Bioderma

Ár:   2286 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2012. június 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A száraz, kicserepesedett vagy túlérzékeny ajkak mindennapos ápolására. Az Atoderm egy speciálisan a száraz bőr ápolására és a száraz bőrrel járó betegségek megelőzésére vagy kezelésére kifejlesztett gyógyhatású termékcsalád.

pont

2017. február 1.

csalódás, pedig nincs is annyira durván kiszáradva a szám. kb. 5-10 perc múlva teljesen eltűnik az ajkaimról, nagyon minimálisan hidratál csak, úgy érzem, hogy folyamatosan újra kell kennem. ez már csak egyéni ízlés kérdése, de én speciel utálom az ilyen tubusos csomagolást is, mindig olyan érzésem van, hogy egy csomó ajakápoló ottmarad a műanyagon. egyetlen pozitívuma, hogy nem hagy ragacsos, zavaró érzést a számon, de valószínűleg ez a gyengécske hatásával függ össze. tinikorom labelloival tudnám egy szinten emlegetni sajnos, ehhez képest viszont irreálisan drága (én kb 2400 forintért vettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Mazsika81

2016. április 26.

Éjszakára használom, tökéletesen rendbehozza a száraz, cserepes ajkakat. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

danna113

2015. november 10.

Nagyon szeretem, szépen rendbe teszi a cserepes ajkakat és utána folyamatosan használva meg is őrzi ezt az állapotot. Jó érzés viseli, nem ragad, az íze kicsit édeskés. Az ára magas, de akinek nagyon sebes a szája, megéri beruházni rá, mert sokáig elég. Ezt a csomagolás típust annyira nem szeretem, de én se tudtam volna jobb ötlettel előállni, amibe bele lehetne rakni, szóval ettől eltekintek. Csillagos ötös. Örök szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

anile

2015. szeptember 4.

Egy stresszes időszakban az ajkaim sebesek és szárazak voltak, semmi nem használt, szinte sírva mentem a gyógyszertárba, hogy segítsenek rajtam. A patikus hölgy ezt az ajakápolót ajánlotta, amivel kb az életemet mentette meg. Rögtön enyhítette a fájdalmat és néhány óra alatt vállalhatóvá tette az ajkaimat. Szeretem, hogy semleges az illata. Sokszor újra vettem, egy idő után viszont hozzászoktak az ajkaim, így egy ideig pihentetem, de vészhelyzet esetén ismét hozzá fordulnék segítségért.
Update: bocsánat, ma vettem észre, hogy nekem a kék kupakos változat van meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Update: bocsánat, ma vettem észre, hogy nekem a kék kupakos változat van meg...

Lena800805

2015. április 23.

Annyira nem hatásos, mint a Blistex Med Plus vagy a Carmex, viszont jó, hogy nem kell belenyúkálni a tégelybe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

fruzsicaaa

2014. július 15.

Pont semmit nem er. De legalabb jo draga.
Mar az osszetevok gyanusak voltak, de a markanev atejtett.
Az 500 Ft-os Blistexem sokkal jobb es szebbek az osszetevoi is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Pont semmit nem er. De legalabb jo draga.
Mar az osszetevok gyanusak voltak, de a markanev atejtett.
Az 500 Ft-os Blistexem sokkal jobb es szebbek az osszetevoi is.

pinkcseresznye2030

2014. május 11.

Ez AJAKÁPOLÓ (csupa nagybetűvel!!)! Hát, mit ne mondjak, nem semmi a cucc, a teljesen száraz, ekcémás ajkakat tökéletesen rendbe hozta. Love it!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 11.

csalogany18

2014. április 16.

Hát ez nagyon szuper kis cucc, a véresre sebesedett, kiszáradt ajkaimat visszahozta az élők sorába. :) gyógyszermellékhatás miatt nekem nagyon szárazak most, és ez az első ajakápoló, amivel el lehet viselni. :) labello, neutrogena, lush és carmex sajni nekem nem működött :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Ljudmilla

2014. február 19.

Ajándékba kaptam, nekem túl zsíros, gazdag krém a napközbeni használatra, de esténként jó vastagon bekenem vele az ajkaimat és reggelre pihepuhák lesznek :) 15 ml-es, úgyhogy szerintem nagyon sokáig elég lesz. Estére jó választás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

szab0brigi

2013. április 1.

Legeslegjobb ajakápoló amit valaha is használtam ! Volt periódus, amikor gyógyszerek mellékhatása miatt, durván kiszáradt a szám, és ez a termék volt az, ami helyre tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Hidratálók: Cyclomethicone

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.