Bioderma

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az epidermisz összetételéhez hasonló emulziónak köszönhetően az Aquagenium® szabadalom aktív összetevői célzottabban fejtik ki hatásukat, amely során újraindítják a bőr hidratáló folyamatait, valamint fokozzák a sejtekben a vízkörforgást. Lágy fókuszhatást biztosító és fényvisszaverő részecskékkel gazdagítva a Hydrabio Perfecteur azonnal kisimítja a bőrt, visszaadja természetes színét üdévé és ragyogóvá varázsolja az arcbőrt. UV/A és UV/B szűrőinek köszönhetően a Hydrabio Perfecteur magas szintű védelmet nyújt a káros UV sugárzással szemben és megakadályozza a korai bőröregedést.

Eredmények: Hosszantartóan hidratált bőr, amely visszanyeri ragyogását, bársonyosságát, és teltségét.

Shopaholic

2018. június 19.

Először egy termékmintával kezdtem, ami gyorsan elfogyott, szó szerint itta a bőröm a krémet. Pár napja megvettem akciósan az egyik patikában és azóta is imádja a bőröm. A kicsit szárító hatású arclemosóm után isteni érzés felvinni, igaz kicsit nehézkes az eldolgozása, de ennek ellenére nem tudok túl sokat felkenni. A magas fényvéfelem is az első szempontok között volt ami miatt megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

2018. április 18.

Pár napja használom és nagyon meg vagyok elégedve vele. Elsősorban a fényvédelem miatt vettem meg, a PC kék fényvédős krémje nagyon szárítja az arcomat, igen bőségesen alá kell hidratálnom, ha sminkelek akkor az nem a legjobb. Ez egy enyhén rózsaszínes-irizáló, közepesen sűrű krém, ami valóban nem szívódik totálisan be, hagy némi bőrfényt az arcon, és szerintem kiváló primerként. Estée Double Wear alapozó alá abszolút tökéletes, én semmiféle kukacosodást nem tapasztalok, mondjuk rendszeresen kémiai hámlasztok így elhalt hámsejtek biztos hogy nem akadályozzák a felszívódását a krémnek, illetve arctisztítás után első lépésként használom a Secret Key eszenciáját és rögtön kenem rá a krémet, lehet az is segíti a felszívódást. Picit hajaz a MAC Strobe krémre, de nem annyira fényes. Nagyon tetszik a pumpás tubusos kiszerelés is, higiénikus és maximálisan kinyerhető belőle az összes krém. Szóval nálam így néhány nap után abszolút nyerő. Kár hogy van benne illatanyag, de tekintve hogy az INCI utolsó helyén van megbocsátom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

anette0118

2018. április 3.

A fényvédelem miatt vettem, elsősorban reggeli hidratálásra.
Jobb lenne, ha szépen beszívódna, nem hagyna foltot, és lehetne rá szépen sminkelni.
De sajnos lehetelen rá sminkelni, nagyon csúnyán összegyűlik a bőrőn. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

A fényvédelem miatt vettem, elsősorban reggeli hidratálásra.
De sajnos lehetelen rá sminkelni, nagyon csúnyán összegyűlik a bőrőn. :(

Lourdes

2018. március 26.

Normál/Kombinált bőrömre nem vált be. Nem rossz a termék, de számomra nem az a megfelelő hidratáló krém. Imádom a Bioderma termékeket, de a sok termék közül ez az egy, amit nem szeretett a bőröm. Nem szívódik fel megfelelően, csak nagyon lassan, nem lehet rá alapozót tenni normálisan és alatta kipattogzott a bőröm. Maradok a Bioderma Serum fényvédő nélküli változatnál. Önmagában a krém szerintem egy zseniális alkotás a gyártók részéről. Elajándékoztam néhány használat után. A barátnőm számára tökéletes volt, de ő teljesen más típusú bőrrel rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 26.

beauvoir

2018. március 17.

Legalább négy mintát elhasználtam,mire megvettem és nem okozott csalódást,pedig az én bőröm mindentől kipattog.Smink alapnak is tökéletes,a fényvédő miatt egész évben használom nappalra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

MoHajnalka

2017. december 28.

A száraz bőrömnek tökéletes és nagyon jót tesz neki. Már pár használat után szebb és hidratáltabb lett az arcom. Megéri az árát:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

KoVerocsenko

2017. december 6.

Nagyon sokáig és mélyre ásva kutakodtam a számomra tökéletes krém után, és hosszas válogatás után erre esett a választásom, az itt olvasottak alapján.

Szeretem, hidratál, egységesíti a bőrömet nagyjából, de olyan, mintha az összetevők közül valamit nem akarna befogadni a bőröm. Csak estére használom, mert noha egész minimális mennyiséget használok belőle, picit ragacsos marad tőle a bőröm, és ha megpróbálom bemaszírozni óvatosan, akkor pici szilikonos darabkákban lehámlik az arcomról. Emellett érdekes hogyha pl. este kenem fel, és nem próbálom az utolsó cseppjéig bemaszírozni, és úgy fekszem le, reggelre tökéletesen hidratál, matt a bőröm, és semmi gond nincs vele!! (Bár hozzáteszem, a reggeli arcmosásnál azért érzem azt a minimál ragacsosságot.)

Sajnos nem sikerült megtalálnom életem arckrémjét, de ez bőven megfelel egy köztes megoldásnak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

qjudit

2017. szeptember 27.

Nekem nagyon bevált! Pedig extra érzékeny a képem, hamar tele vagyok piros ekcémás foltokkal a nem megfelelő krémtől. Pedig a parfümtartalma miatt féltem, de ez valahogy nem bánt. Puha, púderes érzést hagy, nem fényes a bőröm tőle. Szerintem ár-érték arányban is elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Rossetini

2017. szeptember 26.

Ez a harmadik tubus, amit vettem ebbol a krembol es nekem nagyon bejott. Reggel hasznalom a kombinalt boromre. Szep puha lesz, gyorsan beszivodik, es tokeletes primer/ alapozo ala.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Makk Zsuzsó

2017. július 26.

Semmit sem tudok fölékenni, mert nagyon kukacosodik. BB krémmel próbáltam, nem működik. Önmagában nem egységesít, nem korrigál semmit, ráadásul hamar kifényesedik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Hexyldecanol, Rhamnose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.