. Mivel mindennapos alapozóhasználó vagyok, nem mindegy milyen anyagokat kenek rá,és félek hogy tönkremegy a bőröm az alapozótól még jobban. Ez talán szelídebb.De.... simán vízzel le tudom mosni,szóval gondolom nem lesz egy tartós dolog a nap folyamán...+ baromi gyorsan megköt felkenésnél, ha az ember nem siet szétkenni , hatalmas eldörzsölhető foltokban megáll a bőrön.(én enyhén nedves bőrre kentem villámgyorsan talán egy fokkal jobb) Második korrigáló réteg felvitele lehetetlen.Nem fed eléggé.3 csillag amiért összetevőileg jobb,használatilag borzalom...elkísérletezgetek a felkenésével...hátha...egyelőre messziről látni a vakolatot a fejemen :(

+ megjegyzés: elkísérleteztem pár pumpálásnyit, nekem ami segítség a felvitelnél:(nem vicc! :) ) szőlőmagolaj. A nedves megmosott arcomról óvatosan felitatom a vizet, rákenek egyenletesen jó 3-4 csepp olajat és erre megy az alapozó.Ezzel nyerek a felkenésnél pár másodpercet mielőtt megköt :D. Egy nyomásnyi, azt azonnal szétkenem az arcomon, nincs korrigálás,nincs igazítgatás ahogy sikerült, úgy marad :))) Nem árt ha mindezt természetes fénynél viszi véghez az ember, akkor nagyon jól tud sikerülni :).Azért sietős reggelekre,elalvásnál továbbra se javaslom.Az olaj miatt nem kell aggódni, természetes, az én bőröm azonnal beissza,főleg ezzel az alapozóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 15.

Ria13

2011. július 14.

Hihetelenül olcsó a minőségéhez képest! A korrektort nem találták el sajnos, de ez tényleg nagyon jó minőségű lett. Szépen fed és nem tömítette el a pórusaimat. Mattít, de nem szárít és összetevői miatt sem kell kétségbeesni. Külön plusz azért, hogy pont a bőrszínemmel megegyezőt találtam:-) Ritkaság, mert kissé sárgás, "nemistudommilyenszínű" a bőröm. Rengeteg luxus kategóriájú /főleg áru:-(/ alapozót ver kenterbe!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 14.

mihrek

2011. július 4.

Tökéletes, ilyen jó alapozóval szinte még nem is találkoztam, mondhatni eddig csak erre vágytam! :) És az összetevői is megnyugtatnak, nem csak a hatása :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

marianna.fekete

2011. július 2.

Nagyon szépen lehet vele elfedni a bőrhibákat, akár pattanásokat is. Nagyon könnyű az állaga, hamar beszívódik és szinte beleolvad a bőrbe. Mattít, így szükséges alatta kellőképpen hidratálni.
Nagyon sokáig elég, én már megvettem a második üveggel is, a 20%-os Douglas kuponnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 2.

andrea176

2011. március 2.

Nekem idáig ez vált be legjobban, pedig már nagyon sok márkát kipróbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 2.

Nekem idáig ez vált be legjobban, pedig már nagyon sok márkát kipróbáltam.

thefirstkiss

2011. február 28.

Gyorsan kell vele dolgozni, de tökéletesen terül, lágy, természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 28.

Gyorsan kell vele dolgozni, de tökéletesen terül, lágy, természetes.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.