Bioderma

Ár:   5960 Ft és 7090 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilko95, Módosítva: 2020. július 27.

Ár:   5960 Ft és 7090 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kimagaslóan nyugtató, hűsítő ápolás a nagyon száraz, irritált, atópiás bőr számára, innovatív textúrával. Tápláló és viszketéscsillapító bőrápoló termék, amely könnyed és friss, innovatív textúrájának köszönhetően lehetővé teszi az egyszerű felvételt és gyors beszívódást, különösen a meleg hőmérséklet (pl. nyáron) és/vagy magas páratartalom esetén (amikor egy gazdagabb állagú krém felvitele kevésbé kényelmes a nagyon száraz, atópiás bőr számára). A szabadalmaztatott Skin Barrier Therapy komplex segít megakadályozni a Staphylococcus aureus nevű baktérium megtelepedését és az allergének behatolását, amelyek jelentős mértékben felelősek a bőrirritációért és a szárazság súlyosbodásáért. Enoxolon összetevője a viszketest kiváltó tényezőket célozza meg, ezáltal megnyugtatva a bőrt. PP vitamin tartalma erősíti és helyreállítja a bőrfelszínt. Azonnal beszívódik, melynek köszönhetően a test ápoló használatát követően gyorsan fel tud öltözni.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nekoSX

2021. január 29.

Én is kiváncsiságból vettem meg, hogy mit is tud ez a géles állag, meg az most egyébként is annyira trendi, de nekem sem lett az igazi. A megszokott Bioderma krémeim sokkal jobbak, azok jobban és tartósabban hidratálnak. Nappali kézkrémnek szántam, annak is használom, de most már cseppentek bele vmilyen olajat, ami éppen van itthon és azzal dúsítom, mert magában a száraz kezeimnek nagyon kevés. Kitapasztaltam mennyi az a mennyiség, amitől már nem marad ragacsos (elég kicsi borsónyi) és annyi jó tulajdonsága azért van, hogy a hozzáadott olaj is pikk-pakk felszívódik vele. Nyáron néha használtam testápolónak, ha nem volt kéznél más, de annyira nem győzött meg úgy sem. Sajnos amikor vettem csak 500ml-ben volt még, ami akkora mennyiség , h szerintem 1évig is ki fog tartani, főleg, h nem igazán győzött meg. Kár pedig annyira jók az összetevői és a koncepció is szuper lenne a light-os állaggal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 29.

lili2020

2021. január 28.

Az én ekcémás bőrömre ez kevés. Pedig elvileg kifejezetten erre való lenne a krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

manoka92

2021. január 5.

Sajnos csalódás nekem ez a termék.
Nagyon vártam, hogy megérkezzen, amikor megrendeltem, mert mindig nagyon száraz bőrrel küzdöttem télen-nyáron.
Viszonylag kellemes érzés a bőrömön, amikor felviszem, valóban megvan a hűsítő hatása is, de valamiért mindig érzek egy furcsa réteget a bőrömön, pedig megvárom, hogy beszívódjon. Nekem emiatt nagyon kényelmetlen a használata, nem is szívesen nyúlok érte, és azt sem mondanám, hogy kiemelkedően hidratál a többi hasonló kaliberű testápolóhoz képest.
Elfogom használni, mert nagyon drága volt, de biztosan nem fogom újravenni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

Sajnos csalódás nekem ez a termék.
Elfogom használni, mert nagyon drága volt, de biztosan nem fogom újravenni. :(

narancsdzsem

2020. december 31.

Vízhiányos bőrre nagyon jó. A sok mosastol, mosogatástól kiszáradt kézbőrömet egyből helyre tette! Testre is jó, könnyű kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 31.

palacka11

2020. december 11.

Bőrgyógyász ajánlotta ekcémás/ekcémára hajlamos bőrömre a bioderma atoderm olajtusfürdőt használom mellé az nagyon bevált. Egész jó testápoló, úgy ahogy gyorsan szívódik be (bár volt már ennél lágyabb és gyorsabban beszívódó testápolóm) de igazából valahol én ennyi pénzért többet vártam volna tőle, valahogy azt hogy tényleg hasson, hogy 1-2 bekenés után már ne száradjon talán pont ugyanúgy a bőröm. Minden esetre azért kap 4 csillagot mert nem rossz tényleg használ is csak az ár érték aránnyal nem vagyok kibékülve talán ha fele ennyibe kerülne akkor azt mondanám hát ok ez is egy testápoló. Azért valószínűleg még veszek ilyet ha nem találok ezerszer jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

sssniki

2020. november 27.

Egy hónapja használom már, főleg a karjaimon. Azt nem mondom, hogy 1 perc alatt beszívódik, de azért nem tocsogsz krémben órákig a használata után. Illata tényleg nincs, a géles texturáját pedig nagyon könnyű eldolgozni. Szerintem ez a nyári nagy szőrtelenítős időszakban is helyt fog állni majd az irritált bőrön! Talán ami nem annyira tetszik benne az az ára. 7k volt a patikában és egy picit szívtam a fogam, mikor fizettem. Na, de! Kárpótol az egészséges bőr :)

+ tipp: én éjszaka sima kézkrémnek is használom, csodákat művel a szétfertőtlenített kezeimmel!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

KZEszter

2020. október 22.

Nagyon szeretem! Nekem mindig olyan érzésem van a testápolók után, mintha nem lélegezne rendesen a bőröm (bármilyet próbáltam, bármilyen vékonyan kenem magam, az extra folyós-vizes is ilyen érzetet hagy). Ez az első olyan krém amit teljesen beszív a bőröm és nem hagy kellemetlen érzést maga után, biztos a géles állagot jobban tolerálom. Illetve olyan gyönyörűen hidratál, hogy nem kell minden nap használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Benedetta88

(!)
2020. október 16.

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is köszönök szépen! Direkt vártam a véleményezésével, mert tesztelni akartam még meleg időben is és persze most, hogy beköszöntött az ősz.
Először kimondottan nyári testápolónak gondoltam, mivel az állaga géles/zselés, felvitele után pedig hűsít és nyugtat. Vékonyan kentem fel mindig és hagytam neki elég időt, míg maradéktalanul felszívódott. Még nyáron is képes kiszáradni a lábszáram, tökéletesen orvosolta a hidratálását, de mikor beköszönt a hideg, a fűtésszezon, akkor aztán végképp kiszárad a bőröm és társul hozzá viszketés is. Testre használom csak és sokszor kézkrém helyett is nyomok belőle egy pumpányit. Az "őszi" bőr szárazságomat eddig teljes mértékben megoldja. Selymes, pihe-puha lesz a bőröm, miután felszívódott. A viszketés is elmúlt. Igyekeztem mindennap használni fürdés után, de volt, hogy elfelejtettem, ettől függetlenül nem viszketett és nem volt száraz a bőröm másnap sem, tehát a hatása szerintem hosszútávú. Amit ígér, azt hozza is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

pacsalia

2020. október 9.

Akik azt írják hogy ragad, azok szerintem türelmetlenek, ugyanis felvitel után kb 3-4 percig valóban ragad de aztán tökéletesen beszívódik a bőrbe és egy selymes, puha, "rétegmentes" és ragadásmentes érzetet hagy maga után :) Sajnos mostanság hámló+viszkető, száraz kézfejjel, ujjközökkel és lábszárral küzdök, nem tudom mi okozza, még nem sikerült rájönnöm. Fürdés után felerősödik és nagyon brutális, de néha önmagában csak úgy random is előtör sajnos. Valamikor még az alkarom is viszket, meg a testem különböző pontjai....Úgy döntöttem, addigis amíg nem jövök rá mi okozza, meg egyébként is hidratálóként kipróbálom ezt a krémet. Nekem jól bevált, rögtön eltűnnek a száraz részek és a hámlás, még a kínzó viszketést is csillapítja picit :) Hűsítő hatása is van, és ami még bazi nagy előny hogy teljesen illatmentes. Tényleg, mintha víz lenne, minimális illata sincsen! Ilyet még illatmentes krémeknél sem tapasztaltam.
A testem minden részén alkalmazom, ahol épp hámlást és/vagy viszketést vélek felfedezni. Végre egy krém, ami után nem csúszós a bőr és nem fénylik órákig. A hidratáló hatása pedig nagyon jó. Az 500 ml-es szerintem sokáig elég lesz, így megéri beáldozni rá ezt az elég magas összeget. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

jirka

2020. október 1.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
A legnagyobb kánikulában vásároltam meg ezt a testápolót, július környékén. Nagyon megörültem neki - a nagytestvér testápolóját (Atoderm) nagyon szeretem, kb. 15 éve használom - gondoltam lesz az Atoderm testápoló termékcsaládnak egy könnyű, nyári verziója.
Az állaga a gél és krém közötti, opálosan fehér, látszatra könnyed textúra. Használata praktikus, kis mennyiségben is könnyen oszlatható el bőrön, felkenés után kellemesen hűsítő érzést nyújt, ami nagyon jól esett a nagy melegben. De, gyakorlatilag itt nálam be is fejeződik e gél-krém jótékony hatása. Nem vagyok már fiatal, - változás alatt, így egyre közelebb az ötvenhez - de a bőröm jól karbantartott, normál, lábszáron kis területen egy-egy viszkető (ekcéma) foltocskával. Felkenés után a kellemes hűsítő érzés után nekem nem szívódik be a bőrömbe, ragacsos maradt, ami engem zavart, megült az ujjaim között, hiába masszírozgattam, nem akart felszívódni, ezért én is kezet mostam utána. De még ezen is túltettem volna magamat, mert szeretem a Bioderma testápoló vonalát, de a látszólagos beszívódás után az egész lábszáramon felkukacosodott, lepergett, ami valljuk be nyáron nagyon rosszul mutat, meg úgy egyébként is érthetetlen, arcápolónál már találkoztam ilyennel, de testápolónál? Itt még a rétegzésre sem foghatom, hogy más a "ludas".
Próbáltam zuhanyzás után közvetlenül felvinni, és teljesen száraz bőrön is (talán már csak fejen állva nem), de mindenhogy lepergett. Természetesen ebből adódóan nem volt mit enyhítenie, mármint a viszketés maradt, ami nálam nagyon fontos, mert akármennyire is "éber" vagyok, hajlamos vagyok az elbambulásra és akkor vakaródzom.
Arcra nem kentem, mert a Nia nem barátja az arcbőrömnek (ettől még kiváló hatóanyag). Vékony rétegben, kézápolásra még csak-csak elhasználnom, főleg amikor sietősen kell elindulnom itthonról, de ebben az esetben sem érzékeltem azt, hogy ehhez a hidratáló hatáshoz ragaszkodnék. 3 hónap alatt még mindig nem tudtam elhasználni, csak tologatom, nyilván nem vásárolom újra, egy ilyen árú termék esetében szeretnék maximálisan elégedett lenni a termékkel.
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 1.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
Szép napot kívánok mindnyájatoknak!

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.