Bioderma

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az epidermisz összetételéhez hasonló emulziónak köszönhetően az Aquagenium® szabadalom aktív összetevői célzottabban fejtik ki hatásukat, amely során újraindítják a bőr hidratáló folyamatait, valamint fokozzák a sejtekben a vízkörforgást. Lágy fókuszhatást biztosító és fényvisszaverő részecskékkel gazdagítva a Hydrabio Perfecteur azonnal kisimítja a bőrt, visszaadja természetes színét üdévé és ragyogóvá varázsolja az arcbőrt. UV/A és UV/B szűrőinek köszönhetően a Hydrabio Perfecteur magas szintű védelmet nyújt a káros UV sugárzással szemben és megakadályozza a korai bőröregedést.

Eredmények: Hosszantartóan hidratált bőr, amely visszanyeri ragyogását, bársonyosságát, és teltségét.

Rossetini

2017. szeptember 26.

Ez a harmadik tubus, amit vettem ebbol a krembol es nekem nagyon bejott. Reggel hasznalom a kombinalt boromre. Szep puha lesz, gyorsan beszivodik, es tokeletes primer/ alapozo ala.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Makk Zsuzsó

2017. július 26.

Semmit sem tudok fölékenni, mert nagyon kukacosodik. BB krémmel próbáltam, nem működik. Önmagában nem egységesít, nem korrigál semmit, ráadásul hamar kifényesedik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Zember

2017. július 8.

Harmadik tubussal vásároltam újra, próbáltam mindig akciósan hozzájutni, így nekem nagyon megérte! Valóban jó sminkalapnak bizonyult, minden reggel használom az alapozó vagy BB krém alá, és eddig semmilyen irritációt, pattanást nem okozott. Valóban ad egy kis fényt az arcnak, de kis mennyiségben nem zavaró, nem hagy zsíros érzetet maga után. Kellemes viselet!

UPDATE: Már legalább az 5. tubusnál járok, és engem eddig nyáron is meggyőzött. Elég világos és érzékeny bőröm van és nyugodtan mentem ki a napra ezzel a krémmel, sosem égtem le. Alapozó alatt is megállja a helyét ugyanúgy. Azóta se tapasztaltam irritációt, stb. Kedvencem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

borb.biaa

2017. július 8.

Soha nem volt még semmilyen Bioderma termékem, de nagyon meg vagyok elégedve ezzel a krémmel. Az adagolója kifejezetten tetszik, elég higiénikusnak tűnik, a krém állaga sűrű, de ettől függetlenül könnyű eloszlatni, megfelelően hidratál, viszont nem lesz tőle zsírban tocsogó a bőröm (ezt már tapasztaltam más fényvédős krémeknél), nem irritál, nem okoz pattanásokat, alapozó alá is tökéletes, és ezen a nyáron még nem égtem le, pedig elég vámpír bőröm van, szóval úgy tűnik, fényvédelem terén is működőképes. Biztosan újra fogom vásárolni, és más termékeket is ki szeretnék próbálni ettől a márkától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Lileycat

2017. július 6.

Ezelott egy fenyvedos kremmel probalkoztam de az nagyon rossz elmeny volt, zsiros ragados, ugyhogy tobbet nem is hasznaltam. Altalaban nagyon keves kremet bir az arcborom, amint bekenem elkezdek izzadni es egy fenyes retegben gyakorlatilag "ledobja" a borom; elkezd lefolyni. Eddig egyedul Bioderma Sensibio arckremet birta tokeketesen ezert probalkoztam ezzel. Egy picit rosszabbul birja a Hydrabiot mint a Sensibio tarsat, de jol hidratal es nyaron fontosnak tartom a fenyvedelmet, ugyhogy osszessegeben nekem nagyon bevalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

cstimi93

2017. április 21.

Először is, nem igazán értem a "púderes hatást" egy vízhiányos bőrre való krémnél,talán nem ez lenne a legfontosabb. Nem hidratál annyira és nekem is lehámlik sokszor.A szárazságon annyira nem segített mint amennyire egy hidratáló krémnek kéne szerintem.Kicsit irritálja is a bőröm,arról nem beszélve hogy a homlokom ki is pattogott tőle. Glamour napokon vettem meg az itteni vélemények alapján de nekem sem lesz kedvenc azt hiszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

igob

2017. április 6.

Nagyon megszerettem ezt a hidratálót, a most már vízhiányos/vegyes és érzékeny bőrömnek nagyon jót tesz. Mindent hoz úgy, ahogyan a leírásban szerepel, ráadásul az eddigi legjobb sminkalap, talán egy-két alapozóval veszik össze, enyhe szemcsésedést okozva. A fényvédő miatt külön hálás vagyok ennek a krémnek. (off, de kapcsolódó: múltkor beszereztem a Hydrabio szérumot is, az viszont elég nagy csalódást okozott, mintha semmit sem kennék az arcomra. talán más bőrtípusra jó, de nekem nem ér sokat..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

silawolf

2017. március 7.

Az arcszínem egységesebbé teszi, viszont nagyon precízen kell felkenni, különben fehér csíkokban nyomot hagy az arcon. Csak ezt használva pár óra múlva kifényesedik nagyon a bőröm. Pattanásokat nem okoz, szuper benne a fényvédő, jól hidratál. Önmagában nem, csak CC krém vagy alapozó alá használom alkalmanként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

klumtimea

2016. december 13.

Nekem sajnos egy idő után pattanásokat okozott, amit sajnálom, mert először még jónak tűnt. Óvatosan kell felkenni, mert nagyon csillog, ha az ember lánya nem találja el a kellő mennyiséget. Száraz bőrűeknek megváltás lehet, zsírosodásra hajlamosoknál viszont inkább kerülendő, mert egyáltalán nem mattít, sőt, inkább fényt ad a bőrnek. Kár, mert nem volt ingyen, sőt, de nem is tudom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

orsolyavarga

2016. november 21.

Szeretem!
Korábban a Bioderma Hydrabio Light Creme-et használtam, és már azt is szerette a bőröm. Ez egy sűrűbb állagú krém, amit nagyon szépen, könnyen el lehet oszlatni, hamar felszívódik, remekül hidratál, sosem szokott húzódni az arcom tőle, de fényleni sem. (Kombinált-érzékeny bőröm van...) Sminkelni is lehet rá, bár én néha primert is teszek fölé olyankor. Külön tetszik a 30-as SPF. A tubusa is nagyon jópofa, mind egy cseppig ki lehet nyerni belőle a krémet. Már újra is vettem! Kicsit drága ugyan, de időnként ki lehet fogni akciósan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

Szeretem!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Hexyldecanol, Rhamnose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Színezék. Lilás piros.