Bioderma

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Önbarnító spray, amely egységes, intenzív és természetes napbarnított színárnyalat hatását kelti  Azonnal megszárad, nem hagy nyomot.

Ár: 2500 , Eladó: varit
Állapot: Új (bontatlan), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Verror

2019. február 16.

Nagyon szeretem. Ez volt a negyedik fajta önbarnító, amit kipróbáltam, és egyben messze a legjobb eddig. Szép lassan barnít (több napig kell folyamatosan használni hozzá), egészséges barnaságot ad, nem foltosodik, nem lesz sárga, nem fog foltokban lehámlani. Ráadásul spré formában van, tehát pillanatok alatt a teljes testemet be tudom vele fújni, a hátamat is. Azonnal beszívódik, így akár reggel, felöltözés előtt is használható. Pár éve még nagyon kellemetlen utószaga volt, ma már ez csak kicsit jellemző. (Elsőre nagyon finom az illata, kb 10 perc múlva már kicsit savanyúbb lesz). Annak nem ajánlom, aki masszív barnaságot szeretne, mert ahhoz ez túl delikát önbarnító. De olyannak, mint én, aki egy folyamatos, egészséges enyhe színt szeretne foltok és sárgaság nélkül, annak ez nagyon jó választás. Ahogy mások is írták, nem szárít. Hátránya, hogy hamar elfogy, de ezt is írták.:)

FONTOS: ha fújjátok, akkor nem mezítláb legyetek a sima padlón, mert besárgul tőle a talpatok. Én fürdőszobaszőnyegen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Szederinda

2018. február 18.

Még mindig nem a tökéletes önbarnító, de majdnem....., az eddigiekhez képest, amiket használtam, viszont sokkal jobb. A szagukkal, egyiknek sem bírok kibékülni, de oké ez velük jár. Várom a másnapot, hogy tusolhassak végre. Estére szoktam fújni, bőr radírozás után és én csak a lábamra használom, amikor nyár elején kell egy kis szín a szoknya alól , hogy mutatósabb legyek. Alkalomszerűen használom és így elég egy darabig. Szép színt ad, nem lesz se foltos, se sárgás, de arra figyelek, hogy a láb ujjak vége és a boka környéke ne kapjon. Az egész csak egy leheletnyi kell, hogy legyen, akkor lesz szép és egyenletes utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 18.

Zember

2017. március 3.

Nem rossz, de jobbra számítottam. Sajnos, ahogy az előttem lévők is írták: hihetetlen gyorsan fogy, pedig tényleg alig használtam még. Egyenletesen oszlik el a bőrön és valóban nem foltoz, de egy rétegben az első fújáskor szinte alig láttam magamon változást, elég halovány volt, második rétegben viszont eléggé besárgult nálam az adott testrész. Most pár hónappal később érzem, hogy valóban szagosodott, nem tudom, hogy így elhasználjam-e. Az ára és a mennyisége miatt nálam ez csak hármas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

lux

2017. január 6.

Szép halovány barna bőrszínt ad rendszeres használat után, de a kicsi kiszerelése miatt csak az arcra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

SminkSarok

2016. január 15.

Szerettem, mert nagyon szép, visszafogott, természetesnek ható barnaságot adott. Hamar megszáradt, nem sokat kellett vele pepecselni, foltos sem voltam. Valóban kevés alkalomra elég, főleg, ha az árát nézem. Ami negatívumként jelentkezett nálam, hogy elkezdtem lehámlani amikor kopott, és a törülközőt is megfogta...bár esetemben a bőröm a kritikus "szervem". Adok neki egy erős négyest :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

ivor

2016. január 4.

Ami a jó benne hogy nem ragad és a spray-es kiszerelésnek köszönhetően van esély rá, hogy nem lesz annyira foltos. Ami a rossz, hogy sajnos nagyon rövid ideig elég, ehhez pedig kicsit borsosna találom az árát. Úgyhogy nem valószinű, hogy újravásárolom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 4.

KBO

2015. január 3.

Szeretem mert ha nincs időm szoliba menni ezzel felfrissítem a színem és kész is...
de önmagába elég sárgás a végeredmény.. csak egy alap színre szoktam fújni mert egyszer megjegyezték h sárga a nyakam..
azóta nagyon óvatos vagyok
és egy kicsit ki is mitesszeresedtem tőle a dekoltázsomnál... szóval csak mértékkel..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

azóta nagyon óvatos vagyok

gretam17

2014. május 26.

hiába fújtam fel, mintha semmi sem történt volna nem hogy nem barnított bár van egy gyenge alapszínem,de egy alap bárilyne olcsóbb termék is helyettesíthette volna, majd beszorult a fújóka vagy elromlott és használhatatlanná vált. mérges voltam rá pedig imádom a biodermát

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Lívia

2014. március 23.

Csalóka egy spray!! Írtátok ,hogy hamar fogy de nem hittem el, hogy valóban ilyen gyorsan!!! Jól barnít az első pár használatkor, későbbiekben viszont veszít az erősségéből, pedig 2 hónapja vettem, szóval tuti hogy nem járt le. Én fújtam arcra is, volt amikor nem találtam el a mennyiséget, és túl barna lettem...szóval óvatosan. Aki egész testre akarja használni, maximum 2-szer tudja használni, mert elfogy!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

GSz

2013. július 10.

Elégedett vagyok vele. Diszkrét színe van, nagyon szép barna. Könnyű vele dolgozni, nem lettem foltos, gyorsan szárad, illatra is teljesen elfogadható! És HIDRATÁL! nem kellett másnap testápolóznom, pedig száraz a bőröm. (hatalmas előny, mert más önbarnító kiszárítja a bőrt).
Amit írtatok, hogy gyorsan fogy, valóban így van. Dupla ekkora adag lehetne benne. Nagyon tetszik, hogy arcra is mehet, és nem comedoképző. Megéri befektetni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 10.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid