Bioderma

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az epidermisz összetételéhez hasonló emulziónak köszönhetően az Aquagenium® szabadalom aktív összetevői célzottabban fejtik ki hatásukat, amely során újraindítják a bőr hidratáló folyamatait, valamint fokozzák a sejtekben a vízkörforgást. Lágy fókuszhatást biztosító és fényvisszaverő részecskékkel gazdagítva a Hydrabio Perfecteur azonnal kisimítja a bőrt, visszaadja természetes színét üdévé és ragyogóvá varázsolja az arcbőrt. UV/A és UV/B szűrőinek köszönhetően a Hydrabio Perfecteur magas szintű védelmet nyújt a káros UV sugárzással szemben és megakadályozza a korai bőröregedést.

Eredmények: Hosszantartóan hidratált bőr, amely visszanyeri ragyogását, bársonyosságát, és teltségét.

ziadrienn

2020. március 26.

sajnos ez csak itthoni használatra jó ,mert kevés mennyiség is kukacosodik és lemorzsálodik kis dörzsöléstől arcomról ,az ilyen krémeket utálom ,szememhez nem is kenek és mégis könnyezek tőle ,sminkelni egy óra múlva sem tudok rá,pedig tényleg imádom a Bioderma márkát és sok terméket szeretek tőlük ,de ez nem az :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

ursuska

2020. március 24.

Nagyon szeretem, az állaga szilikonos, töményebb, de nem olajos. Kicsit morzsolódik, ha nem kenjük el megfelelően (pl. krémezés közben pl felvesszük a telefont). Szerintem primerként is egész jól funkcionál, legalábbis efölé primert kenni már túl sok. Szérum fölé szoktam feltenni, néha 'lotion' (folyákonyabb) állagú terméket esetleg még beiktatok a kettő közé, ha a szokásosnál vízhiányosabbnak érzem a bőröm. Az eddig kipróbált bioderma fényvédők közül a kedvencem. :)

Update: Két téli szezonban is használtam és végül olyan felemás érzéseim vannak ezzel a fényvédős hidratálóval kapcsolatban. Szeretem (de tényleg) is meg nem is. A fent leírt véleményem nem változott, de a morzsolódás bosszantó tud lenni, ha sokszor tapasztalja az ember. Továbbá észrevettem, hogy ki kell rendesen kerülnöm a szemkörnyékemet krémezés során, mert hajlamos a szemem a benne található kémiai fényvédőre érzékenyen reagálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

narancsdzsem

2020. március 7.

Imádom! Az állaga bizarr, a fehér,sűrű vakolat aztán hipp-hopp beivódik,és egész nap selymes, de zsírtalan bőrt eredményez. A fényérzékeny bőrömet védi.
Double Wear alatt kiválóan viselkedik!
Már azt is megbocsátottam neki, hogy a pumpája hibás volt. (ollóval levágtam a sarkát).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

Double Wear alatt kiválóan viselkedik!

bernadettu

2020. február 15.

Télire vettem fényvédőnek, kombinált bőrömre elég volt a hidratáló hatása. Alapozót mostanában nem használtam így arról nem tudok nyilatkozni hogy smink alatt hogy viselkedik, korrektort nem befolyásolja.
Télre újra fogom venni, az év többi részében kevésnek érzem az spf 30-at.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Télre újra fogom venni, az év többi részében kevésnek érzem az spf 30-at.

limonade

2020. február 8.

Jó kis fényvédős krém, megfelelően hidratál, puha lesz bőröm tőle, illatát szeretem, kellemes. Inkább hidegebb hónapokban használom, mert nekem kicsit masszív (picit sűrű, bár nem ez a legjobb szó rá) az állaga ezért ha sminkelek rá, jó alaposan kevés adagot kenek belőle, mert hajlamos kukacosodni. Ennek ellenére szeretem, 2 tubust pumpáltam már ki és lesz ez még több is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

orsikimi

2020. január 5.

Az volt a célom, hogy olyan fényvédőt találjak ami hidratál is és kényelmes "viselet". Ez a krém ezt mind tudja, május óta használom a nyáron normál,télen száraz bőrömön és végre az első tél a 25 évem alatt amikor nem száradt ki totál a bőröm. Pedig máskor már szeptember/októberben iszonyatosan száraz. Örülök, hogy egy termékben fényvédő és hidratáló is. Pláne hogy azonnal beszívódik és nem hagy semmilyen kellemetlen érzetet az arcomon, mert azt nem bírom.
Én száraz bőrüeknek ajánlom leginkább!
Ja és a pumpás kiszerelés miatt még egy plusz pont, sokkal jobb mint a belenyúlkálós tégelyesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Én száraz bőrüeknek ajánlom leginkább!

vkata96

2019. december 12.

Bőrtípus szerint pont nekem lett kitalálva ez a krém, mert zsíros, de erősen vízhiányos a bőröm, de főleg a fényvédő miatt választottam és a szép összetevők miatt. 2 hete használom, de egyelőre nem vagyok vele teljesen elégedett. Ahogy hidegebb lett az idő, úgy rögtön elkezdett hámlani az arcom, de ugye mivel közben zsíros is, nem mindegy mit kenek rá. Az egyik probléma az, hogy ezeket a száraz részeket nem tudta helyrerakni, a másik pedig, hogy nem tudok alá használni semmilyen szérumot, mert kukacosodik és képtelenség rá sminkelni. (ugyanez volt a Cerave spf25-ös krémével, ami állagra is kicsit hasonlít erre). Amiatt pedig, hogy a reggeli szérumot így egyelőre kiiktattam próba jelleggel, az arcomon még rosszabb állapotban van mint mielőtt elkezdtem használni. Próbálok még vele kísérletezni, de egyelőre ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

morrrzsa

2019. október 24.

A korábbi fényvédőmet szerettem volna lecserélni egy olyanra, amitől nem fénylik az arcom egész nap. Véletlenül találtam ezt a krémet, de nagyon elégedett voltam vele. Az állaga szuper, enyhe púderes érzete volt felkenés után, nem fénylett az arcom egyáltalán, az illata is kellemes. Illat nélkülit szerettem volna eredetileg, mert főleg illatmentes dolgokat használok az arcomra, így ezek után kicsit szokatlan volt nekem, de hamar megszoktam és nem zavart. Nemrég fogyott el, szerintem következő tavasszal újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

papramona

2019. július 14.

Nekem idén ez az abszolút nr1 kedvenc krém. A gél krém helyett a fényvédő miatt vettem meg, mert mindenképpen hidratáló krémet akartam fényvédelemmel, de olyat amitől nem lesz tiszta zsíros a bőröm, mert a cerave sajnos annyira nem vált be. A krém tubusa praktikus, könnyen kezelhető pumpás, nagyon gyorsan beszívódik, azonnal érzem, hogy hidratál, látványos, szép tőle a bőröm, egész nap tart az érzés, nem zsírosodik, nem mitesszerképző és kipróbáltam, hogy sminkelni is szépen lehet rá, egyébként ritkán sminkelek. Nagyon elégedett vagyok, nemsokára kifogy a tubus és újraveszem, megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Besz001

2019. június 24.

A Gel-Créme után vettem, kedvezőbb áron, ajándék micellás lemosóval, szuper páros! Imádom mindegyiket! Remek sminkalap, gyorsan szárad, hidratál, fényfédős, legjobb :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Hexyldecanol, Rhamnose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Színezék. Lilás piros.