Bioderma

Ár:   3913 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2014. május 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók

Napozás utáni ápolás érzékeny és száraz bőrre, napégések után is. Nyugtató, hidratáló napozás utáni testápoló, amely visszaadja a bőr puhaságát, feszességét. Rendszeres használat esetén meghosszabbítja a természetes barnaságot.

Kiszerelés: 200 és 500 ml

Fannitazia

2020. január 18.

Tetszik a pumpás adagoló. Sokáig elég, könnyen beszívódik, reggeli gyors készülődéskor használva is se perc alatt beissza a bőröm, felkenem és szinte azonnal vehetem rá a ruhát. Az illata könnyed, lágy, nem tolakodó, nem is marad tartósan a bőrbe, de nekem ez nem is hiányzik. Napozás után nyugtatja a bőrömet, ezt is várom el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

citromkrem

2019. július 7.

Testápolóként is használom egész évben, mert nagyon jól hidratál. Arcra is szoktam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

wildrose

2018. november 6.

Csodás illatú, könnyű állagú testápoló, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, hibátlanul hidratál és táplál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 6.

edusi

2018. október 24.

Nem csak napozás után használom, még télen is többször bekenem magam vele.Nagyon szeretem az illatát és puhává, bársonyossá varázsolja a bőrt.Nem olcsó de nyár végén kell belőle bespájzolni amikor akciós, ki kell próbálni.Megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Edina92

2018. április 13.

Nyaralás alatt/után használtam mert elég hamar elkezdett lehámlani a barnulásom és semmilyen testápoló nem segített. Igaz, hogy kicsit borsos az ára, de ahhoz képest mennyiségben és minőségben teljes mértékben megéri. Én már a mindennapokon is használom úgy mintha normál testápoló lenne mert semmi sem hidratálja úgy a bőrömet mint ez a krém. Szóval annak is ajánlom aki egy igazán jó testápolót keres a száraz bőrére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Cseniko

2018. március 31.

Többször újra vásároltam, kedvenc napozás utáni testápolónk! Szépen teszi a dolgát, az erősen lepirult bőrömet is bebarnította, égő érzést szépen enyhíti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

Szederinda

2018. február 18.

Ötcsillagos nyári testápoló. Mióta forgalomban van, azóta nincs nyár nélküle. Azonnal beszívódik, könnyű, balzsamos/tejes állagú, isteni illatú és olyan , mintha hűsítené a bőrömet is közben. Frissnek és üdének érzem magam utána. Egész napra ápol és hidratál, de könnyen és légiesen. Favorit!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 18.

cinege

Korcsoport: >54
2017. október 16.

bár drága, de nagyon kiváló készítmény, nagyon jól hidratál és hasznos a leégett bőrnek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 16.

writa

2017. augusztus 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Igaz, hogy drága, de kevesebb kell belőle, mint egy átlagos krémből és nagyon jól hidratál, ami jólesik a bőrnek napozás után. Én egész évben haszlálom testápolóként is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Csumama

2017. augusztus 9.

Az itteni vélemények alapján esett a választásom erre a napozás utáni krémre, és milyen jó választás volt!! A legújabb kedvenc lett nyárra, ez a családi kiszerelésű kis csodaszer. Már jobban odafigyelek a fényvédelemre a saját és a családom vonatkozásában is. És hát mikor sülünk pecsenyére....persze azon a napon ami 21 fokkal és felhős idővel indul és amikor naptej nélkül indulunk nyári programra mondván: Ááááá, ma aztán biztosan nem fog a nap!.. Hát dehogynem! Nem mondom, hogy enyhe napégésem volt, rákvörös sem voltam, inkább az a fajta, amit délután még épphogy húzódik, de estére már durva. Hűsítő zuhanyzás után tetőtől talpig bekenve ez a krém megkönnyebbülést nyújtott, kb. fél óra után már nem éreztem a gyulladást. Másnap már barnult volt a bőröm inkább mint piros. És ezek után nyúltam hozzá akkor is amikor nyaralás közben nem a megszokott kis helyemen vasaltam a nem megszokott vasalómmal, aminek az lett a vége, hogy megégettem magam, kb. 4-5 cm-es csíkban ami azonnal meg is látszott a bőrömön, körülötte is szépen bepirosodott. Bekentem ezzel a krémmel és ugyanúgy mint korábban kb. fél óra múlva lehúzta a gyulladást, a csík megmaradt de nem égett és sajgott.
Szóval én csak ajánlani tudom nyárra is, házi patikába is ezek után....Amúgy nagyon kellemes vizes állagú, azonnal beszívódik, puha bőrt eredményez, finom illatú. Ezek után ha megtehetem, később is beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2