Bioderma

Ár:   4105 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: papramona, Módosítva: 2019. október 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Makacs korpás hajra és a korpa visszatérésének megelőzésére. Megszünteti a hámlást, hosszantartóan csillapítja a viszketést. Mélyen tisztít, eltávolítja a korpát, nyugtat. A hajat selymessé teszi, növeli a haj térfogatát.

• Eltávolítja a korpát.
  • Nyugtatja a fejbőrt.
  • Illatanyag-mentes.

hógolyó

2018. január 7.

Az egyetlen sampon, ami a seborheás fejbőrömet rendbehozta. Hátránya, hogy ha nem ezzel mosok hajat az alapprobléma visszajön, rögtön. Ez előttem szólókhoz hasonlóan a zsírosodást én is tapasztalom. De inkább állandóan ezt használom, többször hajat mosok, csak a seborhea ne legyen. Up: még mindeg csodaszernek tartom. 10 pontos. Borsonyi mennyiséggel nagy habot alkot. Jól is tisztít. Mellékhatása, hogy dús lesz a haj tőle:) ha jól emlékszem ezt rá is írták. Fül vonaláig ér a hajam. Cca 6-7 hónapig elég, heti 3 hajmosással.(az első hajmosást valami mással végzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

nekooh

2018. január 7.

A bőrgyógyászom ajánlotta a seborrheámra. A bolti korpásodás elleni samponok inkább rosszabbat tettek mint jót, igy hiába drága, maradok ennél a samponnál. Nem vagyok kibékülve a krémsampon állagával, nehezen oszlatom el a hosszú hajam miatt, és nem tesz csodákat, de valamennyire kordában tartja a helyzetet. Közben keresgetem az olcsóbb alternativákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

GoldTree

2017. november 15.

A sampon állaga sűrű, ragacsos, kissé nehéz lemosni, viszont gazdaságos, mert jól habzik - egyébként is fejbőrre való, nem a haj hosszára.
Az illata számomra kellemetlen, vegyszeres. A hatása remek, pár használat után megszűntek a piros foltok, a hámlás, pedig hosszú évek óta szendvedek a tünetektől. A fejbőröm tiszta, a hajam fényes, puha. Végre! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

dorogiagi

2017. szeptember 27.

Nem egy gazdaságos termék, viszont a durva korpával is elbánik. Nem egy jól habzó sampon, inkább krémes, pakolás szerű állaga van, hosszú hajra elég sok kell belőle, viszont tényleg hatásos. Az ára és a habzás hiánya miatt nem adok max pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Hencida

2017. szeptember 25.

Szeborreás dermatitisem van, örülök, hogy rátaláltam erre a samponra. A viszketést csillapította, így nem kellett vakaróznom és hámló korpáim sem keletkeztek. Az ára húzós, pláne akinek hosszú a haja. Amúgy az állaga furi, de rendesen habzik legalább. Először átmosom vele a fejemet, aztán újra, de akkor már hagyom állni a fejbőrömön pár percig. Néha van akció a neten, érdemes akkor beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

juditdn

2017. augusztus 8.

Terhességem alatt kezdtem el használni, mivel a szteroidos készítmények alkalomszerű használata sem volt megengedett. A fejbőrömön a hajam kezdeténél homlok és fülek mellett sömör szerűen pikkelyesedett a bőröm. Ezen kiválóan segített a szülést követően azonban jobban korpásodik a fejbőröm. A sampon jó csak drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

marcsi963

2017. július 21.

ő volt a megmentőm. Ez a sampon akadályozta meg, hogy a sok sok göndör hajszálam ne hulljon ki a korpásodásomtól! Csoda! Bár iszonyatosan szárít, de vitaminokkal, sok vízzel, pakolásokkal ez is "rendbehozható" :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

qwertzuiop

2017. július 2.

Szeretem ezt a sampont. Előtte az oltre korpásodás elleni samponját használtam, de az megszűnt sajnos.
Nem túlzás ha azt mondom, borzalmas a fejbőröm, akármit is csinálok, így sokáig keresgéltem.
Nem olcsó sampon, és nem is elég olyan sokáig. Viszont rendszeres használattal sokszor teljesen tiszta lett a fejbőröm tőle, szóval nekem ez kb bármennyi pénzt megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

Bizge

2017. június 29.

Az első egy-két hajmosásnál javult egy kicsit az állapot, nem viszketett annyira illetve a vörös foltok is visszahúzódtak, de szerintem megszokta a fejbőröm mert most a 3 hét vége fele vissza a viszketés visszajött, a piros foltok nem annyira. Egy barátnőm ajánlására kezdtem használni, nála tökéletesen bevált. Én még keresem tovább a nekem valót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 29.

googyi

2017. március 23.

Nekem nagyon bevált. Korpás, száraz, sebborheaás, viszkető fejbőrt tett majdnem teljesen helyre. Hetente azért akad 1 nap, amikor nem vagyok tünetmentes, de ahhoz képest, hogy semmilyen más sampon nem működött, ez elég szép teljesítmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.