Bioderma

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az epidermisz összetételéhez hasonló emulziónak köszönhetően az Aquagenium® szabadalom aktív összetevői célzottabban fejtik ki hatásukat, amely során újraindítják a bőr hidratáló folyamatait, valamint fokozzák a sejtekben a vízkörforgást. Lágy fókuszhatást biztosító és fényvisszaverő részecskékkel gazdagítva a Hydrabio Perfecteur azonnal kisimítja a bőrt, visszaadja természetes színét üdévé és ragyogóvá varázsolja az arcbőrt. UV/A és UV/B szűrőinek köszönhetően a Hydrabio Perfecteur magas szintű védelmet nyújt a káros UV sugárzással szemben és megakadályozza a korai bőröregedést.

Eredmények: Hosszantartóan hidratált bőr, amely visszanyeri ragyogását, bársonyosságát, és teltségét.

ptagi

2019. január 26.

Nem lettünk jóban egymással, semmilyen formában sem.
A kiszerelés valami hihetetlen módon praktikátlan. Majd' félig kellett elhasználnom ahhoz, hogy ne csak 1 pumpálásnyit lehessen belőle kinyerni egyszerre rázogatás nélkül. A hajam eldobtam már, hogy 1 pumpálás, rázogatás, 1 pumpálás, rázogatás. Oké, lehet, hogy nagy az arcom :P, de legalább 3 pumpálásnyit kell kisajtolnom belőle - ez a rohanós reggeleken, ezzel a technikával totál felejtős.
Az állaga jó lenne, az illata nagyon finom, és üde színt ad az arcomnak.
Viszont - gondolom, a szilikon miatt, de - nem tudja az amúgy vízhiányos bőröm beszívni, kukacosodik rajta. Talán csak akkor és úgy nem, ha előtte termálvízzel bepermetezem, és az kicsit lazít az állagán. De pont egy fényvédőt nem szívesen hígítok össze-vissza.
És a szemem környékére sem tudom kenni, mert rettentően könnyezek tőle.
Soha többet nem vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Nem lettünk jóban egymással, semmilyen formában sem.
Az állaga jó lenne, az illata nagyon finom, és üde színt ad az arcomnak.
És a szemem környékére sem tudom kenni, mert rettentően könnyezek tőle.
Soha többet nem vevős.

Babooca

2019. január 22.

Októberben szereztem, egy Sensibio micellás vízzel volt egybecsomagolva. Nagyon jó kis gél krém, teljesen meglepődtem. Van benne fényvédő, ami külön pozitívum, így nem kell még egy plusz réteg induláskor, a használata praktikus, kényelmes és gyors. Illata nagyon finom, csak erős. A benne lévő kémiai fényvédő sem okoz gondot az érzékeny bőrömnek. Primerként használom a MAC Fix+ spray után, azonnal beszívódik, könnyű rá sminkelni. Ha jól bemasszírozom nincsenek ragacsos érzetű foltok sem az arcomon, nem kukacosodik és nem fogja össze a telefonomat. Az alapozót nap végére sem rántja össze. Végre nincsenek télen sem az alapozó/ BB krém alól előbukkanó száraz foltjaim. Nekem így ősszel/télen nem fényesedik át az alapozóm/ BB krémem az arcomon. Kíváncsi leszek tavasszal, hogyan reagál majd a bőröm. Eddig nagyon sokat segített a bőrképemen, az enyhén rózsaszínes színe segít a mitesszereim elfedésében is, és üdévé varázsolja a fakó bőrömet. Biztosan újraveszem, ez egy tökéletes arckrém nappalra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Aidyn3

2018. november 17.

Nagyon tetszik, direkt kémiai fényvédőt kerestem, mert reggelente nincs időm arra, hogy a fizikait addig pacsmagoljam, míg eltűnik a fehér színe. Télre vettem, kémiai hámlasztás utáni napokra. Fényes lesz tőle az alapozóm, de ez legyen a legnagyobb baj, fényvédőt muszáj használni. A bioderma fizikai fényvédőjével összehasonlítva, ezt sokkal kellemesebb használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

missy89

2018. október 14.

Ha tehetném, 6 csillagosra értékelném. Magasan veri az összes PC-s fényvédős hidratálókrémet, amit próbáltam. Imádja a száraz, vízhiányos bőröm, gyorsan felszívódik, szépen lehet rá sminkelni. Esküszöm olyan, mintha photoshop hatása lenne, teljesen felturbózza a bb krém hatását, és a kezdődő homlokráncom (jajj) is szépen elsimítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

mokkalany

2018. október 7.

Egyelőre nem merek leírni olyat, hogy "ez valami fantasztikus", holott szívesen tenném. De még várok, hátha valami kellemetlen meglepetés ér. Régóta kíváncsi voltam rá, és amikor a Sensibio micellás vízzel egybecsomagolva megtaláltam akciósan, azonnal lecsaptam rá. Pár előttem szólóhoz csatlakoznék: szintén a Paula's Choice fényvédős hidratálóját cserélném le erre, mert az túlzottan szárít, és szintén úgy jártam, hogy ezt a krémet jóformán issza a bőröm, két pumpálásnyi adagot egyszerre. Nekem érdekes módon egyáltalán nem kell küzdenem a bedolgozásával, beszippantja az arcom. Teljesen "feltöltött" érzés utána, majd szépen mattít is, de - a PC-vel ellentétben - marad egy egészséges fénye. Kipattogzást egy hét alatt nem tapasztaltam, lehet, hogy azért, mert az égvilágon semmit sem kenek rá, csak korrektor a szemem alá, és púderezés. Mielőtt megvettem, a homlokomon megszaporodtak a ráncocskák az erős napfényben való hunyorgástól, pedig korábban nem volt egy sem (annak ellenére, hogy 40 éves múltam). Amióta viszont megvan, eltűntek azok a kis barázdák is. Szóval jelenleg imádat van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

Maja92

2018. szeptember 29.

Mintát próbáltam belőle, de nem venném meg a teljes kiszerelést. Fél óra alatt sem szívódik be teljesen, nem lehet rá sminkelni mert lehámlik az arcról. Szemkörnyékre is használtam és irritálta a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Asianlover

2018. szeptember 1.

Update: Sajnos ez a krém is ilyen apró göböket okoz a homlokomon pár használat után :(

Én a vízhiányos bőröm és a fényvédelem miatt vettem meg, és most rendeltem meg a második tubust, szóval nagyon elégedett voltam vele. A koreaiakat leszámítva csak a TBS-nél találtam PA+++ krémet, amik sajnos nagyon irritálják a bőrömet. Ettől viszont szerencsére kicsit sem viszket. Kicsit sűrűbb az állaga, de talán pont ennek köszönhetően ragaszkodik is szépen hosszan. Kicsit fényes tőle a bőröm nekem is, de mivel alapvetően sminkalapnak használom, ez nem okoz problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Valerie13

2018. augusztus 15.

Ajándékba kaptam. Jól hidratálja a száraz bőrt, szerintem sminkalapnak is tökéletes, jól bele kell masszírozni a bőrbe és akkor nem csomósodik, meg kell várni míg beszívja a bőr csak akkor lesz jó rajta a smink, ez nekem nem jelent problémát, hisz a sminkeléshez is idő kell, ha már leülünk sminkelni ne kapkodjuk el. Nyáron mindenképp újravevős termék a vízhiányos bőrre, illetve az SPF30 fényvédelem miatt nyaraláskor is sokszor használtam. Az illata is finom, egyedül a tubus miatt kap 4 csillagot, mert már félek, hogy fogom belőle kioperálni az krém végét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

SzMona

2018. augusztus 8.

Az első tubus felénél tartok, egészen meg vagyok elégedve ezzel a krémmel. Sminkalapozónak nem használtam, inkább csak olyan nyári napokon amikor jövök-megyek a városban, és a fényvédelem miatt szükségét érzem. Ami nagy pozitívuma, hogy kifejezetten mattítja a bőrt. Azt vettem viszont észre, hogy ha több nap egymás után ezt használom, akkor apró kis mitesszerek jelennek meg az arcomon. Szóval 1x-1x ok, de zsinórban hosszú távon nekem nem bírja a bőröm. A fényvédelemmel viszont meg vagyok elégedve, mert tényleg nem pirulok meg mellette. Illetve a korábban használt fényvédős krémem csillogóvá tette az arcomat, szóval ezek miatt összességében 4 csillagot kap. 5 akkor lenne, ha lehetne kitartóan használni akár egész nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

domcsismiracle

2018. augusztus 1.

Hát, ami azt illeti nekem nagyon ambivalens érzéseim vannak a krémmel kapcsolatban. Egyrészt elégedett vagyok, mert tök jó maga a termék kialakítása, nagyon jó ez a pumpás verzió és kevés is elég, nem panaszkodom a hidratáló képességére sem. Csak reggel használom és csak ezt, mert semmilyen szérummal nem kompatibilis, sőt néhány alapozómmal sem, kis darabokban összegyűlve lejön az arcomról (főleg, hogy ecsettel viszem fel az alapozóm, így teljesen összegyűjti). Szóval ez úgy tűnik egynyári kaland lesz, keresnem kell más fényvédős hidratáló alternatívát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Hexyldecanol, Rhamnose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Színezék. Lilás piros.