Bioderma

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Védő és tonizáló krém a pigmentfoltok ellen

Színezett. Speciális fényvédő készítmény melazmára hajlamos bőrre, amely minimalizálja a pigmentáció kockázatát. Az UV sugárzáson túl véd a látható fény ellen is, amely szintén hozzájárulhat a hiperpigmentáció kialalkulásához. Színezett textúrája elfedi a már meglévő foltokat. Illatanyagmentes, parabénmentes, vízálló.

Ár: 3000 , Eladó: dorigurban
Állapot: BONTATLAN, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalással

Lencseee

2019. július 23.

1)Szerintem vilagos borre ez sotet. 2) Ha szerum utan hidratalot is kenek, majd arra ezt, akkor sok, sosem akar beszivodni, ami a reggeli keszulodesnel hatrany...3) Nekem olivaba hajlo borszinem van, es ha hidratalo nelkul kenem fel, a bb kremet elhagyhatom, az alapom megvan. 4) Vastag, ezert sosem erzem azt, hogy beszivodik, de megfelelo puderezessel ellensulyozhato es ugy nez ki, mintha beszivodott volna, es jol tart. 5) Vastag, ezert nagy melegben soknak erzem, de furcsa mod puderrel tenyleg tart, nem olvad le...6) Vastag, ezert csak ugy utankenni a strandon nem ezzel szoktam, mert akkor mar sok is. 7) Mindezek ellenere megis ezt teszem fel a nagy melegben, strandra...Talan ugy osszegezheto, hogy: barmennyire is nem komfortos viselet, a hatasa miatt, amit el lehet vele erni, megis szivesen hasznalom, ha sikerul a megfelelo mennyiseget felvinni, mert jo kis nomakeupmakeup alap...Neha 3asra teljesit, mert, sokat kenek fel, sosem szivodik be, mindig ertem, hogy van rajtam "valami", de neha pont eltalalom a mennyiseget es a tukorben egy jo sminkalapot, egyseges bort latok, amiert a tukorben nezve bizony csillagos otos...Szoval, ellentetes erzeseim miatt ez 4...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

rekakozmakis

2018. július 18.

Ez számomra a tökéletes termék. Mivel ez egy színezet fényvédő és még fedése is van, ezért én alapozó helyett is ezt használom. Bár nem egy könnyen beszivódó krém és kicsit fényes érzetet hagy, de ezzel természetes, ragyogó arcbőrt kölcsönöz. Mindenkinek, de főként kreol bőrű lányoknak ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

6vilag

2018. június 24.

Magamtól sohasem vettem volna meg. Bőrgyógyászati kezelés után kaptam a doktornőtől ajándékba 3 mini kiszerelést. Meglepő volt, mikor kipróbáltam, hogy ez bizony szinezett. Nem használok cc-t, bb-t és alapozót sem, így nekem bátorság kellett a kipróbálásához.
Felkentem és tényleg meglepően jó volt számomra, az a nem vagy alig látszik kategória. A fényvédelem miatt kaptam és nem kellett volna aggódnom a színezés miatt. Szerintem jó termék, nekem jól illeszkedett a bőrszínemhez, jó, hogy kipróbálhattam. Ha elfogy az ezzel azonos faktorszámú nappali krémem, simán megveszem. Jó volt kenni és tetszett a hatása, és persze a magas fényvédelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 24.

lupelupe

2018. június 3.

Két tulajdonsága miatt választottam, egyrészt mert színezett, másrészt mert egyre sikeresebb harcot folytatok a pigmentfoltjaimmal. Nagyon jó állagú a krém, s gyönyörű, egységes színű tőle a bőröm. Tökéletesen kiváltja nálam az alapozót, s nekem szerencsére nem fénylik át egy idő után. A tubusból kinyomva először ijesztőnek tűnhet a színe, de a bőrön kenegetve gyorsan világosodik. Nagyon fehér bőrűeknek viszont nem ajánlom, nekik valószínűleg túl sötét lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 3.

Amarila

2017. augusztus 4.

Nagyon sokáig keresgéltem a számomra legmegfelelőbb fényvédő után, mert bevallom még sosem használtam ilyesmit. Sok olvasgatás után emellett döntöttem. Egyrészt a Biderma termékek elég jók, másrészt színezett fényvédőt szerettem volna, mivel egy kozmetikai kezelés miatt egy ideig nem napozhatok, így mondhatni nagyon fehér vagyok. A termék színe szép, nem természetellenes, nem hagy nyomot, szépen el lehet kenni. Sajnos a fényvédők hátránya, hogy elég hamar átfénylenek, elkezdenek folyni. Ezért én a T-vonalamat átpúderezem napközben. :) Ezzel a kis "rásegítéssel" eltart estig. Valószínűleg, ha elfogy, újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.