Bioderma

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az epidermisz összetételéhez hasonló emulziónak köszönhetően az Aquagenium® szabadalom aktív összetevői célzottabban fejtik ki hatásukat, amely során újraindítják a bőr hidratáló folyamatait, valamint fokozzák a sejtekben a vízkörforgást. Lágy fókuszhatást biztosító és fényvisszaverő részecskékkel gazdagítva a Hydrabio Perfecteur azonnal kisimítja a bőrt, visszaadja természetes színét üdévé és ragyogóvá varázsolja az arcbőrt. UV/A és UV/B szűrőinek köszönhetően a Hydrabio Perfecteur magas szintű védelmet nyújt a káros UV sugárzással szemben és megakadályozza a korai bőröregedést.

Eredmények: Hosszantartóan hidratált bőr, amely visszanyeri ragyogását, bársonyosságát, és teltségét.

vitrolka

2016. május 19.

Több külföldi beauty vlogger is dícsérte ezt a terméket, és mivel nyárra mindig veszek valamilyen vényvédő krémet arcra, így emellett döntöttem. Ez a pumpás adagoló nagyon tetszik, pont annyi jön ki, amennyi szükséges az arcomra. Nagyon jól hidratál, természetes, egészséges fényt ad az arcbőrömet. Primerként szoktam használni, és láthatóan tovább bírja a bb krém a strapát, ha ezt használom előtte. Még csak 2 hete használom, de azt hiszem az egész nyarat együtt fogom tölteni vele.😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

szbarb

2016. május 11.

Első kézből próbálhattam ki, amikor megjelent, nagyon kíváncsi voltam rá, tetszett, ahogy a csomagolást megoldották ezzel a precíz, pumpás adagolóval.
A hatása számomra tökéletes; világosabb rózsaszínes a termék, ami a színkülönbségek kiegyenlítését eredményezi, előkészíti a bőrt az alapozóhoz, tehát jól működik primerként is. Emellett természetesen megfelelően hidratál, gyorsan beszívódik, egészségesen ragyogó finish-t ad maga után. A formulája sűrű, ami nekem annyira nem tetszik, a vizesebb állagú hidratálókrémekhez vagyok szokva, de abszolút használható így is, sőt. Az SPF 30 pedig plusz pont!
Nekem az illatával sem volt gond, kifejezetten kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Nekem az illatával sem volt gond, kifejezetten kellemes.

SzZs1981

2016. április 26.

Első vélemény? Juhúúúú :))
Nagyon nagyon kíváncsi lettem rá - főleg amikor a külföldi review-kat elolvastam, mert számomra előtte nem volt egyértelmű, hogy ez többszörösen funkcionális krém.
Hidratáló, fényvédő, hosszú távon a bőr saját hidratáltsági szintjét segít javítani (öngyógyító?), bőrtökéletesítő és primer.
Egyelőre 3 használat után tudok véleményt alkotni, és nagyon pozitívak a tapasztalataim! Nyugtat, hidratál, kisimít - csak szérumot teszek alá és így is tökéletesen hidratált érzést ad.
Gyönyörően működik primerként, gyorsan beszívódik, nincs réteg amit maga után hagyna, tényleg van egy blurring hatása és szépen egységesít.
A színe a pumpás tubusból kinyomva enyhe rózsaszínes, de bőrre feltéve nem látszik, csak a kiegyenlítő hatása.
A tubus jól használható, egy pumpa kb "egy arc", könnyen, szépen adagolható (és amúgy is nagyon cool egy ilyen tubus, arról nem beszélve hogy tökéletesen védi a benne lévő terméket és a végén hozzáférhetünk az utolsó cseppekhez is), nagyon rendben van.
Az illatát még szokni kell, én meglennék nélküle, de nem vészes és csak a legelején érezni.
Összességében nagyon kellemes meglepetés, kombinált / vízhiányos bőrűeknek szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Első vélemény? Juhúúúú :))

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Hexyldecanol, Rhamnose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Színezék. Lilás piros.