Bioderma

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Napbarnított bőrre. Kizárólag ásványi szűrőket tartalmaz. Lágy, könnyen felvihető textúra, amely üdévé és ragyogóvá teszi az arcszínt, s azonnali kellemes púder hatást biztosít.

A Photoderm az első biológiailag aktív sejtszintű fényvédelmet biztosító termékcsalád, amely kettős védelmet biztosít az alkalmazott széles spektrumú (UVA és UVB szűrők), valamint a Cellular BIOprotection® technológia segítségével. Víz- és izzadásálló, rendkívül fotostabil, hosszantartóan hidratáló és bőrnyugtató hatású készítmények.

reny

2014. július 14.

ma beszereztem az új sárga tégelyesből egyet,mivel járt hozzá egy 250ml micellás lemosó is, így nem sokat haboztam,és megvettem... először nagyon sötétnek tűnt, de eldolgozva szépen idomul a bőrszínemhez,van egy kis napsütötte hatása. a fedése közepeske, állaga jónak tűnik, meglátjuk mennyire bírja majd a meleget :) első benyomásra jónak tűnik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

veravera

2014. július 10.

Nekem nagyon tetszik: tényleg nagyjából púderesre szárad, a színe is megfelel nyáron (bár valóban keverhetnének világosabbat is), nem irritál, nem nehéz. Viszont egyedüli fényvédőnek biztos, hogy kevés, főleg érzékeny/rozáceás arcra. Én a szokásos Clinique fölé szoktam használni T-vonalban, gyors újrakenésre tökéletes. Az egyetlen bajom vele, hogy drága és villámgyorsan fogy, de csak ezért nem tudok 5*-ot adni rá. Ha rendesen, egész arcra használnám, kb 2 hét alatt elfogyna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

monika.t

2014. május 31.

Nem szeretem. Még a világosabb árnyalata is túl sötét nekem, ezért nagyon maszk hatású ha felviszem. Ráadásul hamar át is fénylik. Egyedül a praktikus kompakt csomagolása és az erős fényvédelem ami számomra belőle pozitívum. De fentiek miatt nem használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Sueann

2013. június 30.

Úgy látom itt rajtam kivül mindenii tetszését elnyerte. Lehet a választásom rossz. Nagyon problémás a bőröm. Szerettem volna olyan erős fényvédő funkciójú valamit, ami kiváltja az alapozómat, hisz tele vagyok már májfoltokkal Vagyis védjen és fedjen. Hát biztos véd, de semmit nem fed és a bőrömnek túl sötét, mintha bemázoltak volna. Szomorú vagyok, mert nem találok megfelelő maximális védelmet és fedést nyújtó krémet, ami nem zsírosít. :( A védelem miatt kap pontot ez a termék tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 30.

Mila85

2013. május 5.

Na csak újra vettem a kis édest:) Összebariztunk az az igazság:) Amióta meg van a real techniques core készletem meg a különálló alapozó ecsete, áh teljesen más a sminkelésem, ezerszer jobb!! Ezt a fényvédőt akkor szerettem meg amikor a buffing ecsettel kezdtem felvinni. Tavaly nyáron kb szept végéig a felét használtam el, de nem olyan nagy örömmel, nem tudtam szépen teríteni. Na de idén már meg volt az ecsetkészlet, és próbálkoztam és sikerült szépen vékonyan felkenni, eldolgozni az arcomon. Isteni jó színem van mikor felteszem, főleg most hogy a nem volt tavasz, hanem egyből nyár és hip hop lett annyi színe a testemnek, hogy nem üt el a legvilágosabb ebből (mert amúgy elütne, hiszen mindig kenem az arcom nyakam és az kicsit se barnul soha.)
Most az a kedvenc kombóm, hogy catrice bb kézzel fel, pár perc aztán ez ecsettel, majd pici púder T vonalra. Nagyon szép hamvas barack bababőröm van így, mind látványra mind tapintásra. E kettő együtt jobban fed, mint külön külön, de 7végente magában is viselem. Egyébként 3 napja vásároltam újra, kíváncsi leszek most mennyi idő alatt fogy el. A SAS patikában mini sensibio lemosót adnak ajándékba, elég sok photoderm cucchoz vagy napozás utáni testápolót!
2012: május:Megvettem én is, mert nagyon kíváncsi voltam, és kellett valami, amit munkából jövet feldobhatok. Sajnos a világosabb is elüt, pedig nagyon tetszik, amúgy, olyan szép a bőröm utána. Úgyhogy most bekentem magam önbarnítóval, hátha így nem üt el. De nem tudom amúgy hogy a nyári 35 fokos melegben nem e folyik majd le.(de biztos le fog, főleg a nyakamnál félek, hogy beredősödik). Újra nem veszem, csak ha kijönne egy sokkal világosabb szín. vagy egy kicsit hozzá barnítom a testem, vagy önbarnítózok, amíg nincs nagy hőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

kbeata87

2013. április 11.

Ajándék volt tavaly egy másik Bioderma termék mellé, nem terveztem a vásárlását. Amikor megláttam, nem gondoltam volna, hogy később meg is veszem és azt sem, hogy használni fogom egyáltalán, de kipróbáltam... Bababőrt csinál, mattít, szeretem! Megvásároltam, mert egyik alap darab nálam. Sebium színezett hidratálót nyáron nagyon jól kiegészíti, abban ugye nincs fényvédő, de önmagában is elég! Nagyon ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

deta

2012. szeptember 8.

Nyár elején vettem az első dobozt, most fog elfogyni, majdnem mindennapi használat mellett.Gondolkodtam, hogy ezt,vagy egy vichy alapozót vegyek,de mellette döntöttem. A Szentanna patikában most akciós mindkét termék. Púder helyett használom a világosabb változatát,ami nagyon szépen beleolvad a bőrbe.Hidratáló krém fölé kenem,és szép sima bőröm lesz tőle, pattanásokat egyáltalán nem okoz, nem úgy mint néhány alapozó. Strandon is csak ezt kentem az arcomra, és nem égett le, nem lett foltos a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Cicaki

2012. június 26.

Először mikor felkentem, nagyon megrémültem, hogy rózsaszín az arcom a világos árnyalattól, és egy szörnyű réteg van rajta. Szerencsére nagyon gyorsan eltűnik ez, föléje nagyon kevés púdert teszek ecsettel, és tíz perc után szép egyenletes színt kapok, egyáltalán nem látszik, hogy bármi is lenne az arcomon, de mégis szép lesz a bőröm. Minden nap nem használom, inkább csak hétvégén, ha tudom hogy sokat leszek kint. Eddig ez vált be a legjobban a fényvédők közül, nyugodtan merem ajánlani mindenkinek. Nem jön ki tőle pattanás, nem irritál, a leégés pedig kizárt. Amúgy szerintem sokáig elég is lesz egy csomag, alig fogyott belőle néhány használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 26.

JoyBlond

2012. június 13.

A sok pozitív hozzászóláson felbuzdulva, megvettem. Azért nem szeretem a fényvédőket arcra kenni, mert képez egy fehér réteget, ami minden, csak nem gusztusos. Engem nagyon zavar, az a rózsaszínes, fehéres szín, amit okoznak, főként az arcomon, így már egy ideje érdekelt ez a púder változat. Hát, csalódnom kellett. Ennyi pénzért azt vártam, hogy nem látszik az arcomon, és fényvédelmet ad. Ezzel szemben maszk-szerű, és ugyanúgy látom azt a fehéres árnyalatot magamon, ráadásul olyan, mintha valami olcsó alapozóval lennék bekenve, pedig vékonyan vittem fel :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

mig

2012. június 3.

Kb 10 évvel ezelőtt a bal szemem alatt kezdett kialakulni pigmentszaporulat (lánykori nevén májfolt) először pici pontban, majd félholdívben, ezután pár évvel a jobb szemem alatt rögtön félholdívben, később sajnos afrikaszerű, mélyebb kiterjedésben. Még télen is kötelező számomra az intenzív fényvédelem, így már az első napsugaraknál is fontos, hogy kvázi, mint arcpirosító ez a kis kompakt nálam legyen. Télen a világosabb, nyáron a sötétebb változat segít szinten tartani az emberszerűséget.
Alapdarab, beszerzése kötelező mindenkinek akinek pigmentációra hajlamos a bőre
Ja a párom imádja ezeket a foltokat, s tök sajnálja hogy erre a termékre rátaláltam. Ezek hülyék;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 3.

Alapdarab, beszerzése kötelező mindenkinek akinek pigmentációra hajlamos a bőre

Emolliensek: Isodecyl Neopentanoate, Diisopropyl Sebacate, C12-15 Alkyl Benzoate, TRI-C12-13 Alkyl Citrate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Simethicone, Caprylic / Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract
Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).