Bioderma

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Maximális fényvédelem SPF50+/UVA 38 (PPD) fényvédő faktorral gyermekek számára. Tökéletesen védi a gyermekek érzékeny bőrét és nem okoz allergiát. A tej kék indikátorral rendelkezik, amelynek köszönhetően könnyen látható a már kezelt felület. A szín rövid idővel a felkenés után eltűnik. Víz-,homok- és izzadásálló.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Beatrixtt

2016. július 11.

A fényvédelme tökéletes,picit talán zsíros hatása van. Viszont az egyik kislányom kiütéses lett tőle,nagyon sajnálom. Nem is tudom melyiket próbáljam?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

NinaPierce

2016. június 21.

Egyike azon termékeknek, amiket soha többé! Valami szörnyű. A krém nagyon folyós és nagyon kék. És nagyon nem szívódik be. Konkrétan úgy néztem ki tőle, mint a hupikék törpikék. De az biztos, hogy vízálló, mert miután rájöttem, hogy ez sose fog megszűnni kéknek lenni, egyszerűen nem tudtam lemosni! Senkinek nem ajánlom az élményt. Ráadásul 50faktor ide, 50 oda, úgy leégtem, mint egy grillcsirke

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

rose

2016. május 26.

Akciósan vettem 2700 forintért, kifejezetten arcra. Jó 10-15 percet kell várni, mire beszívódik annyira, hogy sminkelni lehessen rá, de persze így is fénylik valamennyire. Nem minden arckrémmel "működik együtt", érdemesebb egy könnyű hidratálót felvinni alá. Az összetevői szépek, nem folyik le az arcomról, talán egy fokkal lehetne könnyebb állagú, de ettől eltekintek, nekem egy erős négyes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

KezdoManias

2015. július 17.

Friss: Tévedtem, a kislányom hasa ettől a naptejtől is kipöttyösödött, nem csak a niveától. Sajnálom, marad a próbálkozás az ásványi fényvédővel.

Tényleg nem okozott allergiát! Picit óvhat a pancsolás közben a bőr kiszáradásától is, mert elég testes krém. Gyereknaptejnek így tökéletes! A kék szín vicces, és felkenve is látszik így rövid ideig, így látni, hová nem jutott még anyag. Picit ragacsos, de ez gyorsan elmúlik. Nem olcsó, de mindenképp megéri, mert nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

claudia.nyilas

2015. június 15.

Tavaly használtam ezt a krémet, és igazán viccesnek tartottam, hogy először kék és utána kivilágosodik és eltünik. Szuper magas faktorszám, talán már túl sok is. De a fele megmaradt, idén más a kiszemelt, de az is bioderma. Gyerekeknek biztos nagyon bejön ez a kék szín. Elégedett voltam, de meguntam ezeket a vastag krémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Pöti

2014. április 15.

Nagyon vicces ez a fényvédő. Nyáron a gyerekre (is) fogom kenni, de most a folyamatos kémiai hámlasztás miatt magamon használom. Kék, amikor felkenem, fél percig én vagyok Törpilla tőle, olyan hupikék az anyag benne. Ez szerencsére gyorsan eltűnik, utána picit csillog a bőrfelület, de az alapozó ezt a plusz fényt nem veszi át. Egyelőre 5 csillag, bízok benne, hogy nem fognak felerősödni a szeplőim és nem jönnek ki rám csúnyaságok sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

1999

2014. március 29.

Nagyon fehér és érzékeny bőröm van. Sok mindent kipróbáltunk már, de az összes naptej használata mellett leégtem. Aztán egy nap anyu hazahozott ebből 2 flakonnal. Azóta nem húzódók be a fa alá nyaraláskor. Csak nagyon ritkán égek le, és akkor is másnapra bebarnulok. A bőröm ne hámlik. Engem nem zavar a kék szín, bár ettől még fehérebbnek nézek ki. Nem marad utána fehér réteg. Egy kicsit sokat kell várni arra, hogy beszívódjon, bár lehet, hogy a hullámmedencék és óriáscsúszdák láttán csak nekem tűnik így. Nagyon jó naptej, számomra egy igazi csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 29.

Umesyan

2014. március 27.

Az egyetlen egy naptej, aminek használata mellett egyszer sem égtem le. Ez csoda számba megy, miután használtam pl. Vichy 50+-os naptejet is, amit két-, maximum háromóránként kenegetve is úgy leégtem, hogy csak na. :(
A kék színe abszolút idegesítő, megfogja a ruhámat. Három vagy négy éve folyamatosan ezt veszem, de lehet idén újból megkérdezem, hogy van-e most már 50+-os naptej, amit nem gyerekeknek szánnak (két éve a nálunk található patikában még nemleges volt a válasz), és ha igen, akkor teszek egy próbát azzal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

bcili

2012. május 14.

Napvédelmével nagyon meg vagyok elégedve, második éve használjuk. A kék színe megfogja a ruhát ráadásul fehér réteget hagy maga után bőrön bármennyire is próbálom elkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.

bapo

2012. május 13.

Szentem jól véd , vagy harmadik nyara ezt használjuk, előtte dm-es vettem az is jó volt de ezzel összehasonlítva a drogériással feltűnően barnább lett nyár végére, mint a többi évben. Akkor sem égett le, de sztem ez azt jelenti jobban is védi. Praktikus a kékes festés, h látom hol kentem már be az izgőmozgót, a oviban is megtetszett az óvónőnek, ők is ilyen vettek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 13.

Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.