Bioderma

Ár:   2286 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2012. június 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A száraz, kicserepesedett vagy túlérzékeny ajkak mindennapos ápolására. Az Atoderm egy speciálisan a száraz bőr ápolására és a száraz bőrrel járó betegségek megelőzésére vagy kezelésére kifejlesztett gyógyhatású termékcsalád.

hunbernadett

2013. január 30.

Nyári használatra tökéletes mert viszonylag gyorsan beszívódik és ha nem olyan durván száraz az ajkad akkor szinten tartja ezt az állapotot, esetleg egy hangyányit segít rajta. Viszont én Carmex párti vagyok, főleg ha nagyon vészes a helyzet szájszárazság téren!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Makk Zsuzsó

2013. január 18.

Elég lassan fogyott el, jó nagy kiszerelésű termék. Én valami másik Bioderma termékkel összecsomagolva jutottam hozzá. Olyan "nesze semmi, fogd meg jól" típusú. Ez az összetevőlistából azonnal látható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

diamond69

2012. május 28.

Nekem nem nagyon vált be. Januárban vettem, még mindig elég sok van benne, esténként szoktam ezt használni. A nagyon száraz ajkaimon nem ő segített, hanem a jóval olcsóbb neutrogena. Ha felkentem egy ideig szuper volt, de kb óránként újra kellett kennem. Akinek nincs ennyire durván száraz ajka annak biztos használni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Hidratálók: Cyclomethicone

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.