Bioderma

Ár:   4105 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: papramona, Módosítva: 2019. október 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Makacs korpás hajra és a korpa visszatérésének megelőzésére. Megszünteti a hámlást, hosszantartóan csillapítja a viszketést. Mélyen tisztít, eltávolítja a korpát, nyugtat. A hajat selymessé teszi, növeli a haj térfogatát.

• Eltávolítja a korpát.
  • Nyugtatja a fejbőrt.
  • Illatanyag-mentes.

Drusee

2015. május 6.

Egyszerűen csodaszer. Szó szerint évekig küzdöttem a korpával, ami inkább hámláshoz hasonlított. Bármit próbáltam (a natúrtól szappantól kezdve a szinte vegyszerig, drogériástól kezdve a gyógyszertáriig), de kivétel nélkül csak 1-2 hétig voltak hatásosak. A nodé K-t akartam megvenni, de sehol nem tudtam felhajtani, így leírás alapján megvettem a DS-t.
Először megmosom babasamponnal a hajam, majd a második saponozásnál használom ezt. Alapjában véve drága, de elég belőle egy borsószemnyi annyira habzik, így 3 hónapig bőven elég. Így már nem is olyan vészes. Nem érdekel mennyibe kerül, ha csak egy hónapig lenne elég akkor is megvenném. Nem viszketek, nem hámlok, egy icipici korpa sincs. Komolyan el se hiszem mennyire jó. Néha kell utána balzsam, néha nem, fogalmam sincs mitől függ. A zsírosodást nem mérsékli, de annyi baj legyen. Azt hozza amit ígér, ha tehetném 10 csillagot adnék, pedig ez nálam nagy szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

bebicsirke

2015. május 1.

Viszkető, seborrheás bőrömre egyedül ez az egy sampon vált be, csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni róla. Megnyugtatja a fejbőrt, elmúlasztja a viszketést, pirosodást és szinte eltűnt a korpa is... Nálam 10* lenne, ha lehetne... :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 1.

Agnessa

2015. április 11.

Többször használtam, de se a korpásodás megszűnését, se a viszketés megszűnését nem tapasztaltam. Átlagos sampon...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

mstindigo

2015. március 13.

Nekem is az eddig legdrágább samponom. Kétnaponta használom, de nem segített sokat. A fejbőröm elviselhetetlenül viszketett, és ki is kapartam már kínomban több helyen, erre a problémára vettem. Azt nem mondom, hogy semmit se segített, de változatlanul viszket. Orvos Nizoralt ajánlott egyébként, lehet, hogy veszek. Mindenesetre most járok egy speciális fejbőr kezelésre. Megnézték nagyítóval, és szeborreás a fejbőröm. Ma voltam először, és hihetetlen volt az előtte, utána nézegetés, ha nem nagyítóval látom élőben én magam, tuti azt hiszem, kamu.... Azonnal jobb lett tőle. Most úgy érzem, több értelme van idejárnom, mint samponokat venni, persze oda is mennem kell legalább 5x, hogy legyen értelme. Visszatérve a samponra, többet vártam volna. A hajam fényes tőle, és picit enyhített a viszketésen, de az árához képest ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

aduka88

2015. február 7.

Az eddigi legdrágább samponom, (3464 Ft). Muszáj volt beruháznom rá,mivel piros-hámló foltok jelentek meg a fejbőrömön,amik szerencsére az első hajmosás után meg is szűntek. Mindemellett puha, fényes,könnyen kifésülhetővé lett a hajam. Kevés is elég belőle,mielőtt használnám egy másik samponnal előmosom a hajam,így tényleg elég egy diónyi mennyiség belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

levendulalány

2014. szeptember 24.

Kb. 1 hónapja használom, leginkább a viszketés miatt vettem meg. Először hajat mosok rendesen, majd utána használom a biodermát, bemasszírozva alaposan a fejbőrbe. Szerintem teljesen jól használható, fel is habzik, semmilyen rossz, krémes érzetem nincs tőle. Hihetetlen selymes lesz a hajam (balzsam már nem is kell), az illatával is teljesen meg vagyok elégedve. Azt írja a tájékoztató, hogy 1. héten 3x, 2. héten 2x, végül 1x. használjuk. Én is így tettem, és teljesen megszűnt a viszketés. El sem hittem. Legutóbb már nem használtam, csak sima sampont és egy-két helyen megint viszketett, de nem vészesen. Még várok, de egyelőre megkapja tőlem a max. pontszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

bolyhoskisnyultappancs

2014. augusztus 31.

1 hét alatt elmulasztotta a makacs bőrhámlást, a szeborreás hajbőröm helyrevágta. Nagyon ajánlom! Megéri az árát, hiszen hatalmas problémától szabadított meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Szilvi4412

2014. január 30.

Kb október óta majdnem minden hajmosásnál használtam, most fogyott el. Elvileg seborrheára vettem. Nem mondom, hogy nem volt jó, de a Naturland kénes samponnal is el tudom érni ugyanezt az eredményt negyed ennyi pénzért. Az ára és az illata miatt adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

adri251982

2013. május 7.

Félig-meddig beváltotta, amit ígért: a hajat selymessé teszi (nekem balzsam nem szükséges utána), és igen, valóban növeli a térfogatot. Ez eddig oké, szeretem is érte. De a korpa és a viszketés még mindig megvan, sajnos. És tényleg nagyon drága, nehéz használni,kevés van benne, ennyi pénzért az ember azért kicsit többet várna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

Itri

2013. április 21.

A viszketés és a hámlás a második mosás után elmúlt, deee a hajamat úgy kiszáritotta, hogy soha többet nem veszek ilyet. :(((

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.