Biobaza

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő formula. Az enyhe illatú tusfürdőgél gyengéden tisztítja a bőrt és a hajat, a bőr természetes egyensúlyának megtartás mellett. A shea vaj elősegíti a bőr regenerálódását, a jojoba olaj hidratálja és puhává varázsolja a száraz bőrt. A búzaproteinek segítenek visszaállítani a hajszálak ragyogását, ápolttá és puhává téve azt.

Természetes shea vaj és jojoba illatot tartalmaz. Parabéneket, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

szilvinyuszko

2018. május 14.

Nekem ez szószerint életmentő tusfürdő. Sajnos pár éve egy dezodor nagyon tönkretette a hónaljamat, azóta újra és újra előjön bizonyos összetevőkre az érzékenysége, kipirosodik, sokszor már fájdalmasan. Így volt ez pár hete is, már bőrgyógyászhoz kellett mennem, mert annyira nem használt semmi, a tusfürdők 90%-a már a zuhany alatt csípte a bőrömet.
Hazafelé az orvostól betévedtem az egyik DM-be és leemeltem a polcról, gondoltam kipróbálom. A hónaljam azóta gyönyörű, sehol egy piros folt, sehol egy irritáció. A bőrgyógyásztól kapott krémet két hétig kellett volna napi 2x alkalmaznom, helyette 3 nap után elfelejthettem. Szuper!!! Nálam kicsit gyorsan fogy, napi két zuhanyzásnál 2 hét alatt elpancsoltam (nem is sajnáltam, az igaz), de ma újravettem.
Mivel tusfürdőmániás vagyok, mást is használok azért, de a hónaljamra csakis ezt vagyok hajlandó kenni.
Hajra még nem próbáltam.

Száz csillagot is adnék neki, ha lehetne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Hajra még nem próbáltam.

Száz csillagot is adnék neki, ha lehetne :D

zsizi

2018. május 6.

Hát ennél a tusfürdőnél számomra nincs nagyobb kedvenc. Orgazmikus az illata, azonnal sűrűn és könnyedén felhabzik, kiválóan tisztít és felfrissít, nem szárítja a bőrömet, és hajat mosni is tökéletes. Bio is, ami számomra nagyon fontos - bár az a fránya parfüm csak belekerült a listába, csúnyán virít ott az a kis piros pont. Ennél nekem nem kell több, csak az, hogy lehessen már kapni az üzletekben, mert mostanában alig találni! Pumpásban még sosem láttam btw.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

abernadett

2018. március 30.

Imadom :D Testre, hajra, mindenhova hazsnalom, oskaig kitart, kellemes natur illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

smani8710

2018. március 28.

Kellemes natúr illata van, tusfürdőként és hajsamponként egyaránt használom. Kíméletesen tisztít, balzsamot viszont kell használni utána. Ár érték szerint kivàló! Lassan fogy, nem kell belőle sokat használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Brigi0707

2018. március 22.

Kellemes és természetesen (kicsit citrusos) illata van, nem szárítja a bőröm. Bár elvileg a hajat is tisztítja, szerintem nem habzik annyira, mint egy sampon. Maximum rövid hajon lehet hatékony szerintem. Tusfürdőnek viszont tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

csipetkek

2018. március 16.

Nagyon jó, mert nem szárítja egyáltalán a bőröm. Olajos, de nem túlzottan, nem kell sok belőle és enyhe az illata is. Szerintem szuper. Külön örülök az adagoló pumpájának, így tartósabb is, mint amikor nekem kell a tubusból kinyomnom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Balbasaur

2017. november 15.

Illata és állaga is szuper, az összetevői miatt rendeltem meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Illata és állaga is szuper, az összetevői miatt rendeltem meg!

hvivienn

2017. november 9.

Én dm akcióban fogtam ki, így találtam rá erre a szuper termékre. A bio dolgokat mindig nagyon örömmel vásárolom, de egyrészt soknak nem szeretem az illatát, másrészt az állagát. A boltban megszagolva elsőre nem tetszett az illata így csak egyet vettem, de később beleszerettem, és amit találtam a boltokban mindet megvettem. Azóta is azt használom, nekem érezhetően táplálja a bőrömet. Használata után a testápoló használatát is ritkábbra vettem. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Lileycat

2017. szeptember 14.

Az illata annyira nem jott be, de szepen taplalja a bort, es en pl 500ft-ert fogtam ki most a DM-ben 50% kedvezmennyel, igy teljesen megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

gyulzsuzsi

2017. augusztus 3.

Nagyon nem jön be az illata. Próbáltam kézmosónak elhasználni, de nekem úgy is tolakodóan émelyítő. Azért nem egy csillag, mert legalább nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.